Čís. | | Jméno | Rtg | pohlaví | Typ | Klub/Místo |
1 | | Havelka Josef | 2047 | | HS | TJ Lanškroun |
2 | | Grundman Václav | 1920 | | HS | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
3 | | Půlpán Matěj | 1786 | | HS | 2222 ŠK Polabiny |
4 | | Cach Jakub | 1785 | | HS | 2222 ŠK Polabiny |
5 | | Tulis Jan | 1726 | | HS | TJ Štefanydes Polička |
6 | | Cach Ondřej | 1700 | | HS | 2222 ŠK Polabiny |
7 | | Nešpor Jakub | 1683 | | HS | TJ Štefanydes Polička |
8 | | Feltl Patrik | 1634 | | HS | TJ Štefanydes Polička |
9 | | Ludvík Tomáš | 1569 | | HS | 2222 ŠK Polabiny |
10 | | Simon Jakub | 1544 | | HS | TJ Štefanydes Polička |
11 | | Klabeneš Petr | 1522 | | HS | TJ CHS Chotěboř |
12 | | Holásek Vojtěch | 1510 | | HS | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
13 | | Kupsa Matěj | 1510 | | HS | TJ Lanškroun |
14 | | Píše Jiří | 1510 | | HS | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
15 | | Černý David | 1479 | | HS | TJ Hronov |
16 | | Bouchal Lukáš | 1401 | | HS | Sokol Mistrovice |
17 | | Ježek Jakub | 1399 | | HS | TJ Lanškroun |
18 | | Jun Rudolf | 1374 | | HM | TJ CHS Chotěboř |
19 | | Nešpůrek Jan | 1372 | | HS | 2222 ŠK Polabiny |
20 | | Zeman Daniel | 1359 | | HM | ŠK Vysoké Mýto |
21 | | Holásek Vít | 1354 | | HS | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
22 | | Trojtl Jan | 1350 | | HS | TJ Hronov |
23 | | Dudlová Kateřina | 1341 | w | DM | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
24 | | Šmajzrová Veronika | 1329 | w | DS | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
25 | | Pešek Petr | 1326 | | HS | TJ Lanškroun |
26 | | Brázda Vít | 1311 | | HM | 2222 ŠK Polabiny |
27 | | Brokl Daniel | 1290 | | HM | TJ Štefanydes Polička |
28 | | Kalousová Julie | 1289 | w | DS | TJ Lanškroun |
29 | | Liška Kryštof | 1280 | | HM | 2222 ŠK Polabiny |
30 | | Bílek Marek | 1268 | | HS | 2222 ŠK Polabiny |
31 | | Kaška Petr | 1263 | | HS | TJ Lanškroun |
32 | | Spáčilová Anna | 1255 | w | DS | Sokol Mistrovice |
33 | | Málková Barbora | 1249 | w | DM | TJ Lanškroun |
34 | | Píše Michal | 1224 | | HM | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
35 | | Rožek Jan | 1209 | | HM | TJ ENERGETIK Chvaletice |
36 | | Lysý Karel | 1208 | | HS | 2222 ŠK Polabiny |
37 | | Formánek Matěj | 1205 | | HS | 2222 ŠK Polabiny |
38 | | Martínek Michal | 1184 | | HM | TJ Štefanydes Polička |
39 | | Bém Tadeáš | 1150 | | HS | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
40 | | Hrůšová Natálie | 1142 | w | DS | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
41 | | Holásková Veronika | 1135 | w | DM | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
42 | | Langrová Ilona | 1118 | w | DM | TJ Štefanydes Polička |
43 | | Hendrych Daniel | 1117 | | HS | ŠK Vysoké Mýto |
44 | | Filip Josef | 1100 | | HS | TJ Jablonné nad Orlicí |
45 | | Haas Matouš | 1100 | | HM | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
46 | | Leksa Roman | 1100 | | HS | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
47 | | Maňáková Mira | 1100 | w | DS | TJ ENERGETIK Chvaletice |
48 | | Minář Milan | 1100 | | HM | TJ Lanškroun |
49 | | Nikolinko Tomáš | 1100 | | HM | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
50 | | Pilná Jitka | 1100 | w | DM | 2222 ŠK Polabiny |
51 | | Černohous Marek | 1092 | | HM | TJ Lanškroun |
52 | | Leksová Soňa | 1087 | w | DM | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
53 | | Balcar Vojtěch | 1082 | | HS | TJ Sokol Horní Čermná |
54 | | Řehák Jan | 1079 | | HS | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
55 | | Csernyanský Denis | 1076 | | HM | ŠK Vysoké Mýto |
56 | | Hanuška Filip | 1068 | | HM | TJ ENERGETIK Chvaletice |
57 | | Křivský Lukáš | 1055 | | HM | TJ CHS Chotěboř |
58 | | Hutař Šimon | 1046 | | HM | TJ CHS Chotěboř |
59 | | Filip Dominik | 1045 | | HM | TJ Jablonné nad Orlicí |
60 | | Tlapák Marek | 1036 | | HM | TJ ENERGETIK Chvaletice |
61 | | Syrový Ondřej | 1031 | | HM | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
62 | | Šejnoha Jan | 1029 | | HS | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
63 | | Adamcová Alice | 1000 | | DM | TJ Sokol Horní Čermná |
64 | | Balcar Michal | 1000 | | HM | TJ Sokol Horní Čermná |
65 | | Baláš Vojtěch | 1000 | | HM | Sokol Mistrovice |
66 | | Brokl Matěj | 1000 | | HS | TJ Štefanydes Polička |
67 | | Bureš Tomáš | 1000 | | HM | TJ Lanškroun |
68 | | Bádal Vojtěch | 1000 | | HM | DDM Moravská Třebová |
69 | | Břízová Žaneta | 1000 | w | DM | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
70 | | Fiala Filip | 1000 | | HM | ŠK DDM Kostelec nad Orlicí |
71 | | Holásková Markéta | 1000 | w | DM | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
72 | | Hrdina Filip | 1000 | | HS | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
73 | | Jirásek Matouš | 1000 | | HS | TJ Sokol Horní Čermná |
74 | | Klejch Filip | 1000 | | HM | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
75 | | Kopecký Vojtěch | 1000 | | HM | TJ Jablonné nad Orlicí |
76 | | Kosek Matěj | 1000 | | HM | TJ Jablonné nad Orlicí |
77 | | Kotiza Zbyněk | 1000 | | HM | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
78 | | Kotizová Lucie | 1000 | w | DM | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
79 | | Kulhavý Martin | 1000 | | HM | TJ Sokol Horní Čermná |
80 | | Křikava Štěpán | 1000 | | HS | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
81 | | Langr Adam | 1000 | | HM | DDM Moravská Třebová |
82 | | Mrázek Jiří | 1000 | | HS | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
83 | | Málek Martin | 1000 | | HS | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
84 | | Novohradský Vojtěch | 1000 | | HS | ŠK DDM Kostelec nad Orlicí |
85 | | Obermajerová Gabriela | 1000 | w | DS | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
86 | | Pataki Alexandr | 1000 | | HM | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
87 | | Pokorný Jakub | 1000 | | HM | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
88 | | Roche Benjamin | 1000 | | HM | DDM Moravská Třebová |
89 | | Slavík Martin | 1000 | | HS | ŠK DDM Kostelec nad Orlicí |
90 | | Stránský Dominik | 1000 | | HM | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
91 | | Svatoš Martin | 1000 | | HS | TJ Lanškroun |
92 | | Till Václav | 1000 | | HM | ŠK DDM Kostelec nad Orlicí |