Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

VI Torneig Obert d'Escacs "VILA DE SANTA COLOMA DE QUERALT"

Darrera actualització02.06.2008 22:57:18, Creador/Darrera càrrega: Pablo Díaz-Flores García

Classificació final després de 8 rondes

OrdreNúm. Ini.NomFEDEloClub/Ciutat Des1  Des2  Des3 
17IMCuartas Jaime AlexanderCOL2496Montcada6,5330 ...
29IMMuñoz Pantoja MiguelPER2478Escola Escacs BCN6,531,50 ...
31GMMoskalenko ViktorUKR2572Terrassa6,530,50 ...
417FMCruz Estrada FilemonPER2403Montmelo6,530,50 ...
513IMVila Gazquez XavierESP2418S.Coloma de Queralt6,529,50 ...
611GMPogorelov RuslanUKR2423Sta.Eugenia6,529,50 ...
74GMOms Pallisse JosepESP2524Lleida6300 ...
815FMPerpinya Rofes Lluis MariaESP2414SCC Sabadell6290 ...
92GMMirzoev AzerAZE25436290 ...
1027IMBurgos Figueroa Carlos EESA2259Jake6280 ...
1114IMVidarte Morales ArturoESP2415Montcada6270 ...
1229CMDe La Riva Aguado JorgeESP2229Foment6270 ...
138IMAlsina Leal DanielESP2483Uga5,531,50 ...
1418IMPanelo MarceloARG2403Sant Andreu5,528,50 ...
1510FMCruz Sanchez CristhianPER2473SCC Sabadell5,528,50 ...
1623IMRios Parra AlejandroCOL2349Montcada5,5270 ...
1716IMRojas LuisCHI2410Mollet5,526,50 ...
1821IMVehi Bach Victor ManuelESP2381Montcada5,526,50 ...
1930CMTrepat Herranz JoanESP2223Lleida5,524,50 ...
2042Fernandez Muixi FrancescESP2100Reus Deportiu5,523,50 ...
2132CMMuratet Casadevall AlbertESP2174Banyoles5,523,50 ...
225GMNarciso Dublan MarcESP2509Montcada5270 ...
2319IMGonzalez Rodriguez Jorge ACOL2399Figueres5260 ...
2422FMLorenzo De La Riva LazaroESP2366Balaguer525,50 ...
2520IMPomes Marcet JuanESP2388Terrassa5250 ...
2631Ayza Leon DavidESP2176Barceloneta5250 ...
2728CMRandazzo AdrianITA2235Cerdanyola Valles5240 ...
2834Valls Marti ArturESP2147Reus Ploms523,50 ...
2925FMGonzalez Raul OmarESP2285SCC Sabadell523,50 ...
3038Garcia Miracle Joan JosepESP2124G.P.Vilanova5230 ...
3137Sanchez Devesa AntoniESP2137SCC Sabadell522,50 ...
3226CMAlmeida Toledano DanielESP2278Barceloneta5220 ...
3398Garcia Frezzi JulioESP2076Congres5220 ...
3462Pescador Serrano JavierESP1978Hospitalet de l'Infant5210 ...
3541Segura Vila JuanESP2104Tres Peons520,50 ...
3671Ventura Rius AndreuESP1931Salou5180 ...
3777Montoliu Daroca ImmaESP1868Vallfogona de Balaguer4,5230 ...
3833Rodriguez Sorribes JordiESP2169Catalonia4,522,50 ...
3958Cid Garcia RamonESP2011Peo Vuit4,521,50 ...
4061Vila Cairo GerardESP1983S.Coloma de Queralt4,521,50 ...
4155Visa Jordana JoelESP2018Tarrega4,521,50 ...
4252Lluverol Torrents SalvadorESP2029Vilafranca4,5210 ...
4397Villa Gimenez CarmeloESP2123Lleida4,5200 ...
4464Nieto Farreny FrancescESP1963Banavent4,5200 ...
4570Rodriguez Sanchez JordiESP1947Ateneu Igualadi4,5190 ...
4643Sanahuja Llopis AlbertESP2090Espluga de Francoli4,518,50 ...
4759Verdes Nadal RamonESP1995Tarrega4,518,50 ...
4863Vilella Bertran JoanESP1970Piera4,518,50 ...
4968Balcells Soriguera TeresaESP1952Tarrega4,5170 ...
5036CMCodina Garcia JoseESP2140Lleida4230 ...
40Menac Comas Joan RamonESP2106Figueres4230 ...
5245Colon Garcia EnriqueESP2077Sant Adria422,50 ...
5348Mila Tejera JordiESP2061G.P.Vilanova4210 ...
5467Muratet Casadevall EliasESP1957Banyoles4200 ...
5556Gensana Berzunces JoanESP2016Lleida419,50 ...
5647Vila Gazquez JordiESP2074S.Coloma de Queralt4190 ...
5750Subirachs Mancebo GuillemESP2044Peona i Peo4190 ...
5851Ordobas Martinez VicensESP2032Constanti4190 ...
5960Rodriguez Marcos Jose RESP1990Constanti4190 ...
60110Escur Hereu JoaquimESP1834Vallfogona de Balaguer4180 ...
6192Santamaria Bonet MarcESP1741Benavent4180 ...
6283Sardans Bosch FerranESP1825Catalonia4170 ...
6366Gutierrez Leon CristobalESP1958Extremadura4160 ...
6473Novales Montero EnricESP1912Vila-rodona4130 ...
6595Albet Serra JoanESP1613Ateneu Igualadi4120 ...
6653Parramon Guillaumet JaimeESP2027Vallfogona de Balaguer3,5200 ...
6746Ballester Oyarzun Miguel AngelESP2076Piera3,519,50 ...
68109Carrete Recasens JordiESP1834Selva del Camp3,518,50 ...
69106Diaz Lara RaulESP1877Lleida3,5170 ...
7065Vila Seuba Joan CarlesESP1962Catalonia3,516,50 ...
71114Tur Serra AntonioESP1797Capablanca3,516,50 ...
7276Espasa Gonzalez JaimeESP1878Martorell3,516,50 ...
7394Salvat Rovira JordiESP1686Torredembarra3,5160 ...
74108Mas Reñe MarcESP1849Vallfogona de Balaguer3,515,50 ...
7585Vicient Calvo RamonESP1809Peo Vuit3,515,50 ...
7689Lorenzo Gallardo EduardESP1770Barceloneta3,514,50 ...
7781Schweitzer PaulGER18303,514,50 ...
7888Escobar Figueroa SandraESP1770Congres3,514,50 ...
7984Farriol Salas AlbertESP1823Ateneu Igualadi3,513,50 ...
8074Sempere Chavanat IscleESP1892Lleida3,512,50 ...
81118Albet Serra JordiESP1762Ateneu Igualadi3,510,50 ...
8272Esparbe Grau JaimeESP1927Lleida3,59,50 ...
8399Rosich Guberna PascualESP2047Montbui316,50 ...
8482Solsona Manonelles JosepESP1827Capablanca315,50 ...
8590Mas Gene OriolESP1769Benavent315,50 ...
8691Esquirol Esteve JosepESP1748Ateneu Igualadi3150 ...
8757Alcazar Pascual LluisESP2014SCC Sabadell3150 ...
88103Moreno Gimenez GerardESP1910Espluga de Francoli3130 ...
89104Pages Janer JoseESP1887Bellpuig3130 ...
90113Baldrich Gimenez EduardESP1804Espluga de Francoli3120 ...
91100Cots Valls AntoniESP1987Tarrega3110 ...
9280Radigales Mauri JaumeESP1830Ateneu Barcelones3110 ...
93102Ferre Dalmau RogerESP1911S.Coloma de Queralt2,5140 ...
94107Torres Mo AntoniESP1875Tarrega2,512,50 ...
9596Caixal Pique JordiESP1581Vallfogona de Balaguer2,5120 ...
96111Elias Tomas LluisESP1816Montbui2,510,50 ...
97130Naydenov Petrov KirilESP1700Vallfogona de Balaguer2,510,50 ...
98119Pla Almenar NelESP1738Ateneu Igualadi2,5100 ...
99121Martinez Canela MarcESP1722S.Coloma de Queralt2,58,50 ...
100129Monteagudo Illana DavidESP1700Ateneu Igualadi2,56,50 ...
101115Cosmin Preda JulianESP1795Salou2100 ...
102126Llorens Duch Pere LluisESP1700S.Coloma de Queralt280 ...
103105Pique Guasch SergiESP1879S.Coloma de Queralt27,50 ...
104124Corbella Gonzalez JaumeESP1703S.Coloma de Queralt260 ...
105122Alhama Soler AnnaESP1720Espluga de Francoli260 ...
106117Estevez De La Puente OliverESP1777Calldetenes250 ...
107125Fernandez Alvarez JavierESP1700Capablanca1,550 ...
108131Puiggener Cases SergiESP1700S.Coloma de Queralt180 ...
109128Meosburger Alzate Johan StefanESP1700Espluga de Francoli160 ...
110127Marimon Soler JordiESP1700S.Coloma de Queralt110 ...
11175Mora Amella JoanESP1891Lleida000 ...
11278Lopez Forn MarcESP1858Peona i Peo000 ...
79Curia Pinyol JulioESP1854Benavent000 ...
93Mañosas Vila EsterESP1720Peona i Peo000 ...
11587Rius Selva JoanESP1798Peona i Peo000 ...
11669Alonso Perez LuisESP1949El Castell000 ...
86Darias Mateos AlejandroESP1802Uga000 ...
1186IMSanchez JosephPHI2507000 ...
54Gutierrez Martos FerranESP2019Benavent000 ...
120Malikov MaratESP1736Sant Marti000 ...
1213GMGonzalez Garcia JoseMEX2541Uga000 ...
101Adeyemi AdedejiESP1981Martorell000 ...
112Olive Oller GuimESP1810Vallfogona de Balaguer000 ...
116Casas Perez GregorioESP1781S.Coloma de Queralt000 ...
12512FMPerez Mitjans OrelvisCUB2438SCC Sabadell000 ...
24FMCastella Garcia FaustoESP2337Valencia000 ...
44Reig Pinol ArmandESP2080Tarragona000 ...
49Palacios Peña GerardoESP2045Colonia Guell000 ...
12935CMPros Heras JordiESP2143Reus Deportiu000 ...
39Dominguez Bujeda JesusESP2118Aragon000 ...
123Alonso Nieto AdriaESP1713El Castell000 ...

Anotació:
Desempat1: points (game-points)
Desempat2: Fide Tie-Break
Desempat3: Fide Tie-Break (fine)

Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, Impressió