Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
2. Internationales Wunsiedel Schachfestival 2008, Meisterturnier Останнє оновлення06.04.2014 12:37:35, Автор /Останнє завантаження: Klaus Steffan
Стартовий список
Ном. | | Ім'я | ФЕД. | Рейт. | Клуб/Місто |
1 | | Prusikin Michael | Bay | 2548 | TSV Bindlach Aktionär-Schachabte |
2 | | Höpfl Thomas Dr. | SaA | 2355 | USV Halle e. V. |
3 | | Chetverik Maxim | RUS | 2327 | Woronesh |
4 | | Schöne Ralf | Bra | 2316 | SV Marzahna 57 e.V. |
5 | | Singer Christoph | Bay | 2314 | SC Tarrasch 45 München |
6 | | Löw Gerald | Bay | 2297 | TSV Bindlach Aktionär-Schachabte |
7 | | Röder Gerd Dr. | Bay | 2280 | SV Altensittenbach |
8 | | Schulz Karsten | Bra | 2269 | VBSF Cottbus e.V. |
9 | | Röder Frank | Bay | 2253 | SV Altensittenbach |
10 | | Schatz Christian | Bay | 2215 | Schachzentrum Fürth 2002 |
11 | | Neubauer Bernd | Bra | 2192 | ESV 1949 Eberswalde e.V. |
12 | | Däubler Heinrich | Bay | 2175 | SC Haselmühl |
13 | | Wunder Stefan | Bay | 2171 | FC Nordhalben |
14 | | Lipok Christoph | Bay | 2155 | SC Ichenhausen |
15 | | Keskowski Thilo | Ber | 2153 | SV Berolina Mitte e.V. |
16 | | Kirschneck Toralf | Bay | 2143 | 1.FC Marktleuthen |
17 | | Klimpel Thomas | Bay | 2139 | TSV Kareth-Lappersdorf |
18 | | Lopatin Olga | Bay | 2134 | SpVgg Wunsiedel |
19 | | Scheidt Jörg | Bay | 2131 | PTSV SK Hof 1892 |
20 | | Schindler Viktor | Bay | 2113 | PTSV SK Hof 1892 |
21 | | Prüsse Horst | MV | 2112 | Neubrandenburg |
22 | | Helms Sven | MV | 2104 | SF Schwerin |
23 | | Urytskyy Michael | Bay | 2099 | PTSV SK Hof 1892 |
24 | | Germann Heike | Bra | 2079 | SV Marzahna 57 e.V. |
25 | | Holscher Peter | NED | 2072 | Caissa Hoorn |
26 | | Derix Bernhard | Bay | 2071 | SG Augsburg 1873 |
27 | | Just Joachim | SaA | 2066 | SV Motor Zeitz |
28 | | Küspert Helmut | Bay | 2063 | 1.FC Marktleuthen |
29 | | Kapferer Romed | AUT | 2032 | SGem Pang/Rosenheim |
30 | | Grandadam Nicolas | SUI | 2059 | SC Brombach e.V. |
31 | | Zeitler Hans-Jürgen | Bay | 2055 | SC Waischenfeld |
32 | | Sieber Heiko | Bay | 2054 | PTSV SK Hof 1892 |
33 | | Kunow Frank | MV | 2032 | SG Eintracht Neubrandenburg |
34 | | Nöckler Alexander | Bay | 2020 | Schachclub Hirschau |
35 | | Böhme Andre | Nie | 2012 | SV Hellern |
36 | | Bandt Jochen | Bay | 2011 | SK König Plauen |
37 | | Hofer Markus | Bay | 2001 | SG Büchenbach/Roth e.V. |
38 | | Mühlhan Klaus | Bra | 1999 | SC Empor Potsdam 1952 e.V. |
39 | | Hohner Karl-Heinz | Bay | 1987 | Stockheim |
40 | | Nigmatulin Anatolij | Bay | 1944 | SC 1868 Bamberg |
41 | | Wild Helmut | Nie | 1981 | SV Bad Bentheim |
42 | | Bühler Florian | Bay | 1979 | SC Ichenhausen |
43 | | Schmidt David | Bra | 1972 | DB Woltersdorf |
44 | | Kurzweil Thomas | Bay | 1954 | SC Ichenhausen |
45 | | Margraf Christoph | Bay | 1952 | SG Büchenbach/Roth e.V. |
46 | | Zier Oliver | Bay | 1945 | SpVgg Wunsiedel |
47 | | Malzer Werner | Bay | 1927 | TSV Kirchenlaibach |
48 | | Lausten Karl-Johan | Bay | 1898 | SpVgg Wunsiedel |
49 | | Dietl Harald | Bay | 1889 | SK Abensberg |
50 | | Helbig Dieter | Bay | 1887 | SK Weilheim |
51 | | Wild Katharina | Nrw | 1882 | Schachclub Steinfurt 1996 e.V. |
52 | | Hörmann Fabian | Bay | 1879 | Kronacher SK 1882 e.V. |
53 | | Rahn Manfred | Bay | 1872 | 1.FC Marktleuthen |
54 | | Schleupner Kurt | Bay | 1865 | PTSV SK Hof 1892 |
55 | | Stang Wolfgang | Bay | 1854 | PSV Dorfen |
56 | | Margraf Matthias | Bay | 1690 | SG Büchenbach/Roth e.V. |
57 | | Theuermeister Peter | Bay | 1835 | PTSV SK Hof 1892 |
58 | | Gross Hans-Joachim | Nrw | 1823 | Godesberger Schachklub 1929 e.V. |
59 | | Krementschutzkij Eduard | Bay | 1823 | Regensb. Turnerschaft |
60 | | Bauer Robert | Bay | 1817 | PSV Dorfen |
61 | | Baumer Andreas | Bay | 1814 | TSV Kareth-Lappersdorf |
62 | | Hoffmann Thomas | Bay | 1804 | SpVgg Wunsiedel |
63 | | Frank Werner | Bay | 1803 | SC Heilsbronn 1951 |
64 | | Römer Norbert | Thü | 1799 | TSG Apolda |
65 | | Knollhuber Peter | Bay | 1789 | PSV Dorfen |
66 | | Kues Manuel | Bay | 1756 | TSV Kareth-Lappersdorf |
67 | | Schelbert Roland | Bay | 1751 | SK Marktredwitz |
|
|
|
|