Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Kategorie H10 Mistrovství Čech mládeže v šachu 2013

Poslední aktualizace17.11.2013 12:42:21, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Skýpala OndřejCZE1472TJ AERO Odolena Voda
2Hosnedl MatyášCZE1423QCC České Budějovice
3Švanda AdamCZE1338TJ Štefanydes Polička
4Lhotská AnnaCZE1270SK OAZA Praha
5Dudlová KateřinaCZE1250Šachový klub Ústí nad Orlicí
6Gárská LenkaCZE1250ŠK Spartak Chodov
7Handl PetrCZE1250Šachový klub Zdice
8Hofman KryštofCZE12501. Novoborský ŠK
9Janouch Jáchym ŠtěpánCZE1250ŠK AD Jičín
10Jiroušek JanCZE1250TJ Lokomotiva Česká Třebová
11Jiroušek ŠimonCZE1250Klub šachistů Říčany 1925
12Jun RudolfCZE1250TJ CHS Chotěboř
13Kořenová KarolínaCZE1250Šachový oddíl Figurka Říčany
14Kufel PavolCZE1250ŠK Teplice
15Lachout PetrCZE1250ŠACHklub Tábor
16Mach PetrCZE1250Sokol Praha-Kobylisy
17Mačok MartinCZE1250Klub šachistů Říčany 1925
18Mošovský JakubCZE1250Sokol Buštěhrad
19Málková AdrianaCZE1250ŠK 64 Plzeň
20Němeček LukášCZE1250DDM Symfonie Poděbrady
21Němeček PavelCZE1250DDM Symfonie Poděbrady
22Popovský OndřejCZE1250Sokol Buštěhrad
23Píše MichalCZE1250Šachový klub Ústí nad Orlicí
24Píšová PetraCZE1250TJ Spartak Vlašim
25Rokoš FilipCZE1250ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
26Vasilev DanCZE1250TJ Jawa Brodce
27Švejk MartinCZE1250Sokol Mladá Boleslav
28Drašnar LukášCZE1100TJ Sokol Vrchoviny
29Hruška AdamCZE1100Sokol Nebušice
30Hušková AgátaCZE1100TJ Desko Liberec
31Janda LukášCZE1100ŠK Sokol Klatovy
32Janeček TadeášCZE1100Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
33Kolomazník JiříCZE1100ŠK Řevnice
34Kotál VítCZE1100TJ ČZ Strakonice
35Krumpholcová MarieCZE1100TJ Slavoj Dvorec
36Kůra FilipCZE1100TJ Spartak Vlašim
37Marešová MichaelaCZE1100ŠK 64 Plzeň
38Mastný TheodorCZE1100TJ ZČE Plzeň
39Matějíček VojtěchCZE1100ŠK Sokol Klatovy
40Mojdl KryštofCZE1100TJ Jawa Brodce
41Nuriev DenisCZE1100Sokol Praha-Kobylisy
42Peroutka ŠimonCZE1100TJ Sokol Údlice
43Pražák ViktorCZE1100ŠK Lípa
44Ret Adam JosefCZE1100ŠK Rapid Pardubice, o.s.
45Rolinková LucieCZE1100Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
46Růžičková AnetaCZE1100ŠACHklub Tábor
47Semová LadaCZE1100CHESS MOST
48Václavík PatrikCZE1100ŠK Svitavy
49Zachová TerezaCZE1100TJ Jiskra Humpolec
50Zdechovský TobiášCZE1100ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
51Zdeněk VáclavCZE1100ŠK Líně
52Zemen PavelCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
53Špachta VítekCZE1100TJ Bohemians Praha
54Šťastná MartinaCZE1100QCC České Budějovice
55Železník OndřejCZE1100Karlovarský šachklub Tietz
56Doležal DanielCZE1000ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
57Kalužný MaxmiliánCZE1000TJ Sokol Údlice
58Kačírek JakubCZE1000TJ Sokol Teplá
59Kříž OndřejCZE1000ŠK Sokol Vyšehrad
60Michálková Viktorie NelaCZE1000ŠK Caissa Třebíč
61Seifert TomášCZE1000CHESS MOST
62Strnadová MonikaCZE1000Klub šachistů Říčany 1925
63Ulč JiříCZE1000ŠK Caissa Nová Role
64Šťastný JakubCZE1000ŠK Střelnice Kadaň
Advertisement
Advertisement