Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

21. Festival Ústí n.L. 2013 Open bleskový turnaj

Poslední aktualizace19.05.2013 15:53:27, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 13 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12GMVelička PetrCZE2462Šachový klub GEOFIN Ostrava11,5087,5103,0
21IMNeuman PetrCZE2491Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.10,5089,5108,0
35FMTuma JakubCZE2303ŠK Holdia DP Praha9,5087,0104,0
44Balín JanCZE2342TJ Tatran ZKZ Podbořany9,0087,5104,5
522Mikeš JanCZE2037ŠK Spartak Ústí n.L.8,5090,0104,0
69FMMalík JanCZE2264ŠK Slavoj Poruba8,5089,0106,0
712Kuznetsov MikhailCZE2160ŠK Spartak Ústí n.L.8,5088,0105,0
87IMJuřek JosefCZE2278ŠK AD Jičín8,5087,0103,5
923Říha Jaroslav jun.CZE2035ŠK Spartak Ústí n.L.8,0079,096,0
1016Turner RadekCZE2114ŠK Gordic Jihlava8,0073,587,5
1111Horák JiříCZE2196TJ Slovan Jirkov7,5085,0102,5
1210Hadraba VladimírCZE2216ŠK Teplice7,5081,093,5
1314Rubeš JanCZE2139ŠK Teplice7,5080,096,5
1428Popper TomášCZE1982ŠK ERA Poštovní spořitelna7,5078,093,5
1515Makevich PavelBLR2119ŠK Spartak Ústí n.L.7,5069,583,0
1618Balín KamilCZE2070ŠK Spartak Ústí n.L.7,0081,096,5
176FMKotek DanielCZE2280ŠK Spartak Ústí n.L.7,0079,596,0
1827Grussová HelenaCZE1991TJ Klášterec nad Ohří7,0076,089,5
1913Janda ZdeněkCZE2145SK Děčín7,0074,088,5
2020Vavřinec TomášCZE2061Klub šachistů Říčany 19257,0071,086,5
2133Papay JindrichCZE1947SK Děčín7,0070,584,0
2250Goč VlastimilCZE2023SK Děčín7,0069,582,5
2336Dlouhý DavidCZE1875Šachový klub Bohnice7,0066,580,0
248Sochor JiříCZE2277Šachy Povrly7,0066,579,5
2548Holý FilipCZE1610TJ Košutka Plzeň o.s.7,0065,574,0
2645Babička MichalCZE1710SK Děčín6,5079,092,5
2730Novák FrantišekCZE1970ŠK Spartak Ústí n.L.6,5075,088,5
283FMGregor JiříCZE2378TJ Neratovice6,5072,587,0
2941Bürgermeister MichalCZE1826Šachy Povrly6,5071,584,0
3046Bartoš VáclavCZE1696ŠK Teplice6,5069,579,0
3119Říha Jaroslav sen.CZE2062TJ ČSAD Libouchec6,0075,589,5
3226Král DavidCZE2013ŠK Teplice6,0071,080,5
3338Černý JakubCZE1835SK Děčín6,0070,080,5
3425Trnka MiroslavCZE2016TJ Tatran ZKZ Podbořany6,0067,579,0
3551Vilímová MonikaCZE1758TJ Kavalier Sázava6,0060,570,5
3639Zima TomášCZE1832ŠK Spartak Ústí n.L.6,0059,569,0
3742Gruss PetrCZE1801TJ Klášterec nad Ohří6,0059,568,0
3840Škuthan JiříCZE1826CHESS MOST6,0058,567,0
3931Bažantová MarieCZE1968ŠK Spartak Ústí n.L.5,5078,593,5
4024Železný JiříCZE2017Šachy Povrly5,5073,587,5
4121Sládek JaroslavCZE2042TJ ZČE Plzeň5,5070,580,5
4235Kolář DanielCZE1884ŠK Spartak Ústí n.L.5,5066,575,0
4332Papay MarekCZE1966SK Děčín5,5061,573,0
4443Mrišo MilošCZE1753CHESS MOST5,5055,564,5
4517Přibyl JakubCZE2108ŠK Spartak Ústí n.L.5,0070,086,5
4629Hamala MiroslavCZE1978CHESS MOST5,0069,085,5
4734Zdráhal VáclavCZE1939TJ ZČE Plzeň5,0068,582,0
4844Šaffová MichaelaCZE1717TJ Sokol Litvínov-Lom.5,0057,066,0
4947Bobek DanielCZE1664ŠK Teplice5,0056,064,5
5054Veselý LadislavCZE1000SK Děčín5,0054,563,0
5152Závůrka VladimírCZE1637TJ Kavalier Sázava4,0054,562,0
5249Konkoľová NikolaSVK14742,5056,065,5
5337Konkoľ EmilSVK18452,0056,565,0
5453Polanský LubošCZE1000CHESS MOST1,0057,566,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Manually input (after Tie-Break matches)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)