Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014 H14

Poslední aktualizace14.09.2014 11:28:26, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Startovní listina

Čís.JménoRtgNKlub/Místo
1Vykouk Jan2152CHESS MOST
2Liška Jiří20451. Novoborský ŠK
3Kadlec Daniel1988CHESS MOST
4Půlpán Matěj19452222 ŠK Polabiny
5Wagner Vojtěch1932ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
6Daněk Daniel1922ŠK Duras BVK
7Mrkus František1911ŠK Staré Město
8Jelínek Michal1897SK OAZA Praha
9Nový Filip1883SK OAZA Praha
10Brejník Gustav1882ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.
11Slovák Kilián1830Sokol Praha-Kobylisy
12Zeman Matyáš1827Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
13Havelka Ondřej1822Mezinárodní šachová škola Interches
14Vraj Karel1818Sokol Hošťálková
15Lojek Marek1799SK Slavia Orlová
16Horvath Tomáš1797SK Slavia Orlová
17Vystrčil Martin1788Klub šachistů Říčany 1925
18Šolc Filip1788TJ Slavia Hradec Králové
19Žejdlík Patrik17692222 ŠK Polabiny
20Filip Tomáš1762Mezinárodní šachová škola Interches
21Rastočný Josef1756Šachklub města Dobrovice
22Marko Daniel1755Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
23Viták Jiří1754TJ Desko Liberec
24Kuchař Matěj1753Beskydská šachová škola z.s.
25Civín Dominik1742ŠK Řevnice
26Opluštil David1734Sokol Postoupky
27Pavelka Hubert Jan1734ŠK Spartak Ústí nad Labem
28Jiříček Jakub1728Sokol Skalička
29Simet Martin1726TJ Košutka Plzeň o.s.
30Kotál Václav1721Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
31Jurásek Vojtěch1710Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
32Žitný Michal1704Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
33Chwistek Karel1682Slezan Opava
34Pastrnek Michal1662Klub šachistů Říčany 1925
35Židek Daniel1654Beskydská šachová škola z.s.
36Pilch David1650SK Slavia Orlová
37Kupsa Matěj1639TJ Lanškroun
38Hartinger Antonín1559TJ Libina
39Otruba Marek1552Klub šachistů Říčany 1925
40Rolinek Dominik1492Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
41Chovan Matouš1310ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
42Chobot Štěpán1000TJ Ostrava