Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 10:08:18
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
O vánočního kapra 2013 - STARŠÍ žáci; XVIII.ročník
Last update 22.12.2013 11:00:51, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FED
Rtg
Club/City
1
Stárek Stanislav
CZE
2188
TJ Lázně Velké Losiny
2
Franěk Jan
CZE
2075
TJ Bohemians
3
Rous Daniel
CZE
2057
ŠK PORG Praha
4
Jelínek Michal
CZE
1987
SK OAZA Praha
5
Havelka Jan
CZE
1969
ŠK Řevnice
6
Anaškin Arsenij
CZE
1966
ŠK Aurora-ŠŠ A.Karpova
7
Krupička Josef
CZE
1948
ŠK Smíchov
8
Slovák Kilián
CZE
1920
Sokol Kobylisy
9
Macková Veronika
CZE
1904
TJ Bohemians
10
Sova Ondřej
CZE
1892
ŠK Magic Žatec
11
Kotyk Václav
CZE
1840
ŠK Rakovník
12
Vrecion Jiří
CZE
1839
ŠK Řevnice
13
Pařízek Vojtěch
CZE
1809
Sokol Kobylisy
14
Hochman Jan
CZE
1777
SK Pyrit Příbram
15
Škvařil Michal
CZE
1759
TJ Bohemians
16
Civín Dominik
CZE
1704
ŠK Řevnice
17
Pivoňka Michael
CZE
1696
ŠK Smíchov
18
Daňhel Lukáš
CZE
1692
TJ Bohemians
19
Aubrecht Petr
CZE
1654
TJ Bohemians
20
Zadina Tomáš
CZE
1644
TJ Jince
21
Lhotský Zdeněk
CZE
1619
SK OAZA Praha
22
Sklenka Jan
CZE
1613
ŠK Řevnice
23
Němcová Kamila
CZE
1475
SK OAZA Praha
24
Gorbunov Artemy
CZE
1473
ŠK Aurora-ŠŠ A.Karpova
25
Lavrinčík Radek
CZE
1354
ŠK PORG Praha
26
Kopecká Eva
CZE
1311
TJ Pankrác
27
Kunc Jan
CZE
1294
ŠK Smíchov
28
Šilhánek Martin
CZE
1292
TJ Jince
29
Drobňáková Sandra
CZE
1250
Sokol Brandýs n.L.
30
Engel Tomáš
CZE
1250
SK OAZA Praha
31
Pham Thi Erika Tra My
VIE
1250
ŠK Smíchov
32
Porteš Pavel
CZE
1250
Sokol Nebušice
33
Tikhonov Andrey
RUS
1250
ŠK PORG Praha
34
Špachta Max
CZE
1250
TJ Bohemians
35
Špinka Karel
CZE
1250
ŠK PORG Praha
36
Forman Jiří
CZE
1100
Hobby Centrum
37
Sýkora Josef
CZE
1100
ŠK Smíchov
38
Táborský Ondřej
CZE
1100
ŠK Smíchov
39
Šindelář Libor
CZE
1100
Sokol Nebušice
40
Blažek Daniel
CZE
1100
Gymnázium Opatov
41
Nosková Viktorie
CZE
1000
neuvedeno
42
Pátek Lukáš
CZE
1000
Hobby Centrum
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use