Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Open bleskový turnaj Zároveň otevřený přebor Ústeckého kraje jednotlivců i 4členných družstev

Poslední aktualizace18.05.2014 15:19:39, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgFIDERtgNKlub/Místo
1IMPlát VojtěchCZE25682581Tž Třinec
2GMNeuman PetrCZE25292445ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3GMVelička PetrCZE24782488Šachový klub HM Ostrava
4GMVoloshin LeonidCZE24162436ŠK AD Jičín
5Balín JanCZE23432330TJ Tatran Podbořany
6FMGregor JiříCZE22802279TJ Neratovice
7Klement LukášCZE22542246ŠK Teplice
8Ráliš PetrCZE22282241TJ Tatran Podbořany
9Hadraba VladimírCZE22042224ŠK Teplice
10Kuznetsov MikhailCZE22022128ŠK Spartak Ústí nad Labem
11Horák JiříCZE21992160TJ Slovan Jirkov
12Chochol LiborCZE21502181ŠK Spartak Ústí nad Labem
13Rubeš JanCZE21372186ŠK Teplice
14Mikeš JanCZE21282149ŠK Spartak Ústí nad Labem
15Melich JindřichCZE21221997TJ Praha-Pankrác
16Janda ZdeněkCZE21192060SK Děčín
17Turner RadekCZE21182085Sokol Domažlice
18Kšána VáclavCZE21072096CHESS MOST
19Makevich PavelBLR21020Cizinci
20Popper TomášCZE20732015ŠK ERA Poštovní spořitelna
21Přibyl JakubCZE20422117ŠK Spartak Ústí nad Labem
22Říha JaroslavCZE20362062TJ ČSAD Libouchec
23Kovář JanCZE20252011TJ Sokol Údlice
24Macháček OtakarCZE20251978USK Praha
25Zákoucká AdélaCZE20102000ŠK AD Jičín
26Straka JozefSVK20040
27Papay JindřichCZE19961886SK Děčín
28Novák FrantišekCZE19951967ŠK Spartak Ústí nad Labem
29Kotrba MatějCZE19921969ŠK Teplice
30Horák AlešCZE19911957TJ Sokol Údlice
31Bažantová MarieCZE19821928ŠK Spartak Ústí nad Labem
32Král DavidCZE19781996ŠK Teplice
33Trnka MiroslavCZE19501997TJ Tatran Podbořany
34Eisenbruk JakubCZE19381981Online Aréna
35Hamala MiroslavCZE19211953CHESS MOST
36Valenta PetrCZE19171911CHESS MOST
37Dlouhý DavidCZE18991904Šachový klub Bohnice
38Bürgermeister MichalCZE18831866Šachy Povrly
39Kudera JiříCZE18561856ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.
40Lešák OndřejCZE18441844SK Děčín
41Babička MichalCZE18341917SK Děčín
42Bartoš VáclavCZE18341839ŠK Teplice
43Závůrková MonikaCZE18171771TJ Kavalier Sázava
44Kuchař TomášCZE18161818CHESS MOST
45Gruss PetrCZE17981807TJ Klášterec nad Ohří
46Purkyt JaroslavCZE17701741SK Děčín
47Mrišo MilošCZE17601745CHESS MOST
48Šaffová MichaelaCZE17251709TJ Sokol Litvínov-Lom.
49Ondřich JanCZE16961694USK Praha
50Závůrka VladimírCZE16111665TJ Kavalier Sázava
51Zákoucký OttoCZE16101605ŠK AD Jičín
52Bartoš MiroslavCZE15951664TJ SVAH Všebořice
53Gebert MarcelCZE02059TJ Praha-Pankrác
54Šťastný JakubCZE01422ŠK Střelnice Kadaň
55Kufel PavolCZE01153ŠK Teplice