Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

XVI Open Internacional de Sants, Hostafrancs i la Bordeta - Grup B

Darrera actualització31.08.2014 19:55:14, Creador/Darrera càrrega: sergio las heras flo

Rànquing inicial

Núm. NomFEDEloNTipusGrClub/Ciutat
1
LOPEZ MANZANO AntonioCAT2097Aragones
2
CERVELLO I TOST RogerCAT2084Peona i Peo
3
RAMAL MATA RodrigoCAT2084Sant Andreu
4
FUERTES BUISAC BernatCAT2082Catalunya
5
APREA DanieleITA2077Barcelona UGA
6
MUT COMPANY GuillemCAT2076Espiga de les Corts
7
CATARINEU NAVINES FedericoCAT2075Peona i Peo
8
RITTER AGUILAR JordiCAT2065S60Cerdanyola
9
PLA CARULLA JoaquimCAT2065Olesa
10
SARTO RAMOS AngelESP2063S60Olivar Zaragoza
11
GONZALEZ MARTIN FernandoCAT2063S60Diagonal Mar
12
MARTIN VILANOVA JordiCAT2062Llavaneres
13
CARDENAS Fernando AdrianCAT2060Barcelona UGA
14
DELGADILLO TORRICO FelipeCAT2053Espiga de les Corts
15
GALLEGO MONTES AntoniCAT2051Montmelo
16
CARRASCO LEON Jose FernandoCAT2051Molins de Rei
17
POYATO PLAZA DanielCAT2048Cardona Suria
18
MINGUELL SOLER JoanCAT2046Llavaneres
19
TORRES MAIQUEZ SergioCAT2042Espiga de les Corts
20
SANTOS RAMOS CarlosCAT2041S60Amistat Premia
21
PETIT MONTES MarcCAT2040Catalunya
22
CANO SEVILA IvanCAT2039Barcelona UGA
23
GARNICA NEBOT FrancescCAT2038Moli Nou
24
PEREZ GARCIA Jose MiguelESP2037Castellon
25
SCHILLING FlorianGER2036
26
WALTER TRAVELLA GermanCAT2034S60Aragones
27
DIAZ NIETO AlbertoCAT2032Arenys de Munt
28
GENSANA BERZUNCES JoanCAT2031S60Lleida
29
GARCIA GARRIDO EnricCAT2031Peona i Peo
30
MARTIN VALENTIN FranciscoCAT2027S60Tres Peons
31
VINAS SERRANO JordiCAT2026Agusti
32
RIU LOPEZ DanielCAT2024U14EDAMI
33
GARCIA RUIZ AdrianCAT2023Jake
34
CARTRO TURU GabrielCAT2022S60Barcelona UGA
35
BONAY TOSCAS SantiagoCAT2022S60Gava
36
FLORES LINAN Jose LuisCAT2016La Lira
37
GARCIA CLEMENTE Julian Fco.CAT2015Barcelona UGA
38
LOZANO DIAZ AntoniCAT2015Cerdanyola
39
SERRA VILARO AgustinCAT2013S60Comtal
40
PARRAMON GUILLAUMET JaimeCAT2012Vallfogona
41
BATISTA PEREZ CarlosCAT2008Cerdanyola
42
MORAN SORIA JorgeCAT2007La Colmena
43
POUS GARRIGA AntoniCAT2005Mollet
44
FLORES MENDOZA Jose AntonioESP2005
45
FRANZONI LADRON DE GUEVARA EnriqueCAT2005S60Sant Andreu
46
MOLINA HERNANDEZ AlbertCAT2004S60Sant Adria
47
MONTALBAN COLELL BernatCAT2003Ideal Clave
48
SOLSONA OLIVE XavierCAT2001S60Tres Peons
49
RAMOS ALVAREZ MaximoCAT2001La Lira
50
GOUMA RonaldNED1997Fischer Z
51
MONTERO MONTERO CristobalCAT1995Martorell
52
PALACIOS PENA GerardoCAT1993Sant Boi
53
ALBERT CRISTOBAL JorgeCAT1993Diagonal Mar
54
VIDAL CORTES LluisCAT1993S60Sant Cugat
55
CARREY ABELLAN EnricCAT1991S60Agusti
56
TORRENTS SENAL MarcCAT1991U16Peona i Peo
57
CARO MARTINEZ RamonCAT1990Mollet
58
CAPARROS FERNANDEZ XavierCAT1986Martorell
59
HIEL LinoBEL1985SK Oude God
60
MARZO PIE XavierCAT1985U14Ateneu Colon
61
MONTOLIU DAROCA ImmaCAT1982Vallfogona
62
SANCHEZ ESTEBAN EmilioCAT1981S60Espiga de les Corts
63
BERNABE MONTEAGUDO FrancescCAT1981S60ONCE
64
SANCHEZ CANALES PolCAT1979Cerdanyola
65
ABARCA GARCIA XavierCAT1979Amposta
66
VICENTE BESSEN KiriamCAT1979Mollet
67
PEREZ GARCIA AdriaCAT1979U16Peona i Peo
68
SOBREVIA CASTELLAR LluisCAT1975S60Tres Peons
69
GRAO AMAYA RafaelCAT1973St. Josep Badalona
70
DURAN PINILLA DanielCAT1972S60Colonia Guell
71
ALQUEZAR MANCHO RenatoCAT1972S60Colonia Guell
72
MAGALLANES GustavoARG1969St. Josep Badalona
73
FERRES SAEZ JoanCAT1965Granollers
74
MARTINEZ PEREZ PabloCAT1964Sabadell
75
CAPARROS HERNANDEZ AlejandroCAT1960Tres Peons
76
VEGA RANGEL LuisCAT1956Sant Feliu
77
PALLARES GURREA Aitor AlexandCAT1956Jake
78
MONTSERRAT RUBIA AngelCAT1955Santpedor
79
MARTINEZ BALAGUER JosepCAT1954Collblanc
80
CASTELLS PAGAN RaulCAT1954Castelldefels
81
MASSANET MIRET PereCAT1953S60La Lira
82
GARCIA PUNZANO Josep LluisCAT1950Jake
83
CALAFELL MARQUES JoseCAT1950Catalunya
84
GONZALEZ JURADO JesusCAT1949DMoli Nou
85
MURATET CARMONA JuliaCAT1949DBanyoles
86
LLIGE PORTA JoanCAT1949U16DEscola d'escacs BCN
87
MAMAH IsabelleFRA1948DProcence Echecs
88
ESCOFET LLONGUERAS JoanCAT1947S60DBarcelona UGA
89
GIL VEGA MarcelCAT1947DLa Colmena
90
GORBUNOV GrigoriyRUS1946U14DTushino
91
TORTOSA MOROS JoanCAT1941DAteneu Colon
92
ROMERO FUNIELES RafaelCAT1939S60DLa Lira
93
MIRO FONOLLOSA LluisCAT1938S60DTres Peons
94
MONTEAGUDO AGUILERA MaximoCAT1937S60DJake
95
PALAU FONTANET DavidCAT1937DFoment Martinenc
96
MAY FREIXA JosepCAT1936DCollblanc
97
PEREDA VILLALBA JulianCAT1934S60DTres Peons
98
SOLE BOVE JosepCAT1934S60DMontcada
99
LONDERS JanBEL1933DLeuven Centraal
100
MURATET CASADEVALL JordiCAT1933DBanyoles
101
URRUTIA MULE OriolCAT1933U16DCastellar del Valles
102
ROMERO CASTEJON DanielCAT1933DEl Prat
103
BALTASAR DIAZ VicenteCAT1932U16DParetana
104
MARTINEZ FERRER RafaelCAT1931DRubinenca
105
MARTINEZ PEREZ SergioCAT1930U12DSabadell
106
SALAZAR NAVAS JosepCAT1927S60DJake
107
BRUFAU DEVESA EduardCAT1927DTorrenegra
108
ROCHE PERIS EduardCAT1925DCatalunya
109
MONTERO DOMENECH FelixCAT1925DAgusti
110
CLIFFORD NeilENG1923DTres Peons
111
JESUS HURTADO Ramon JoseCAT1923DAgusti
112
ROS ALONSO JoanaCAT1923U12DSant Boi
113
MARTINEZ FERRER AlbertCAT1922DRubinenca
114
FERNANDEZ RUEDA FrancescCAT1921S60DOlesa
115
PENALVER GUARDIA JosepCAT1919S60DCerdanyola
116
ROJAS ROLDAN JordiCAT1916DSant Marti
117
GIL BLAZQUEZ RaulCAT1915DColonia Guell
118
MERCADER RUBIO LuisCAT1913S60DTorrenegra
119
ALBERIO SilvioITA1912DCavalli E Segugi
120
SUBIRANA SANTOS MarcCAT1912DSt. Josep Badalona
121
COLLELL RODRIGUEZ VictorCAT1911U16DPeona i Peo
122
POVILL CLAROS LauraCAT1911U12DPeona i Peo
123
SANCHEZ ARTIGAS AntoniCAT1908DSant Feliu
124
DOMENCHE REDONDO FrancescCAT1906DFoment Martinenc
125
REIXACH MINISTRAL EduardCAT1905DPalaus d'Agullana
126
NICOLAS VALLELLANO EmilianoCAT1905DCaldes de Montbui
127
FERNANDEZ PINTADO XavierCAT1905S60DHortenc
128
GOMEZ-PARDO CRIADO Juan AntonCAT1904S60DJake
129
MARQUINEZ COSTA VictorCAT1903DTres Peons
130
SANS BASCU JoaquinCAT1903S60DTres Peons
131
MURATET CARMONA AlexandraCAT1901DBanyoles
132
GRANGE VermeerCAT1900D
133
ROSELL HORNERO AlejandroCAT1898DFoment Martinenc
134
TORRALBA BROSA MarcCAT1895DCastellar del Valles
135
JONSSON MatsSWE1893S60DKungstornet
136
PLANAS SARMIENTO JoanCAT1892DSant Feliu
137
ALBERT ESTEBANEZ CarlesCAT1890DAteneu Colon
138
FEBRERO PEREZ LluisCAT1887S60DComtal
139
FLORIT BALLESTER EnricCAT1886DVilassar de Mar
140
SANCHEZ PAZ JosepCAT1882DBadalona
141
RIU LOPEZ SergiCAT1882U12DEDAMI
142
GIANNONI FedericoITA1880DNuorese
143
VENTURA SOLANS VictorCAT1880S60DVila Olimpica
144
VENTURA FONTANET JaumeCAT1878DVila Olimpica
145
TOQUERO GRACIA PauCAT1877U14DLlinars
146
ALQUEZAR CALPENA MarcCAT1876DCornella
147
FALOMIR BALLEGA SergiCAT1874DPineda
148
CAPELLADES SUBIRANA LauraCAT1874DPeona i Peo
149
GOMEZ GUINOVART Josep ManelCAT1873DCongres
150
ASENSIO GRAELLS RicardCAT1872DSanta Eugenia
151
IZQUIERDO MORATO JaumeCAT1871S60DMontcada
152
ALVES GARCIA EricCAT1871U16DBadia
153
DOMINGUEZ DEL HABA EmilioCAT1870U16DCornella
154
MARTINEZ MARIN AleixCAT1869DTerrassa
155
HARUTIAN Arthur WilliamCAT1869U12DCatalonia
156
BERNAT PASCUAL MagiCAT1869U14DCatalunya
157
RULL BORRELL SalvadorCAT1868DAgusti
158
WESTENDORP ChristianGER1865DTuS 08 Rheinberg
159
FUNGUEIRINO PIQUE DanielCAT1864DEspiga de les Corts
160
MAQUEDA BERDUGO FranciscoCAT1864DSabadell
161
SANCHEZ VIANA JordiCAT1862S60DBarcelona UGA
162
GIBERT JUAN RamonCAT1860S60DFoment Martinenc
163
TRULLAS TUGUES IvanCAT1859DTerrassa
164
MUNOZ ESTEVE AntoniCAT1857DRubinenca
165
DEMESTRES LOPEZ RicardCAT1854S60DAragones
166
SERENTILL TOST EduardCAT1854DCircol Catolic
167
GARCIA ESCODA MarcCAT1854U12DMolins De Rei
168
RIBES COLOM Jose MariaCAT1853DCatalunya
169
VIADER OLIVER MauroCAT1853DTres Peons
170
MARTINEZ ARRANZ LeireCAT1853U14DPeona i Peo
171
FERNANDEZ BENITO Fco. JavierCAT1852DLa Cadena
172
FABREGAT PLANELLA JoaquimCAT1852DSitges
173
VALBUENA CASTRO GregorioCAT1851DJake
174
MARTINEZ TORRAS PolCAT1849DTres Peons
175
MASAGUE ARTERO GuerauCAT1849U12DLleida
176
FERRE NAVARRO JoanCAT1846DBadalona
177
RIUS RIU GerardCAT1846U14DVall de Tenes
178
MATAMOROS SIBIRA JoanCAT1844S60DCatalunya
179
GONZALEZ ALONSO MartiCAT1844U14DEscola d'escacs BCN
180
ALVAREZ GARMENDIA Jose MariaCAT1843S60DLa Lira
181
SANCHEZ COVES Juan JosepCAT1842S60DIdeal Clave
182
FERNANDEZ BENITO Carlos PabloCAT1841DLa Cadena
183
PENALVER GUARDIA EstebanCAT1840S60DCerdanyola
184
BOQUERAS RIMBAU PereCAT1839S60DAragones
185
RADIGALES MAURI JaumeCAT1839S60DFoment Martinenc
186
ESCORIZA LUSILLA PedroCAT1839DGava
187
RECACHA LIMERES SergioCAT1839DCollblanc
188
MAZA NAVARRO LlorensCAT1838DLlavaneres
189
HERNANDEZ BERMUDEZ AlbertoCAT1837DAmistat Premia
190
ROS GORNE RamonCAT1833DSant Boi
191
BALLESTER VALLS Juan AntonioCAT1833S60DCatalunya
192
MOLINA MANAS MiquelCAT1832DBarcelona UGA
193
VAZQUEZ MONTREAL EnricCAT1830DSanta Eugenia
194
MAS SAYOS LluisCAT1823DVic
195
GIAS RAMON Jose LuisCAT1819S60DIdeal Clave
196
PASTALLE TORRENS JosepCAT1817S60DTres Peons
197
SEGURA RIBA Josep M.CAT1815S60DCambrils
198
SAEZ ORTEGA JoseCAT1814S60DCornella
199
CLUA GUARDIA MarionaCAT1814U16DVallfogona
200
SOLIS CALANCHA JordiCAT1810DCatalunya
201
MARTINEZ ARRANZ NagoreCAT1810U10DPeona i Peo
202
HERRERIAS GONZALEZ AndreuCAT1809DCongres
203
MUHAMMAD QasimPAK1809DComtal
204
LOPEZ ARJONA EmilioCAT1807DEspiga de les Corts
205
YLLA SORO RafaelCAT1799S60ECongres
206
CORT HIDALGO JordiCAT1798ETres Peons
207
FONTELA HIDALGO VictorCAT1794EIdeal Clave
208
FRANQUESA LLOPART AlbertCAT1792S60ELa Cadena
209
ALAUX SophieFRA1792ECondom
210
GARCIA RAMOS AnaisCAT1792U12ECerdanyola
211
LARIOS JIMENEZ RafaelCAT1791EComtal
212
GONZALEZ TRIGO Jose LuisCAT1784EFoment Martinenc
213
BARROSO VILANOVA DanielCAT1782EONCE
214
CAPDEVILA CASTELLO AlbertoCAT1781S60ETres Peons
215
JULIAN SOLERA LauraCAT1781U12EEDAMI
216
ROBLA CARREIRAS XavierCAT1780EAgusti
217
SANTOLARIA SANZ XavierCAT1778EPeon Doblado
218
TORRUBIA DE NOVA GuillermoCAT1778U14EViladecans
219
ORTEGA LOPEZ JoseCAT1773ELes Franqueses
220
MOLINA WHEATLEY EmilioCAT1764U16ESitges
221
PASCUAL DURAN PauCAT1762EFoment Martinenc
222
CAPDEVILA MASGRAU JoseCAT1759S60EGava
223
BALLVE MONTE AntoniCAT1750S60ESant Marti
224
PALOMERO GALVEZ AntonioCAT1750ESant Boi
225
CANTAN BERTOZ JordiCAT1750EAgusti
226
MARTIN PALAU RogerCAT1750EPeona i Peo
227
OLLETA TANYA JordiCAT1749EEl Masnou
228
GARCIA CASTANY JoseCAT1749S60ESanta Eugenia
229
LOPEZ ABAURREA EduardoCAT1742S60EMaragall
230
GOMEZ DE ARGILA LluisCAT1741ETres Peons
231
OLIVERAS BALLUS MarcCAT1740EEspiga de les Corts
232
BES ALVAREZ AlexCAT1734U12ESant Marti
233
RIVERA LOPEZ FranciscoCAT1732ETres Peons
234
FREIXA ROFASTES ErnestCAT1731EAragones
235
CALVET BLESA JordiCAT1729S60EAteneu Barcelones
236
ESQUERRA BAYO JosepCAT1726U16ERubinenca
237
GARCIA PITARCH RaulCAT1724EMataro
238
MARQUEZ MACARRO Juan ManuelCAT1724ELa Cadena
239
IZQUIERDO PUJOL PolCAT1721EFoment Martinenc
240
STANGHELLE AndersNOR1718S60ENord-Odal Sjakklubb
241
RIU BORGE AlbertCAT1716EEDAMI
242
DE SWERT HeidiBEL1709ESK Oude God
243
MARCELO Diego LuisCAT1706U12EEDAMI
244
AVILA LOPEZ JuanCAT1704S60EAteneu Colon
245
LATORRE COMA AntoniCAT1702ETerrassa
246
SIEGEL RainerGER1700S60E
247
PEDRAZA MANCILLA AlfonsoESP1700S60ECatalunya
248
AUNES CABANERO JoseCAT1700S60ECatalunya
249
GRASA SOLANAS OscarESP1700EMarcos Frechin
250
GOMEZ ALBAMONTE SoniaCAT1700EEscola d'escacs BCN
251
ARTIGAS CROSAS RamirCAT1700S60EEspiga de les Corts
252
DESTIC ElenaFRA1700U12EEchiquier Toulousain
253
ESCORIZA GALLARDO PedroCAT1700EGava
254
CODINA SENTIAS TeresaCAT1700EONCE
255
ALARCON ALARCON MarinaCAT1700EONCE
256
BERNAT MOR JuliCAT1700ECatalunya
257
MARTIMPE BURGUES XavierCAT1700ESant Marti
258
ORTS GONZALEZ RafaelCAT1700S60ESant Marti
259
AGAZZI PAULET MaxCAT1700ECatalunya
260
ALVAREZ LLORENTE Jose MariaCAT1700EFoment Martinenc
261
ASENSIO RUIZ DE ALDA JavierCAT1700ESant Cugat
262
CLARAMUNT JUNYENT MariaCAT1700S60EIgualada
263
CLARIA MARTINEZ AlbertCAT1700ELa Lira
264
ESCORIZA LUSILLA LauraCAT1700U14EGava
265
FURRIOL GAVALDA EmiliCAT1700EGava
266
GENDRE DIEZ VirginiaCAT1700EIgualada
267
IBARGUREN RIANO AliciaCAT1700S60ECatalunya
268
JANSE CirceNED1700U10ESSV Klim-Op
269
LARICHEV OlegRUS1700EMoskow
270
LINARES BERNET AnaCAT1700S60EONCE
271
LLOPART ALBAREDA AlfonsCAT1700S60EEspiga de les Corts
272
MACKOWITZ LaurinAUT1700EInnsbruck Pradl
273
MADIAI FilippoITA1700EDLF Firenze Scacchi
274
MARZO RUIZ XavierCAT1700EAteneu Colon
275
MENENDEZ CABRERA EnricCAT1700ESabadell
276
NURI ZOMENO Jesus AntonioCAT1700ELa Lira
277
ORTIZ CANTO AleixCAT1700U16ECastelldefels
278
RAMEKER RobertGER1700E
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 30.05.2020 17:55
PixFuture exclusive partner, Impressió