Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Serbia (SRB)

Flag SRB
Núm.TorneigDarrera actualització
157. Kadetsko Nisa 2017 Grupa Z 8-20, 18-19.11.2017 1 Minuts
2GM Round robin Memorial Bogoljuba Dankovica - Novi Sad 19.11 - 24.11.2017 2 Minuts
3IM Round robin Fontana 13 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 13 Minuts
4Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 14 Minuts
557. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M8-10, 18-19.11.2017 20 Minuts
657. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M12-14, 18-19.11.2017 1 Hores 9 Min.
7Sah je imitacija zivota - sk Nestor 1 Hores 13 Min.
857. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M16-20, 18-19.11.2017 1 Hores 31 Min.
922. БОДИНОВ МЕМОРИЈАЛ - недеља 19.11.2017. у 17 - 9 КОЛА 1 Hores 34 Min.
10ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАД - субота 18.11.2017. у 17,30 - ЦУГЕР 15 КОЛА 1 Hores 37 Min.
111.Kadetski ekipni turnir Sumadije u sahu 2017 3 Hores 26 Min.
12VIII Memorijal „Goran Nedeljkovic Nis 2017“ FOND 30.000, 29.11.2017 9 Hores 32 Min.
13II GP Cuger NAIS-Nis 2017, FOND 12.000, 12.12.2017 9 Hores 32 Min.
14Sombor open - Memorijal Dragana Milicevica 2017 12 Hores 26 Min.
15Blitz International 3 12 Hores 39 Min.
16IM Round robin Third Saturday 54 - Novi Sad 12.11.- 18.11.2017 13 Hores 2 Min.
17GM Round robin Memorial Milje Vujovica - Novi Sad 13.11.- 18.11.2017 13 Hores 3 Min.
18Third Saturday 55 Open under 2200 - Novi Sad 14.11. - 18.11.2017 13 Hores 3 Min.
19Third Saturday 56 Rapid - Novi Sad 15.11. - 16.11.2017 13 Hores 3 Min.
20Third Saturday 57 Open under 2200 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 13 Hores 4 Min.
21IM Round robin Third Saturday 61 - Novi Sad 20.11 - 26.11.2017 13 Hores 4 Min.
22Srbija 4 Blitz - Novi Sad 20.11.2017 13 Hores 4 Min.
233. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 14 Hores 13 Min.
24Otvoreno prvenstvo Backe Topole 2017 14 Hores 36 Min.
25XXXI Belgrade Trophy - 2017 31. Međunarodno otvoreno prvenstvo Beograda 20 Hores 14 Min.
26Novogodisnji rejting turnir 2017 < 2200 1 Dies 13 Hores
277.pojedinacno prvenstvo Sumadije u ubrzanom sahu 1 Dies 13 Hores
28Amateri 1800 1 Dies 13 Hores
29Pojedinačno prvenstvo Doma učenika Jagodina 2017/2018 1 Dies 13 Hores
30Prvenstvo SK Centar za 2017 1 Dies 17 Hores
31Cugerčić 3 - predškolci, I i II razred Sreda, 15.novembar 19:00 OŠ Dušan Radović 2 Dies 13 Hores
32 Blitz International2 - Novi Sad 14.11.2017 2 Dies 20 Hores
33Kategorni turnir - za osvajanje 2.kategorije 3 Dies 12 Hores
3422. БОДИНОВ МЕМОРИЈАЛ - недеља 19.11.2017. у 17 - 9 КОЛА 4 Dies 17 Hores
35Liga Nišavskog okruga 2017, Niš 4 Dies 20 Hores
36Blitz tournament 1 - Novi Sad 12.11.2017 5 Dies 11 Hores
37Turnir za osvajanje MK 5 Dies 14 Hores
38TURNIR ZA PRVU KATEGORIJU-SK TADIC 5 Dies 14 Hores
39ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАД - недеља 12.11.2017. у 17 - 9 КОЛА НА 10 МИНУТА 5 Dies 14 Hores
40TURNIR ZA DRUGU KATEGORIJU-SK TADIC 5 Dies 15 Hores
41Turnir za osvajanje II kategorije 5 Dies 16 Hores
42Turnir za osvajanje I kategorije 5 Dies 17 Hores
43Prva liga Sumadije 2017 5 Dies 18 Hores
44Otvoreno pojedinačno prvenstvo Srema u ubrzanom sahu - Sid 2017 5 Dies 18 Hores
45Druga liga Sumadije 2017 5 Dies 19 Hores
46ITAKA-4 novembar 2017 5 Dies 21 Hores
47Omladinska liga Centralne Srbije 5 Dies 22 Hores
48Omladinska liga Centralne Srbije 5 Dies 22 Hores
49Prijateljski turnir OS " Branko Radicevic" i SK " Cenej " devojcice 5 Dies 22 Hores
50Prijateljski turnir OS " Branko Radicevic" i SK " Cenej " mladja grupa 5 Dies 22 Hores
Advertisement