Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:


покажи данните за турнира
 

5th memorial Stiljan Strugov

Последно обновяване26.04.2014 15:14:03, Creator/Last Upload: bulgarian chess federation

Крайно класиране след 9 кръга

Rk.СтНо NameТипRtgIRtgNКлуб/ГрадТ.w-weKrtg+/-
11
GMDrenchev Petar24802493"Марек Юнион Ивкони" Дупница7,50,27102,7
25
FMFilev Georgi23232347ЦСКА7,00,971514,6
32
IMMilchev Nikolay24302419"Марек Юнион Ивкони" Дупница7,0-0,5110-5,1
46
Danov Lyubomir22572288"Юрий Бендерев 1912" Перник7,00,921513,8
53
IMKukov Velislav24102407"Марек Юнион Ивкони" Дупница6,5-0,8710-8,7
69
Petrov Vladimir Sergeev20692225СЦШ София6,51,831527,5
74
IMNikolov Sasho23582373София6,5-0,6710-6,7
812
Asparuhov Parvan21002150"Юрий Бендерев 1912" Перник6,5-0,2515-3,8
911
Danov Radi21242177"Юрий Бендерев 1912" Перник6,00,25153,8
108
NMStoinev Metodi22212237"Марек Юнион Ивкони" Дупница6,0-1,0110-10,1
1110
Savov Petar19692178"Капабланка 97" Дупница6,0-0,2530-7,5
1215
Valkov Vladimir20392055Димитровград6,00,04150,6
1317
Bozov Dimitar18051959"Никополис" Гърмен6,00,833024,9
1441
Djakov Vladimir00"Капабланка 97" Дупница6,0
1531
Skenderski HristiyanU1415141721"Марек Юнион Ивкони" Дупница6,00,753022,5
167
Petrov MartinU1420482242СЦШ София5,51,821527,3
1714
Angelov Vasil02085"Марек Юнион Ивкони" Дупница5,5
1820
Pingov Krasen19051940"Никополис" Гърмен5,5-1,1330-33,9
1935
Grabcheva Nataliag1215661563СЦШ София5,50,373011,1
2016
Lazov StefanU1618681962"Марек Юнион Ивкони" Дупница5,0-0,2715-4,1
2119
Bednikov Georgi18231946"Капабланка 97" Дупница5,0-0,3230-9,6
2221
Andreev Andrey01938Гоце Делчев5,0
2323
Sharkov BorislavS6101918Елешница5,0
2427
Gachev RumenU1801877Разлог5,0
2513
Elchinov Georgi02089Разлог5,0
2625
Spasova Tsvetelina17851889"Марек Юнион Ивкони" Дупница5,0-0,4315-6,4
2728
Shengov Nedzhati01875Дебрен5,0
2833
Halilov Rumen01660Гоце Делчев5,0
2929
Konstantinov GeorgiS7001866"Ан Пасан" София5,0
3022
Mehandzhiev Boicho19151927Разлог5,0-0,3115-4,7
3124
Dimitrova Toni18881916Виктори Благоевград5,0-0,5915-8,9
3232
Strugov Stojan16351693"Никополис" Гърмен4,5-0,0130-0,3
3326
Dimov Danail18811847Враца4,5-1,1515-17,3
3467
Vodenov Petar00Хаджидимово4,5
3530
Zahov Ivan01838Разлог4,5
3618
Diviziev Jordan01947Елешница4,5
3750
Krustilov Petar00Гоце Делчев4,0
3834
Kovachev RadoslavS7015451623Габрово4,0-0,2815-4,2
3960
Shkodrov Valery00Слащен4,0
4052
Mehmed Saamib1300Ащфхсъь4,0
4148
Kardashev Ahmed002 ОУ ”Гоце Делчев” Гоце Делчев4,0
4259
Serafimov Aleksb1000"Марек Юнион Ивкони" Дупница4,0
4355
Pashov Martin00СОУ „Св. Климент Охридски” Слащен4,0
4462
Strugov Kristijanb12001 ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” Го4,0
4544
Gurgaikov Atanasb11001 ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” Го4,0
4658
Saliev Zulfin002 ОУ ”Гоце Делчев” Гоце Делчев4,0
4765
Valkov Mitkob1100Димитровград4,0
4856
Popov Ivanb11002 ОУ ”Гоце Делчев” Гоце Делчев4,0
4961
Slavkov Aleksandarb12002 ОУ ”Гоце Делчев” Гоце Делчев4,0
5054
Paparkov Georgib13002 ОУ ”Гоце Делчев” Гоце Делчев3,5
5139
Chobanov Shezaib1300СОУ „Св. Климент Охридски” Слащен3,5
5237
Biljarov Tedib13002 ОУ ”Гоце Делчев” Гоце Делчев3,5
5343
Georgieva Gerganag1000Димитровград3,0
5445
Haitov Erik00СОУ „Св. Климент Охридски” Слащен3,0
5553
Mutafchiyska Mariag900"Марек Юнион Ивкони" Дупница3,0
5651
Kulishev Lubomirb10001 ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” Го3,0
5766
Valkova Janitsa00Димитровград3,0
5864
Tsvetkov AngelU1400Гърмен3,0
5936
Argirov Aleksandarb9002 ОУ ”Гоце Делчев” Гоце Делчев3,0
6063
Temelkov Georgib10002 ОУ ”Гоце Делчев” Гоце Делчев2,5
6149
Koikova Dimitrijag10001 ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” Го2,5
6257
Rusev Rusib1000СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гърме2,5
6340
Dineva Ivanag10001 ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” Го2,0
6442
Georgiev Milen00Димитровград2,0
6546
Ivanov Ivan St.b900СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гърме2,0
6638
Bozov Georgib900СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гърме2,0
6747
Jarchev Stojanb900СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гърме1,0