Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memorial Ferdinanda Bišču 4.rocnik tunaj GPX

Poslední aktualizace08.03.2014 21:03:51, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
112Vadila OndrejSVK1270Sk Slovan Bratislava8,052,541,545,50
23Svec JakubSVK1362Sks Dubnica N/V7,053,041,038,75
38Verbytskiy PatrikSVK1306Cvc Topolcany7,052,540,538,50
420Chlpek DanielSVK1222Sk Slovan Bratislava7,052,040,538,75
514Varga AdamSVK1252Zsk Vrbove - Sach7,051,541,538,75
67Tomcikova ZuzanaSVK1307Sk Rajec7,051,040,538,75
715Bobrova KatarinaSVK1250Sk Garde Cvc Detva7,050,539,036,50
819Sobek MichalSVK1230Sk Lab6,551,040,034,75
94Buran AndrejSVK1360Sk Osuske6,550,539,534,50
109Valigursky MichalSVK1299Sk Lab6,545,536,531,00
1113Hlavinova MartinaSVK1262Ask Nitra6,545,037,028,25
1210Bobro JanSVK1291Sk Garde Cvc Detva6,542,533,028,25
1321Cibikova Sofia AnnaSVK1174Sk Garde Cvc Detva6,055,543,535,00
141Slaba AndreaSVK1372Sk Kupele Piestany6,053,540,533,50
1511Sankova StellaSVK1272Sk Garde Cvc Detva6,052,540,533,75
162Batora MatejSVK1367Nitriansky Sachovy Klub Nitra6,052,540,533,00
175Seleng SimonSVK1336Sk Doprastav Bratislava6,050,040,031,00
186Bielik JakubSVK1317Sk Povazske Podhradie6,049,539,530,00
1916Cabanova KristinaSVK1242Sk Garde Cvc Detva6,049,539,529,50
2029Ganz MarekSVK1093Lokomotiva Trnava6,049,538,529,50
2118Gyerpal AdrianSVK1232Tj Slavia Tu Zvolen6,049,038,029,00
2224Ganz TomasSVK1137Lokomotiva Trnava6,048,038,031,00
2333Maurer FilipSVK1056Mk Slovensky Orol Prievidza6,047,537,029,00
2425Skrinar MarekSVK1130Sk Slovan Bratislava6,047,537,027,00
2517Bochnicka VladimirSVK1240Ksn Bratislava6,046,537,528,25
2630Zahorcek JakubSVK1079Sks Dubnica N/V6,044,535,027,75
2723Kramar MatusSVK1146Sk Komplet Modranka6,039,531,024,25
2828Crnkovic MarianSVK1105Nitriansky Sachovy Klub Nitra5,549,539,526,75
2932Holeckova MariannaSVK1056Sks Dubnica N/V5,548,038,025,75
3078Michalicka OliverSVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra5,548,037,526,75
3122Sosovickova JanaSVK1167Individualny Clen - Nová Dubnica5,543,032,024,75
3238Balvan FilipSVK1000Sk Rajec5,542,533,022,75
3389Nater NikolasSVK1000Sk Osuske5,539,031,022,25
34116Vlcko AdamSVK1000Cvc Topolcany5,536,529,520,50
3534Krupa MiroslavSVK1044Ask Nitra5,049,538,523,50
3682Mizicka MatusSVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra5,047,536,523,00
3740Belica KamilSVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra5,047,036,023,50
3865Jancovicova PetraSVK1000Sk Kupele Piestany5,045,535,523,50
3956Haulisova KristinaSVK1000Sk Hlohovec5,044,536,021,00
4059Horvath JanSVK1000Sk Slovan Bratislava5,044,535,020,00
41115Veres SimonSVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra5,044,034,521,50
4242Bujnova SaraSVK1000Cvc Topolcany5,043,533,521,25
4352Ganobcik MiroslavSVK1000Zsk Vrbove - Sach5,043,532,520,50
4470Kolnik SimonSVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra5,043,034,519,50
45114Varga LukasSVK1000Cvc Topolcany5,043,034,021,50
4626Barnas MichalSVK1127Sk Slovan Bratislava5,043,034,020,00
4760Horvath OndrejSVK1000Individualny Clen5,041,531,517,00
4893Petrek DavidSVK1000Bratislava5,040,532,519,50
4935Holeckova LenkaSVK1030Sks Dubnica N/V5,040,531,518,50
5054Halanova TerezkaSVK1000Sk Garde Cvc Detva5,040,531,018,50
5127Fajtakova SilviaSVK1109Sk Lab5,040,530,018,50
5294Plsek Adam BenjaminSVK1000Mk Slovensky Orol Prievidza5,040,032,018,00
5346Capkova MichaelaSVK1000SK Povazske Podhradie5,038,530,018,00
5490Odler MarekSVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra5,038,529,520,50
5580Mindek MatusSVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra5,037,531,016,00
56110Toth SimonSVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra5,035,028,017,00
5798Rozsnyo TobiasSVK1000Sk Dvory Nad Zitavou5,033,026,514,50
5895Polacik MarekSVK1000CVC DUHA Hlohovec4,546,536,519,50
5979Mikus AndrejSVK1000CVC DUHA Hlohovec4,546,536,519,25
6071Koprda SamuelSVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra4,545,535,518,25
61106Suchar SamuelSVK1000ZŠ P.Demitru Dca4,543,534,019,00
6273Kosecky PatrikSVK1000Cvc Topolcany4,543,534,017,50
6361Hrabovsky JakubSVK1000Sk Hlohovec4,539,531,515,50
64111Trajanov SebastianSVK1000ZŠ Benkova Nitra4,531,025,012,75
6531Kavon AdamSVK1077Sk Komplet Modranka4,047,537,018,75
6641Bobrik MartinSVK1000Nitra4,047,037,018,50
6751Galla RichardSVK1000Sk Dvory Nad Zitavou4,045,036,017,50
6897Racz AndrejSVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra4,042,033,015,50
6962Hudek SimonSVK1000Sk Povazske Podhradie4,042,033,014,00
7077Matuscinova NelaSVK1000Zs S Ms Centrum I, Dubnica Nad4,041,532,514,50
7167Jezova MarcelaSVK1000Sk Komplet Modranka4,041,532,513,00
7245Caban MichalSVK1000Sk Garde Cvc Detva4,041,531,014,00
7350Frohnova VeronikaSVK1000Sks Dubnica N/V4,041,031,515,00
7481Mitosinka JozefSVK1000ZŠ sv.Ladislava Topoľčany4,040,531,514,00
7543Buncek DavidSVK1000Trakovice4,039,531,012,50
76117Vykukel SvenSVK1000Piešťany4,037,529,513,50
77108Svarc VaclavSVK1000Sk Osuske4,037,029,012,00
78107Sulgan SamuelSVK1000ŠK Kúpele Piešťany4,036,028,511,50
7963Husar MartinSVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra4,036,027,512,50
8088Musaeu MatejSVK1000ŠK Kúpele Piešťany4,035,027,011,00
8199Rybarik SimonSVK1000Mk Slovensky Orol Prievidza4,034,527,511,00
82118Wallenfels TomasSVK1000Cvc Topolcany4,034,026,512,50
83119Zbinovec IgorSVK1000Mk Slovensky Orol Prievidza4,033,025,511,50
8492Peter ŠimonSVK1000ZŠ Tribečská Topoľčany4,031,525,09,50
8548Drobny DavidSVK1000ŠK Kúpele Piešťany3,537,529,012,75
8666Jezova HankaSVK1000Sk Komplet Modranka3,537,527,511,75
8774Lakatos MartinSVK1000ZŠ Benkova Nitra3,537,027,510,75
88101Sobekova AdelaSVK1000Interchess Cvc Malacky3,535,527,511,75
8958Hofierkova AlexandraSVK1000SCVČ Laura Dca3,534,026,010,75
9083Mokry DavidSVK1000CVC DUHA Hlohovec3,533,526,510,25
9168Jocham MatthiasSVK1000Interchess Cvc Senica3,532,023,09,00
92103Spacek AndrejSVK1000ZŠ Benkova Nitra3,529,022,09,25
93109Tonka DavidSVK1000ZŠ Benkova Nitra3,527,521,57,75
9437Bako ErikSVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra3,040,531,510,00
9564Ivan MatusSVK1000ZŠ Benkova Nitra3,038,029,011,00
9647Dodek RomanSVK1000ZŠ Benkova Nitra3,036,028,011,00
9796Pripko JakubSVK1000Sk Kamenar Chtelnica3,036,028,09,75
9875Lorinc MatejSVK1000Bojnicky3,036,028,08,50
9953Gudanekova LeaSVK1000ZŠ sv. Vincenta de Paul Levice3,035,526,08,00
10087Murcin MarekSVK1000ZŠ sv. Vincenta de Paul Levice3,035,027,58,50
101100Slovak SebastianSVK1000ZŠ Benkova Nitra3,034,526,510,00
10291Peter SamuelSVK1000ZŠ Tribečská Topoľčany3,032,024,58,75
10369Karel MatejSVK1000Individualny Clen3,032,023,57,50
10486Mudroch SimonSVK1000ZŠ sv. Don Bosca Topoľčany3,031,024,56,00
105113Valo MatejSVK1000Pečeňady3,030,024,06,00
10636Adamuskova TerezaSVK1000ZŠ Benkova Nitra3,027,521,06,50
10776Mariencik DavidSVK1000ŠK Kúpele Piešťany2,535,026,58,25
10884Moncek MilanSVK1000ZŠ Benkova Nitra2,533,525,55,75
109104Sranko RomanSVK1000ZŠ Benkova Nitra2,525,520,54,00
110105Stojkova ViktoriaSVK1000Sk Dvory Nad Zitavou2,525,520,03,00
111112Vadila LukasSVK1000Individualny Clen - Bratislava2,524,019,54,50
11244Buncek TimotejSVK1000Malženice2,035,026,55,50
11385Motyciak TomasSVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra2,031,525,54,00
114102Sosovickova MartinaSVK1000Individualny Clen - Nová Dubnica2,031,525,05,00
11557Hipp MatusSVK1000ZŠ Benkova Nitra2,030,024,03,00
11649Formelová VivienSVK1000ZŠ Benkova Nitra2,025,520,03,00
11772Koprdova LauraSVK1000ZŠ Benkova Nitra1,028,521,51,50
11839Bartova NinaSVK1000ZŠ Benkova Nitra0,527,021,00,50
11955Harmady MilosSVK1000ZŠ sv. Vincenta de Paul Levice0,027,021,00,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable