Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnovský Granát 2014 (rapid)

Poslední aktualizace09.09.2014 14:28:45, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1GMPolák TomášCZE2511Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
2GMNeuman PetrCZE2465ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3IMKonopka MichalCZE2373Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
4FMČervený MartinCZE23632222 ŠK Polabiny
5FMŠuráň JanCZE2355ŠK JOLY Lysá nad Labem
6IMJirovský PavelCZE2315Sokol Kolín
7Řehořek MartinCZE2293ŠK ERA Poštovní spořitelna
8FMGregor JiříCZE2279TJ Neratovice
9FMForman ŠtěpánCZE2272ŠK AD Jičín
10Mudra PavelCZE2271Sokol Bakov nad Jizerou
11FMSchula MichalCZE2266ŠK AD Jičín
12FMJedlička AlešCZE22532222 ŠK Polabiny
13Maršálek ZdeněkCZE2233Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
14Soural JanCZE2224TJ Praha-Pankrác
15Růžička ZdeněkCZE2187SK Loko Praha
16Vltavský VladimírCZE2177Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
17Větrovský MichalCZE2134SK Loko Praha
18Sýkora OndřejCZE2131Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
19Boreš RomanCZE20931. Novoborský ŠK
20Brouček TomášCZE2089Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
21Janda ZdeněkCZE2084SK Děčín
22Joukl ZdeněkCZE2061TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou
23Ptáček TomášCZE2060TJ Slavia Hradec Králové
24Kamlach MiroslavCZE2050SK Loko Praha
25Hácha AlešCZE2042Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
26Duda AntonínCZE2031TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
27Lochman VáclavCZE2006Šachklub města Dobrovice
28Richter MartinCZE2006Sokol Bakov nad Jizerou
29Jaeger LuděkCZE1997TJ Slavia Hradec Králové
30Jareš JiříCZE1986TJ Slavia Liberec
31Volman Václav ml.CZE1982TJ Lomnice nad Popelkou
32Zákoucká AdélaCZE1977ŠK AD Jičín
33Vladyka VáclavCZE1975ŠK Česká Lípa
34Kohout JanCZE1964ŠK AD Jičín
35Picek MiroslavCZE1940TJ Sokol Mělník
36Peníška PavelCZE1922TJ Desko Liberec
37Řičánek MiloslavCZE1920TJ Uranové doly Hamr
38Tejkal JiříCZE1918SK Loko Praha
39Blaháček EvženCZE1910TJ Desko Liberec
40Janouš PetrCZE1908TJ Slavia Liberec
41Opočenský MiroslavCZE1908TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
42Novotný LubomírCZE1905ŠK AD Jičín
43Trojan LubošCZE18862222 ŠK Polabiny
44Gombala MarekCZE1884TJ Slavia Liberec
45Zima JanCZE1880Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
46Kuneš JanCZE1876TJ Jiskra Jaroměř
47Sýkora MarekCZE1873TJ Desko Liberec
48Frank MiroslavCZE1871Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
49Šic VojtěchCZE1854TJ Slavia Liberec
50Lašek FrantišekCZE1851TJ Slavia Liberec
51Martinovský MiroslavCZE1850TJ Jiskra Jaroměř
52Babička MichalCZE1809SK Děčín
53Lamač StanislavCZE1800Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
54Chmelík LadislavCZE1794Šachklub města Dobrovice
55Ježek LuděkCZE1780Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
56Jína LubošCZE1773TJ Slavia Liberec
57Švec LuděkCZE1772TJ Desko Liberec
58Šlechta JanCZE1768ŠK Libštát
59Paldus JanCZE1747Sokol Bakov nad Jizerou
60Viták JiříCZE1717TJ Desko Liberec
61Dudek JaromírCZE1708TJ Sokol Rovensko pod Troskami
62Haase PavelCZE1697ŠK PORG Praha
63Mašek ArnoštCZE1690TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
64Volf MichalCZE1688TJ Lokomotiva Trutnov
65Volman Václav st.CZE1687TJ Lomnice nad Popelkou
66Šolc FilipCZE1680TJ Slavia Hradec Králové
67Hlavatý JaroslavCZE1675TJ Sokol Rovensko pod Troskami
68Martínek LubomírCZE1673Šachový klub Sobotka 2009, o.s.
69Patočka JosefCZE1661TJ Sokol Rovensko pod Troskami
70Římovský PavelCZE1657TJ Lokomotiva Liberec
71Sládek JaroslavCZE1636ŠK AD Jičín
72Zákoucký OttoCZE1581ŠK AD Jičín
73Šuráň JanCZE1569ŠK PORG Praha
74Krotil OndřejCZE1546TJ Lomnice nad Popelkou
75Přibylová SofieCZE1508ŠK PORG Praha
76Přibyl ViktorCZE1506ŠK PORG Praha
77Hejn PetrCZE1490Šachový klub Sobotka 2009, o.s.
78Vltavský JakubCZE1487TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
79Harcuba AdamCZE1448TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
80Macháček OldřichCZE1435Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
81Janouch Jáchym ŠtěpánCZE1290ŠK AD Jičín
82Flek LukášCZE1282Sokol Bakov nad Jizerou
83Harcuba JanCZE1257TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
84Brunclík VladimírCZE1000SKŠ
85Čerych PetrCZE1000Šachový klub Sobotka 2009, o.s.
86Matyáš MatějCZE0