Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Finále Krajského přeboru mládeže jednotlivců 2013 Kategorie HD12

Poslední aktualizace23.06.2013 18:14:28, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
114Mladek RichardCZE1250TJ Spartak Vlasim6,5022,030,5
23Havelka FrantisekCZE1326SK Revnice6,0022,532,0
310Kurek PavelCZE1250Klub sachistu Ricany 19255,5019,526,5
415Novotny MartinCZE1250DDM Symfonie Podebrady5,0022,531,5
51Zak DanielCZE1340Klub sachistu Ricany 19254,5023,533,5
630Kovarik VojtechCZE1100Pyrit Přibram4,5022,031,0
723Vojta JakubCZE1250TJ Spartak Vlasim4,5021,530,5
813Mezera MatejCZE1250Sokol Bustehrad4,5021,529,0
92Chaloupka KarelCZE1326TJ Sokol Melnik4,5020,029,0
1019Rosenbaumova LeaCZE1250Sachovy klub Zdice4,5020,027,0
1121Sulc JakubCZE1250Sachklub mesta Dobrovice4,5019,025,5
1218Prichystal SimonCZE1250Klub sachistu Ricany 19254,5016,523,5
1320Stepan VojtechCZE1250TJ Jawa Brodce4,0018,023,5
146Heger JanCZE1250Klub sachistu Ricany 19254,0017,025,0
154Kocourkova KlaraCZE1258SK KDJS Sedlcany4,0017,024,0
1612Mayrhofer MatyasCZE1250Sokol Bustehrad4,0016,022,0
1717Pinkas JiriCZE1250TJ Auto Skoda Mlada Boleslav4,0015,022,5
1834Springl MatejCZE1100TJ Auto Skoda Mlada Boleslav4,0015,021,0
198Kronowetter AlesCZE1250DDM Symfonie Podebrady3,5021,028,5
2016Nykodem TomasCZE1250Klub sachistu Ricany 19253,5016,523,0
2125Harcuba AdamCZE1100TJ Auto Skoda Mlada Boleslav3,5016,022,5
227Hybler DavidCZE1250Sokol Mlada Boleslav3,0021,030,0
235Bohac JaroslavCZE1250Sokol Cesky Brod3,0018,023,0
2437Smejkal JakubCZE1000TJ Jince3,0017,524,5
2532Patocka DavidCZE1100Sokol Cesky Brod3,0016,525,0
2631Maronczak JiriCZE1100TJ Sokol Melnik3,0014,520,0
2733Rydl TomasCZE1100Sachklub mesta Dobrovice3,0013,018,5
2829Kimr JanCZE1100SK DDM Slany3,0012,517,5
2935Stochl VojtechCZE1100Klub sachistu Ricany 19252,5019,025,5
3026Havlickova AlexandraCZE1100TJ Neratovice2,5017,022,5
319Kubice JakubCZE1250SK JOLY Lysa nad Labem2,5015,521,5
3224Dvorakova LucieCZE1100Sokol Bustehrad2,5015,021,0
3322Vitvar LukasCZE1250Klub sachistu Ricany 19252,0015,522,0
3411Lang DavidCZE1250Sokol Bustehrad2,0012,015,5
3527Hladka GabrielaCZE1100SK Spartak Celakovice2,0010,515,0
3636Bazant TomasCZE1000TJ Jince1,5016,522,0
3728Hrdlicka JanCZE1100SK DDM Slany1,0014,020,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Manually input (after Tie-Break matches)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)