Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 14:18:00
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Campionat de Lleida de Ràpides Individual 2014
Darrera actualització25.06.2014 12:38:41, Creador/Darrera càrrega: Jose A. Navarro Cardenas
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
9. Ronda El 2014/06/22 A les 13:00
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
42
Monfa Escola Joel
1803
6
0 - 1
7
MK
Castany Pampalona Lluis Mª
2414
1
2
4
Llavall Sans Daniel
2257
6½
½ - ½
6½
Solani Nuñez Joshua
2207
5
3
22
Nieto Badia Pau
1981
5½
0 - 1
6
MK
Monell Camarasa David
2355
2
4
13
Arnillas Moles Josep
2041
5½
1 - 0
6
Prat Baque Vicenç
2157
7
5
6
MK
Gabarro Sole Ramon
2175
5
1 - 0
5
Font Moreno Santi
1919
30
6
8
Monfa Escola Ramon
2124
5
1 - 0
5
Gabarro Fontanet Xavier
1833
38
7
21
Montoliu Daroca Imma
1982
5
0 - 1
5
Fortuny Profitos Jordi
2050
11
8
31
Solani Nuñez Joel
1911
5
1 - 0
5
Sole Pijuan Ferran
2031
14
9
15
Rodriguez Moles Julian
2029
5
1 - 0
5
Ghenghiu Alex
1821
40
10
3
Tresents Pla Lluis
2269
4½
1 - 0
4½
Cosialls Baz Daniel
1974
24
11
16
Alba Tarradelles Jose
2019
4½
0 - 1
4½
Ferrer Font Jordi
2061
9
12
10
Farre Selma David
2057
4
0 - 1
4
Carulla Alseda Xavier
1971
25
13
12
Fabrega Ramon Sergi
2045
4
0 - 1
4
Foix Martinez Jaume
1891
33
14
17
Ayza Casamitjana Antoni
2017
4
1 - 0
4
Gonzalez Andrade Jose Antonio
1889
34
15
18
Parramon Guillaumet Jaime
2012
4
1 - 0
4
Cots Valls Jorge
1863
36
16
20
Martinez Romero Josep M.
1984
4
1 - 0
4
Estruch Andreu Lluc
1805
41
17
45
Melis Vega Juan Jose
1796
4
1 - 0
4
Pareja Guerrero Francisco Javier
1978
23
18
37
Masague Artero Guerau
1849
4
½ - ½
3½
Bonet Verdu Marcel
1921
29
19
35
Marti Trilla Aleix
1882
3½
½ - ½
3
Vladimirov Savov Tsanko
1909
32
20
27
Subarroca Blanc Francisco
1939
3
0 - 1
3
Lopez Luna Oscar
1715
50
21
39
Tarrago Pinyol Robert
1823
3
1 - 0
3
Jou Llanes Aleix
1700
55
22
43
Pedra Marquina Joan
1799
3
1 - 0
3
Gimeno Pérez Antonio
1703
53
23
47
Valero Hellin Jose Luis
1784
3
0 - 1
3
Estruch Andreu Guim
1797
44
24
28
Herreros Angrill Jaime
1926
2
1 - 0
3
Pueyo Pinasa Manel
1710
52
25
19
Ruiz Galiano Josep A.
2002
2
1 - 0
2
Castany Vilaseca Lluis
1789
46
26
49
Pedra Marquina Alex
1727
2
0 - 1
2
Ros Manuel Pau
1775
48
27
54
Berge Sole Jose M.
1700
2
1 - 0
0
Tarragona Puig Eduard
1715
51
28
26
Vidal Rosell Jose
1968
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió