Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Velká cena Havlíčkova Brodu - Pribináček 2014

Poslední aktualizace17.05.2014 15:50:32, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
12FILIP VojtěchCZE2011TJ Spartak Vlašim9,043,053,50
21KRATOCHVÍL VítCZE2077TJ Náměšť n/Oslavou7,544,544,75
33MIČULKA DavidCZE1969TJ Náměšť n/Oslavou7,544,043,25
44SUCHOMELOVÁ SimonaCZE1867ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.7,043,041,25
518VOJTA JakubCZE1322TJ Spartak Vlašim7,038,535,50
619KLABENEŠ PetrCZE1321TJ CHS Chotěboř7,038,035,25
76ŠVANDA OndřejCZE1709TJ Štefanydes Polička6,544,036,50
85SEDLÁK JiříCZE1715TJ Jiskra Humpolec6,542,036,75
20ROKOŠ FilipCZE1317ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové6,542,036,75
1012JUN RudolfCZE1418TJ CHS Chotěboř6,542,033,25
117KŘÍŽ VojtěchCZE1544TJ Jiskra Humpolec6,541,535,75
128SATRAPA JakubCZE1542TJ Jiskra Havlíčkův Brod6,541,034,25
1315KOKRDA StanislavCZE1335TJ Jiskra Havlíčkův Brod6,537,530,25
1411VOLANÍNOVÁ ŠárkaCZE1427ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.6,040,029,00
1523STRAKA JanCZE1280Gambit Jihlava6,039,033,25
1627ŠÍMA RadekCZE1243ŠACHklub Tábor6,039,027,75
1713BROŽ PetrCZE1392ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.6,038,030,50
1816KRČ MichalCZE1323Gambit Jihlava6,038,029,50
1925KOVANDA MartinCZE1251TJ Žďár nad Sázavou6,036,529,25
2022CHOVAN MatoušCZE1311ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.6,036,528,00
2124RŮŽEK TomášCZE1278ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod6,036,527,50
2221ŠVANDA AdamCZE1317TJ Štefanydes Polička6,036,525,00
2337BERKY DanielCZE1100TJ Jiskra Humpolec6,036,026,50
2414DEJMAL OndřejCZE1351ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.6,036,026,00
25115VALIŠ MartinCZE1000TJ Spartak Pelhřimov6,035,529,00
2658NEJEDLÝ RadekCZE1079TJ CHS Chotěboř6,035,027,50
2769DEJMEK TomášCZ1000ZŠ O.Březiny Jihlava6,034,527,50
2829KAŇKA LukášCZE1227TJ Spartak Pelhřimov6,034,524,50
2917FOUSEK JanCZE1322TJ Žďár nad Sázavou5,541,529,50
309PIBIL TomášCZE1498TJ Jiskra Havlíčkův Brod5,539,526,50
3128ROSECKÝ PatrikCZE1242TJ Žďár nad Sázavou5,538,526,50
32121VYHNÁLEK JanCZE1000TJ Spartak Pelhřimov5,536,026,50
3310HOMOLKOVÁ IvanaCZE1432ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.5,535,526,75
34108STARÝ JosefCZ1000ZŠ Bory u Žďáru n/S5,535,525,00
3541KOLÁTOR VojtěchCZE1100TJ Žďár nad Sázavou5,534,024,25
36120VOROBETS ValentynCZE1000ŠK Caissa Třebíč5,533,526,25
3726BERÁNEK DavidCZE1245TJ Jiskra Havlíčkův Brod5,533,524,00
3831BERÁNEK JáchymCZE1201ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.5,531,521,75
3987KOLÁŘ MartinCZE1000TJ Spartak Pelhřimov5,531,521,25
4036KROB JakubCZE1115TJ Žďár nad Sázavou5,530,022,25
4133STANOVSKÝ ArnoldCZE1187Gambit Jihlava5,037,522,00
4235MUZIKÁŘ JanCZE1136ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.5,036,521,00
4349VOKOUN TomášCZE1100TJ Žďár nad Sázavou5,036,520,00
44124ZELENÝ TomášCZE1000ŠK Caissa Třebíč5,035,523,50
4554KŮRA FilipCZE1091TJ Spartak Vlašim5,035,520,50
4656HUTAŘ VojtěchCZE1083TJ CHS Chotěboř5,035,021,50
4747PAVELKA DanielCZE1100ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.5,034,520,50
48106SCHÖNOVÁ NikolaCZ1000ZŠ O.Březiny Jihlava5,033,521,00
4948PETR MartinCZE1100TJ Jiskra Humpolec5,033,519,00
5042KRTEK DanielCZE1100TJ Jiskra Humpolec5,032,521,00
5140JIRÁK MatějCZE1100TJ Jiskra Havlíčkův Brod5,031,521,00
5251ČIPL JanCZE1100ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod5,031,518,50
57VINCENC TomášCZE1083TJ Jiskra Humpolec5,031,518,50
5439HROMÁDKOVÁ MichaelaCZE1100TJ Žďár nad Sázavou5,031,516,50
55125ZEMAN LukášCZE1000TJ Spartak Vlašim5,030,521,00
56118VINOPAL VítCZE1000TJ Žďár nad Sázavou5,030,018,00
57122WOLKER JiříCZE1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod5,027,516,00
5860HUTAŘ ŠimonCZE1059TJ CHS Chotěboř5,027,515,50
5930ŠÍMOVÁ TerezaCZE1219ŠK Veselí n.L.4,536,519,75
6032ŠKARYD TomášCZE1200TJ Jiskra Humpolec4,536,019,75
6155FOUSEK MartinCZE1089TJ Žďár nad Sázavou4,535,515,75
6281JELÍNEK FrantišekCZ1000ŠK Pravonín4,535,021,75
6345NEJEDLÝ LukášCZE1100TJ CHS Chotěboř4,534,517,25
6434HALAMA JakubCZE1165ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4,534,018,25
6546NĚMEC TomášCZE1100TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,533,519,00
6664BERÁNEK VítCZE1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod4,532,517,25
6753MALEC PatrikCZE1097ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4,532,016,75
6884KAŠPÁREK LadislavCZ1000DDM Jihlava4,531,517,25
6991KUČERA DavidCZE1000Gambit Jihlava4,531,017,25
70111SVOBODOVÁ MartinaCZE1000TJ Spartak Pelhřimov4,529,515,25
7152GALOVIČ OndřejCZE1099ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4,529,015,50
7259DOLEŽALOVÁ JosefínaCZE1068ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4,527,015,25
73107SLAVÍK AdamCZ1000ŠK Pravonín4,525,513,75
74110SVOBODA DavidCZE1000ŠK Caissa Třebíč4,034,518,00
7561ZACHOVÁ TerezaCZE1015TJ Jiskra Humpolec4,033,513,00
76100NOVOTNÝ FilipCZE1000ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4,033,015,00
7765BLAŽEK MichalCZE1000TJ Spartak Pelhřimov4,032,515,00
7868CHALUPA AdamCZE1000ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4,032,513,50
7974FILIP ŠtěpánCZ1000ŠK Pravonín4,032,015,50
8062BALUSEK TobiášCZ1000DDM Jihlava4,031,516,50
81129ŠMÍD VojtěchCZE1000TJ Spartak Pelhřimov4,031,014,00
8286KLOFÁČ FilipCZE1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod4,031,012,75
83104PRÁŠEK VojtěchCZE1000ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4,030,514,00
8480JEDLOVEC JanCZ1000ZŠ O. Březiny Jihlava4,030,512,50
8589KOUBEK FilipCZE1000DDM Jihlava4,029,513,50
8671ECLER MatějCZ1000ZŠ Na Pražské Pelhřimov4,029,512,00
87128ŠEDÝ MatějCZE1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod4,029,013,25
88105PŘIKRYL MiloslavCZE1000TJ Spartak Pelhřimov4,028,512,50
8977HOUDKOVÁ BarboraCZE1000Sokol Nové Veselí4,028,512,00
9095MUZIKÁŘOVÁ MagdalénaCZE1000ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4,028,510,50
9138HNULÍK SvatoplukCZE1100TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,028,013,25
92101PEJCHA IvošCZ1000DDM Jihlava4,027,512,50
9398NEUER DavidCZE1000Sokol Nové Veselí4,025,510,00
94127ČENĚK TomášCZ1000ZŠ Na Pražské Pelhřimov4,024,510,50
9543MICHÁLKOVÁ Viktorie NelaCZE1100ŠK Caissa Třebíč3,535,514,25
9683KAŇKOVÁ NikolaCZE1000TJ Spartak Pelhřimov3,530,510,75
97114VACEK MatějCZ1000TJ Spartak Pelhřimov3,530,010,25
9850VOREL JanCZE1100TJ Jiskra Humpolec3,527,012,25
9990KRÁL JakubCZ1000ZŠ Nové Veselí3,527,010,00
10082KASALOVÁ NikolaCZ1000ZŠ Na Pražské Pelhřimov3,525,58,50
101126ZEZULA JakubCZ1000DDM Náměšť n/Oslavou3,525,010,75
10270DOČEKAL MilanCZE1000TJ CHS Chotěboř3,524,58,75
10367BRYJA JanCZ1000DDM Náměšť n/Oslavou3,028,09,00
10488KOTYZA VáclavCZ1000Humpolec3,027,56,00
10592LEHMANN PetrCZ1000Havlíčkův Brod3,027,06,00
106103PROKOPOVÁ LucieCZ1000ZŠ Na Pražské Pelhřimov3,026,07,50
10763BAUER JanCZE1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod3,025,58,00
10897NEPRAŠ DanielCZE1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod3,025,08,00
109109SVATOŇ MartinCZE1000Sokol Nové Veselí3,024,57,00
11099NEUER TomášCZE1000Sokol Nové Veselí3,023,57,50
11196NEKVINDA TomášCZ1000ZŠ O.Březiny Jihlava3,023,57,00
112112SVOBODOVÁ TerezaCZ1000ZŠ Na Pražské Pelhřimov3,022,56,50
113117VENC MichalCZ1000Havlíčkův Brod3,022,55,00
11466BRABENCOVÁ AnetaCZE1000TJ Jiskra Humpolec3,022,06,50
115102PIRO MatyášCZ1000Havlíčkův Brod3,022,05,50
11679JANČIČKA FilipCZ1000ZŠ Na Pražské Pelhřimov2,526,57,25
117116VENC JindřichCZ1000Havlíčkův Brod2,525,05,25
11844MOJŽÍŠ MartinCZE1100TJ Jiskra Havlíčkův Brod2,523,03,75
11993MOJŽÍŠ PeterCZ1000MŠ Havl.Brod2,522,56,00
12076HOLEČEK JosefCZ1000Havlíčkův Brod2,521,55,75
12173FIALA AntonínCZ1000Havlíčkův Brod2,521,03,25
12272EDR MichalCZ1000ZŠ Na Pražské Pelhřimov2,518,03,75
12394MRÁZEK JosefCZE1000TJ CHS Chotěboř2,024,05,00
12485KLEJZAR JakubCZ1000ZŠ O.Březiny Jihlava2,024,03,00
125123ZACHOVÁ ZuzanaCZ1000Jiskra Humpolec2,021,56,00
12678JANÁČEK JakubCZE1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod2,019,53,00
12775HAVELKA AlešCZ1000DDM Jihlava2,017,53,00
128113VACEK JakubCZ1000ZŠ Na Pražské Pelhřimov1,523,53,25
129119VOJTĚCHOVÁ HanaCZE1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod1,021,50,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž