Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 05:22:41
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
O velikonočního beránka
Last update 19.04.2014 21:06:49, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FED
Rtg
Club/City
1
Eret Matouš
CZE
1846
ŠK Sokol Klatovy
2
Němeček Lukáš
CZE
1549
DDM Symfonie Poděbrady
3
Škrabánek Matěj
CZE
1462
ZŠ Sadská
4
Němeček Pavel
CZE
1414
DDM Symfonie Poděbrady
5
Homola Martin
CZE
1407
Sokol Český Brod
6
Novotná Tereza
CZE
1331
DDM Symfonie Poděbrady
7
Boháč Jaroslav
CZE
1329
Sokol Český Brod
8
Kronowetter Aleš
CZE
1322
DDM Symfonie Poděbrady
9
Kronowetter Bořivoj
CZE
1319
DDM Symfonie Poděbrady
10
Novotný Martin
CZE
1296
DDM Symfonie Poděbrady
11
Šimek Miroslav
CZE
1284
TJ Kavalier Sázava
12
Vacek Adam
CZE
1256
DDM Sokol Nymburk
13
Doležal Karel
CZE
1249
DDM Symfonie Poděbrady
14
Kubíče Jakub
CZE
1221
ŠK JOLY Lysá nad Labem
15
Hruban Oliver
CZE
1215
2222 ŠK Polabiny
16
Plechatová Jarmila
CZE
1211
TJ Kavalier Sázava
17
Ježek Stanislav
CZE
1112
Sokol Český Brod
18
Janda Lukáš
CZE
1107
ŠK Spartak Čelákovice
19
Homolová Veronika
CZE
1100
Sokol Český Brod
20
Pešl Alec
CZE
1100
ZŠ Mukařov
21
Patočka David
CZE
1099
Sokol Český Brod
22
Rambousek Oleg
CZE
1093
ŠK Milovice
23
Řehák Pavel
CZE
1088
ZŠ Sadská
24
Pekař Adam
CZE
1071
DDM Symfonie Poděbrady
25
Karpecki Jiří
CZE
1070
ŠK Řevnice
26
Rubeš Vojtěch
CZE
1069
ŠK Spartak Čelákovice
27
Hladká Gabriela
CZE
1046
ŠK Spartak Čelákovice
28
Karpecká Marie
CZE
1038
ŠK Řevnice
29
Pešek Antonín
CZE
1036
ŠK Milovice
30
Krykorka Dominik
CZE
1023
TJ Kavalier Sázava
31
Bucharová Leontýna
CZE
1000
ZŠ Sadská
32
Hladká Tereza
CZE
1000
ŠK Spartak Čelákovice
33
Hloušková Klára
CZE
1000
DDM Kolín
34
Jandová Zuzana
CZE
1000
ŠK Spartak Čelákovice
35
Klepal Marek
CZE
1000
TJ Kavalier Sázava
36
Kubelka Václav
CZE
1000
DDM Kolín
37
Lukavec Martin
CZE
1000
DDM Symfonie Poděbrady
38
Nedvěd Jan
CZE
1000
TJ Kavalier Sázava
39
Němečková Kamila
CZE
1000
DDM Symfonie Poděbrady
40
Pekař Lukáš
CZE
1000
DDM Symfonie Poděbrady
41
Pekárek Lukáš
CZE
1000
ZŠ Sadská
42
Pergel Vojtěch
CZE
1000
DDM Sokol Nymburk
43
Podnecký David
CZE
1000
DDM Kolín
44
Slavíková Nikol
CZE
1000
ŠK MDDM Úvaly
45
Vopěnka Tomáš
CZE
1000
ZŠ Sadská
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use