V4 U11 tournament Liptov 2013 Poslední aktualizace23.06.2013 15:11:01, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. | St.č. | | | Jméno | Typ | pohlaví | FED | RtgFIDE | RtgN | Klub/Místo | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 3 | | | Gresova Zuzana | U11 | w | CZE | 1568 | 1567 | Beskydska Sachova Skola O.S. | 7,5 | 41 | 34 |
2 | 9 | | | Ocko Dominik | U11 | | CZE | 1434 | 1399 | Mezinarodni Sachova Skola Inte | 7 | 47,5 | 37 |
3 | 6 | | | Halamicek Radek | U11 | | CZE | 1391 | 1485 | Beskydska Sachova Skola O.S. | 7 | 46,5 | 39 |
4 | 2 | | | Nemcova Karin | U11 | w | CZE | 1681 | 1636 | Sk Oaza Praha | 6,5 | 50,5 | 38 |
5 | 35 | | | Verbytskiy Patrik | U09 | | SVK | 0 | 1128 | Cvc Topolcany | 6,5 | 46,5 | 32,5 |
6 | 16 | | | Frank Adam | U09 | | CZE | 0 | 1250 | Beskydska Sachova Skola O.S. | 6,5 | 41 | 29,5 |
7 | 11 | | | Panko Eduard | U11 | | SVK | 0 | 1321 | Sk Stropkov+svidnik | 6 | 46,5 | 36 |
8 | 1 | | | Laurincova Kristyna | U11 | w | CZE | 1732 | 1732 | Beskydska Sachova Skola O.S. | 6 | 46,5 | 31,5 |
9 | 17 | | | Gnojek Petr | U09 | | CZE | 0 | 1250 | Beskydska Sachova Skola O.S. | 6 | 36 | 26 |
10 | 5 | | | Gazik Jakub | U09 | | SVK | 1494 | 0 | Liptovska Sachova Skola | 5,5 | 45 | 30 |
11 | 28 | | | Slaba Andrea | U11 | w | SVK | 0 | 1172 | Sk Kupele Piestany | 5,5 | 42,5 | 27 |
12 | 14 | | | Valigursky Michal | U09 | | SVK | 0 | 1292 | Sk Lab | 5,5 | 42 | 31 |
13 | 13 | | | Taragelova Martina | U11 | w | SVK | 0 | 1297 | Liptovska Sachova Skola | 5,5 | 41,5 | 29 |
14 | 19 | | | Mica Marek | U09 | | CZE | 0 | 1250 | Beskydska Sachova Skola O.S. | 5,5 | 39,5 | 28 |
15 | 26 | | | Galuszka Tomasz | U11 | | POL | 0 | 1200 | UKS Pionier Jastrzebie Zdroj | 5,5 | 39,5 | 27 |
16 | 4 | | | Tomcikova Dominika | U11 | w | SVK | 1523 | 0 | Sk Rajec | 5,5 | 37,5 | 24 |
17 | 34 | | | Bochnicka Vladimir | U09 | | SVK | 0 | 1136 | Ksn Bratislava | 5 | 45 | 32 |
18 | 7 | | | Haska Filip | U11 | | CZE | 1318 | 1467 | Beskydska Sachova Skola O.S. | 5 | 41,5 | 26,5 |
19 | 20 | | | Oplustil Pavel | U09 | | CZE | 0 | 1250 | Sokol Postoupky | 5 | 39 | 25 |
20 | 23 | | | Seleng Simon | U09 | | SVK | 0 | 1239 | Sk Doprastav Bratislava | 5 | 37,5 | 26,5 |
21 | 25 | | | Vozarova Adriana | U09 | w | SVK | 0 | 1214 | Sk Lab | 5 | 35 | 23,5 |
22 | 33 | | | Pogadl Jakub | U11 | | SVK | 0 | 1147 | Liptovska Sachova Skola | 4,5 | 46 | 26,5 |
23 | 10 | | | Szotkowski David | U11 | | CZE | 1317 | 1415 | Mezinarodni Sachova Skola Inte | 4,5 | 45,5 | 29 |
24 | 22 | | | Vyvial Patrik | U11 | | CZE | 0 | 1250 | Mezinarodni Sachova Skola Inte | 4,5 | 43 | 26,5 |
25 | 32 | | | Slivka David | U09 | | SVK | 0 | 1153 | Tj Slavia Caissa Cadca | 4,5 | 42 | 23,5 |
26 | 15 | | | Filipek Norbert | U11 | | SVK | 0 | 1269 | Sk Lab | 4,5 | 40 | 26 |
27 | 24 | | | Taragel Marian | U11 | | SVK | 0 | 1224 | Liptovska Sachova Skola | 4,5 | 38 | 22,5 |
28 | 41 | | | Sevcikova Lucia | U07 | w | SVK | 0 | 1049 | Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto | 4,5 | 37 | 20 |
29 | 51 | | | Ulehla Jakub | U09 | | SVK | 0 | 1000 | Sk Osuske | 4,5 | 36 | 20 |
30 | 21 | | | Vecera Dominik | U09 | | CZE | 0 | 1250 | Sokol Postoupky | 4,5 | 34,5 | 18 |
31 | 48 | | | Kossuth Tomas | U09 | | SVK | 0 | 1000 | Liptovska Sachova Skola | 4,5 | 31,5 | 16,5 |
32 | 29 | | | Ciglian Michal | U11 | | SVK | 0 | 1162 | Liptovska Sachova Skola | 4 | 41 | 21 |
33 | 27 | | | Korenova Simona | U09 | w | SVK | 0 | 1191 | Sk Ruzomberok | 4 | 40,5 | 20 |
34 | 12 | | | Brnusak Tomas | U09 | | SVK | 0 | 1309 | Liptovska Sachova Skola | 4 | 38,5 | 23 |
35 | 31 | | | Uhlar Samuel | U11 | | SVK | 0 | 1156 | Liptovska Sachova Skola | 4 | 34,5 | 20 |
36 | 50 | | | Sosovickova Jana | U09 | w | SVK | 0 | 1000 | Individualny Clen | 4 | 32 | 14 |
37 | 49 | | | Seleng Tomas | U09 | | SVK | 0 | 1000 | Sk Doprastav Bratislava | 4 | 30 | 15 |
38 | 44 | | | Holly Andrej | U11 | | SVK | 0 | 1000 | Liptovska Sachova Skola | 3,5 | 34,5 | 17,5 |
39 | 36 | | | Subjakova Kristina | U09 | w | SVK | 0 | 1115 | Liptovska Sachova Skola | 3,5 | 34,5 | 16,5 |
40 | 37 | | | Bastincova Hana | U09 | w | CZE | 0 | 1100 | Sokol Postoupky | 3,5 | 34 | 14 |
41 | 47 | | | Janotkova Katerina | U11 | w | CZE | 0 | 1000 | Beskydska sachova skola | 3,5 | 32 | 15,5 |
42 | 30 | | | Moravcik Matus | U11 | | SVK | 0 | 1160 | Liptovska Sachova Skola | 3,5 | 30 | 16 |
43 | 39 | | | Sobek Michal | U09 | | SVK | 0 | 1096 | Sk Lab | 3 | 40 | 15 |
44 | 42 | | | Stankoviansky Martin | U09 | | SVK | 0 | 1031 | Liptovska Sachova Skola | 3 | 37,5 | 16 |
45 | 8 | | | Sladok Anton | U09 | | USA | 0 | 1445 | LEPS Scottsdale Arizona | 3 | 33,5 | 17 |
46 | 18 | | | Janotka Oldrich | U09 | | CZE | 0 | 1250 | Beskydska Sachova Skola O.S. | 3 | 27,5 | 15 |
47 | 38 | | | Reznicek Ivo | U11 | | CZE | 0 | 1100 | Sokol Postoupky | 3 | 27,5 | 14 |
48 | 40 | | | Datelova Daniela | U09 | w | SVK | 0 | 1080 | Osk Renop Liptovska Tepla | 3 | 27 | 10 |
49 | 43 | | | Gzib Richard | U07 | | SVK | 0 | 1000 | Sk Strelec Devinska Nova Ves | 2,5 | 32,5 | 9,5 |
50 | 46 | | | Ivanov Michal | U11 | | CZE | 0 | 1000 | Sachovy Klub Lokomotiva Brno, | 2,5 | 28,5 | 11,5 |
51 | 52 | | | Zamorsky Filip | U07 | | CZE | 0 | 1000 | Beskydska Sachova Skola O.S. | 2 | 28 | 8 |
52 | 45 | | | Ivanov Alexandr | U09 | | CZE | 0 | 1000 | Sk Duras Bvk | 0 | 28 | 0 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: points (game-points) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break
|
|
|
|