Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: South Africa (RSA)

Flag RSA
Núm.TorneigDarrera actualització
1HERVORMDE KERK DIE WILGE 2019 BLITS 3 Hores 9 Min.
2Randburg Spring Swiss 2019 16 Hores 12 Min.
32019 DCC Third Swiss 1 Dies 3 Hores
4Chessnuts November Tournament PAWNS 2 Dies 1 Hores
5HERVORMDE KERK, DIE WILGE BLITZ 2 Dies 23 Hores
6HERVORMDE KERK, DIE WILGE BLITZ (Junior/Primary School) 3 Dies 1 Hores
7HERVORMDE KERK, DIE WILGE BLITZ 3 Dies 2 Hores
8BO-WESKUS SKOLE SKAAK ONTWIKKELINGSTOERNOOI 2019 AFDELING B SEUNS 3 Dies 8 Hores
9BO-WESKUS SKOLE SKAAK ONTWIKKELINGSTOERNOOI 2019 AFDELING A- SEUNS 3 Dies 8 Hores
10BO-WESKUS SKOLE SKAAK ONTWIKKELINGSTOERNOOI 2019 AFDELING B - DOGTERS 3 Dies 8 Hores
11BO-WESKUS SKOLE SKAAK ONTWIKKELINGSTOERNOOI 2019 AFDELING A - DOGTERS 3 Dies 8 Hores
122019 Jeff Mashiane Memorial Chess Championship [1957 - 2019] B Section 3 Dies 13 Hores
132019 Jeff Mashiane Memorial Chess Championship [1957 - 2019] A Section 3 Dies 13 Hores
14Chessnuts November Tournament KNIGHTS 3 Dies 19 Hores
15Chessnuts November Tournament KINGS 3 Dies 19 Hores
16Pretoria Chess Club Summer Swiss 2019 7 Dies 7 Hores
172019 Stats SA Open 7 Dies 7 Hores
18PE Chess Club Tiger Cup 2019 10 Dies 4 Hores
19Hessequa Ontwikkelings Toernooi Afdeling B 10 Dies 20 Hores
20Hessequa Ontwikkelings Toernooi Afdeling A 10 Dies 20 Hores
21STRATVAAL 2019 B SECTION 12 Dies 22 Hores
22STRATVAAL 2019 D SECTION 13 Dies 3 Hores
23STRATVAAL 2019 C SECTION 13 Dies 3 Hores
242019 Centurion Chess Tournament 13 Dies 17 Hores
25SAPS NATIONAL TEAM CHESS CHAMPIONSHIP 2019 14 Dies 1 Hores
26University of Limpopo league games 14 Dies 15 Hores
27STRATVAAL 2019 Under 10 15 Dies 8 Hores
28STRATVAAL OPEN 15 Dies 8 Hores
292019 Lardies Open F Section 15 Dies 20 Hores
30STRATHVAAL ALL 16 Dies 3 Hores
31SAPS NATIONAL TEAM CHESS CHAMPIONSHIP 2019 16 Dies 3 Hores
322019 Tshwane Chess B Closed Candidate 16 Dies 7 Hores
332019 Western Cape Club Championship A_B Combine 16 Dies 21 Hores
34GE Lazy Tigers vs GE Roaring Lions U12 & U14 Mixed 17 Dies
35GE Sexy Mosquitos vs GSV Capablanca Soldiers U10 17 Dies
36GE Grazing Elands vs GE Jumping Impala U10 17 Dies
37GE Mixed Wild Dogs vs GSV Phalanx Crushers U20 17 Dies
38GE Hungry Elephants vs GSV Dvoretsky Confidents U20 17 Dies
39GE Zippy Hippos vs GSV Lasker Seekers U18 17 Dies
40GE Crunching Buffalo vs GSV Fischers Deployment U18 17 Dies
41GE Witty Warthogs vs GSV Anand Bombers U16 17 Dies
42GE Laughing Hyenas vs GSV Steinitz Spears U16 17 Dies
43GE Patient Ratels vs GSV Botvinnik Avengers U16 17 Dies
44GE Hilarious Zebras vs GSV Smothering Epualets U16 17 Dies
45GE Carefree Kudus vs GSV Spassky Renegades U16 17 Dies
46GE Tough Jaguars vs GSV Chigorin Sharks U14 17 Dies
47GE Striped Pumas vs GSV Benko Tigers U14 17 Dies
48GE Dancing Wild Dogs vs GSV Carlsen Bombers U14 17 Dies
49GE Friendly Mongooses vs GSV Kasparov Knights U12 17 Dies 1 Hores
50GE Gentle Monkeys vs GSV Carauna Stormers U12 17 Dies 1 Hores