Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

GP Zlínského kraje H10 Malenovice

Poslední aktualizace12.04.2014 19:09:00, Creator: czech republic licence 9,Last Upload: czech republic licence 4

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Všetulová ViktorieCZE1442ŠK Staré Město6,023,532,526,50
22Opluštil PavelCZE1292Sokol Postoupky6,022,530,526,00
37Večeřa DominikCZE1163Sokol Postoupky5,519,027,519,75
44Řezníček ŠtěpánCZE1207Zbrojovka Vsetín5,022,532,522,00
510Vajčner MarekCZE1071KK-ŠK Osvětimany5,021,530,520,00
66Valůšek VojtěchCZE1184Sokol Hošťálková5,019,027,018,00
722Kamas GabrielCZE1000Zbrojovka Vsetín5,017,024,514,50
89Řezníček PatrikCZE1116Zbrojovka Vsetín4,524,533,019,00
93Šruc TadeášCZE1237Sokol Postoupky4,521,029,016,00
105Černý MichalCZE1192ŠK Zlínterm4,516,524,012,25
118Baštincová HanaCZE1161Sokol Postoupky4,020,529,514,00
1213Vrtal JosefCZE1055KK-ŠK Osvětimany4,020,528,512,50
1326Ondrašica LukášCZE1000ŠK DDM Slavičín4,018,526,012,00
33Vávra Jan  CZE1000ŠK Staré Město4,018,526,012,00
1538Šípek Štěpán CZE1000ŠK Staré Město4,018,024,510,00
1620Jakubíková TerezaCZE1000Sokol Hošťálková4,017,525,510,50
1724Marek TomášCZE1000ŠK Praha-Smíchov4,017,525,013,50
1814Vaňhara LukášCZE1006Sokol Postoupky4,016,522,510,50
1927Procházka RostislavCZE1000ŠK Staré Město3,517,022,07,25
2025Mařák JakubCZE1000SK EMKaD Holešov3,515,021,58,75
2137Šváb JakubCZE1000SK EMKaD Holešov3,514,520,510,25
2215Bihari MatějCZE1000Bystřice p/H3,017,524,510,25
2329Spáčilová KateřinaCZE1000ŠK Staré Město3,016,022,07,00
2417Gajdoš JakubCZE1000SK Boršice3,015,521,56,50
2536Šmotek ŠtěpánCZE1000ŠK DDM Slavičín3,015,521,05,50
2619Hynek KryštofCZE1000Sokol Hošťálková3,013,520,55,50
2718Hofschneider PetrCZE1000ŠK DDM Slavičín2,521,028,57,75
2811Pospíšilová KarlaCZE1070Sokol Postoupky2,516,521,54,00
2912Kníž DaliborCZE1056SK Boršice2,516,023,07,25
3035Černá TerezaCZE1000Šk Zlínterm2,515,021,04,75
3132Vaňková MarieCZE1000ŠK Staré Město2,514,520,54,25
3234Zavadil ŠimonCZE1000SK EMKaD Holešov2,514,018,04,00
3321Jakšík DenisCZE1000ŠK Staré Město2,018,527,05,50
3423Lesa TomášCZE1000ŠO Kunovice2,015,522,05,50
3531Talach AdamCZE1000ŠK DDM Slavičín2,015,022,55,50
3630Spáčilová KláraCZE1000ŠK Staré Město2,014,519,03,25
3728Sivák JanCZE1000ŠK Zlínterm1,014,519,00,50
3816Dubský JindřichCZE1000KK-ŠK Osvětimany0,512,517,01,25

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž