Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

19th European Women's Team Chess Championship 2013

Poslední aktualizace17.11.2013 16:41:40, Creator/Last Upload: iaagnieszkabrustman21012013magnolia50

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  7. Germany (Rtg prům.:2390, Kapitán: Tischbierek Raj / PH 1: 11 / PH 2: 167)
Šach.JménoRtgFED123456789BodyPartieRtg prům.Rpwwew-weKrtg+/-
1IMPaehtz Elisabeth2449GER½11½½0½15,082369246454,820,18101,8
2WGMSchleining Zoya2379GER½00½1½2,56230322462,53,58-1,0810-10,8
3IMKachiani-Gersinska Ketino2365GER½1110½0½4,58229123344,54,77-0,2710-2,7
4WGMMelamed Tatjana2367GER0½1½½1½4,072267231744,32-0,3215-4,8
5WGMMichna Marta2357GER111½½004,072167221744,78-0,7810-7,8

Info o hráči

Paehtz Elisabeth IM 2449 GER Rp:2464
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
1140WGMBotsari Anna-Maria2338GRE22361,5s ½1
296WIMHeinatz Dr. Gundula2169SUI21573,5w 11
3100WGMYildiz Betul Cemre2291TUR24636,5w 11
459GMCmilyte Viktorija2506LTU25747,0s ½1
578GMGunina Valentina2509RUS25446,0s ½1
6158WIMWorek Joanna2336POL24214,5w 01
887IMBojkovic Natasa2405SRB24594,5s ½1
983IMBulmaga Irina2399ROU23674,5w 11
Schleining Zoya WGM 2379 GER Rp:2246
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
1142WIMPavlidou Ekaterini2199GRE21582,5w ½2
298WFMStoeri Laura2102SUI21094,0s 02
460WGMDaulyte Deimante2336LTU24857,0w 02
726GMStefanova Antoaneta2494BUL24154,0w ½1
889WGMManakova Maria2324SRB22133,0w 12
984WGML'ami Alina2361ROU24916,0s ½2
Kachiani-Gersinska Ketino IM 2365 GER Rp:2334
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
1141WGMMakropoulou Marina2234GRE20612,5s ½3
299WFMDe Seroux Camille2066SUI19502,5w 13
3101WGMOzturk Kubra2281TUR23125,5s 12
463WIMZaksaite Salomeja2200LTU21763,0s 13
579GMKosteniuk Alexandra2510RUS27667,5w 02
6156WGMKadziolka Beata2327POL23081,5s ½2
7134WIMRaeva Elitsa2361BUL23084,5s 02
982IMFoisor Cristina-Adela2347ROU23425,0w ½3
Melamed Tatjana WGM 2367 GER Rp:2317
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
1144Tsolakidou Stavroula2117GRE22665,5w 04
3102WCMCemhan Kardelen1993TUR21804,0w ½3
580WGMPogonina Natalija2499RUS24414,5s 13
6157WGMBartel Marta2308POL22894,5w ½3
7136WGMVidenova Iva2272BUL22133,5w ½3
888WGMVojinovic Jovana2352SRB22313,5s 13
985WGMCosma Elena-Luminita2326ROU23555,0s ½4
Michna Marta WGM 2357 GER Rp:2217
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
297Thuerig Catherine1997SUI21321,0s 14
3150Gurcan Aytolun1745TUR11990,0s 14
461Batkovskyte Dominyka2111LTU21143,0w 14
581WGMGirya Olga2447RUS23874,5w ½4
6160WGMToma Katarzyna2282POL23766,5s ½4
7135WGMVoiska Margarita2298BUL23223,5s 04
891WIMRakic Marija2291SRB23934,0w 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2013/11/08 Hodina 15.00
Šach.21
  Greece
ELO-5
  Germany
ELO2½:1½
5.1WGM
Botsari, Anna-Maria
2338-IM
Paehtz, Elisabeth
2449½ - ½
5.2WIM
Pavlidou, Ekaterini
2199-WGM
Schleining, Zoya
2379½ - ½
5.3WGM
Makropoulou, Marina
2234-IM
Kachiani-Gersinska, Ketino
2365½ - ½
5.4
Tsolakidou, Stavroula
2117-WGM
Melamed, Tatjana
23671 - 0
2. Kolo Datum kola 2013/11/09 Hodina 15.00
Šach.5
  Germany
ELO-26
  Switzerland
ELO3 : 1
10.1IM
Paehtz, Elisabeth
2449-WIM
Heinatz, Dr. Gundula
21691 - 0
10.2WGM
Schleining, Zoya
2379-WFM
Stoeri, Laura
21020 - 1
10.3IM
Kachiani-Gersinska, Ketino
2365-WFM
De Seroux, Camille
20661 - 0
10.4WGM
Michna, Marta
2357-
Thuerig, Catherine
19971 - 0
3. Kolo Datum kola 2013/11/10 Hodina 15.00
Šach.5
  Germany
ELO-28
  Turkey
ELO3½: ½
7.1IM
Paehtz, Elisabeth
2449-WGM
Yildiz, Betul Cemre
22911 - 0
7.2IM
Kachiani-Gersinska, Ketino
2365-WGM
Ozturk, Kubra
22811 - 0
7.3WGM
Melamed, Tatjana
2367-WCM
Cemhan, Kardelen
1993½ - ½
7.4WGM
Michna, Marta
2357-
Gurcan, Aytolun
17451 - 0
4. Kolo Datum kola 2013/11/11 Hodina 17.00
Šach.16
  Lithuania
ELO-5
  Germany
ELO1½:2½
5.1GM
Cmilyte, Viktorija
2506-IM
Paehtz, Elisabeth
2449½ - ½
5.2WGM
Daulyte, Deimante
2336-WGM
Schleining, Zoya
23791 - 0
5.3WIM
Zaksaite, Salomeja
2200-IM
Kachiani-Gersinska, Ketino
23650 - 1
5.4
Batkovskyte, Dominyka
2111-WGM
Michna, Marta
23570 - 1
5. Kolo Datum kola 2013/11/12 Hodina 15.00
Šach.2
  Russia
ELO-5
  Germany
ELO2 : 2
3.1GM
Gunina, Valentina
2509-IM
Paehtz, Elisabeth
2449½ - ½
3.2GM
Kosteniuk, Alexandra
2510-IM
Kachiani-Gersinska, Ketino
23651 - 0
3.3WGM
Pogonina, Natalija
2499-WGM
Melamed, Tatjana
23670 - 1
3.4WGM
Girya, Olga
2447-WGM
Michna, Marta
2357½ - ½
6. Kolo Datum kola 2013/11/14 Hodina 15.00
Šach.5
  Germany
ELO-13
  Poland III
ELO1½:2½
3.1IM
Paehtz, Elisabeth
2449-WIM
Worek, Joanna
23360 - 1
3.2IM
Kachiani-Gersinska, Ketino
2365-WGM
Kadziolka, Beata
2327½ - ½
3.3WGM
Melamed, Tatjana
2367-WGM
Bartel, Marta
2308½ - ½
3.4WGM
Michna, Marta
2357-WGM
Toma, Katarzyna
2282½ - ½
7. Kolo Datum kola 2013/11/15 Hodina 15.00
Šach.5
  Germany
ELO-11
  Bulgaria
ELO1 : 3
5.1WGM
Schleining, Zoya
2379-GM
Stefanova, Antoaneta
2494½ - ½
5.2IM
Kachiani-Gersinska, Ketino
2365-WIM
Raeva, Elitsa
23610 - 1
5.3WGM
Melamed, Tatjana
2367-WGM
Videnova, Iva
2272½ - ½
5.4WGM
Michna, Marta
2357-WGM
Voiska, Margarita
22980 - 1
8. Kolo Datum kola 2013/11/16 Hodina 15.00
Šach.12
  Serbia
ELO-5
  Germany
ELO1½:2½
8.1IM
Bojkovic, Natasa
2405-IM
Paehtz, Elisabeth
2449½ - ½
8.2WGM
Manakova, Maria
2324-WGM
Schleining, Zoya
23790 - 1
8.3WGM
Vojinovic, Jovana
2352-WGM
Melamed, Tatjana
23670 - 1
8.4WIM
Rakic, Marija
2291-WGM
Michna, Marta
23571 - 0
9. Kolo Datum kola 2013/11/17 Hodina 11.00
Šach.5
  Germany
ELO-10
  Romania
ELO2½:1½
5.1IM
Paehtz, Elisabeth
2449-IM
Bulmaga, Irina
23991 - 0
5.2WGM
Schleining, Zoya
2379-WGM
L'ami, Alina
2361½ - ½
5.3IM
Kachiani-Gersinska, Ketino
2365-IM
Foisor, Cristina-Adela
2347½ - ½
5.4WGM
Melamed, Tatjana
2367-WGM
Cosma, Elena-Luminita
2326½ - ½
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž