Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Portugal (POR)

Flag POR
Núm.TorneigDarrera actualització
1Campeonato Distrital de Semi Rápidas por Equipas AXL 2017-2018 52 Minuts
2VIII Torneio Jovem do Colégio Português Sub20 anos - 20/janeiro/2018 ELO SR 2 Hores 57 Min.
3Campeonato Nacional de Semi-Rápidas por Equipas - 2017/2018 3 Hores 3 Min.
4Open de Portugal 2018 3 Hores 6 Min.
55º Al-Xadrez, Torneio 4, Séries A e B - Colégio Campo de Flores 3 Hores 9 Min.
6Circuito Nacional de Semi-Rápidas 2017/2018 - Open Portugal 2018 3 Hores 11 Min.
71º Encontro Xadrez Escolar – Serie A 2017/18 - CLIB 3 Hores 42 Min.
8Campeonato Distrital de Veteranos +65 da AX Lisboa 2017-2018 4 Hores 18 Min.
9II TORNEIO DO BAR DA ADC PERRE 4 Hores 42 Min.
10Torneio dos Reis 2018 - Academia do Lumiar (21JAN2018) 6 Hores 11 Min.
11Campeonato Distrital do Porto de Semi-Rápidas por Equipas 2017/2018 10 Hores 15 Min.
122º Torneio 4 º B Fidalguinhos 12 Hores 23 Min.
13Taça AXP 2017/2018 15 Hores 55 Min.
14AXF - Campeonato Distrital de Semi-Rápidas por Equipas 2017/18 1 Dies 2 Hores
15I Torneio União Juntas de Freguesia Lamaçães, Fraião, Nogueira - Braga 1 Dies 5 Hores
16Campeonato Distrital de Semi Rápidas por Equipas AXL 2017-2018 1 Dies 6 Hores
171º torneio 1ºF escola vila chã 1 Dies 7 Hores
1855º Torneio Jovem do Clube de Xadrez de Sintra 1 Dies 7 Hores
19GXA Torneio Interno 2017-2018 1 Dies 7 Hores
20Agrupamento Escolas da Lousã- Torneio das quintas 1 Dies 12 Hores
211º torneio 4ºA escola barreiro 6 1 Dies 12 Hores
222º Torneio 3º B Fidalguinhos 2016-2017 1 Dies 12 Hores
23Distrital de Clássicas de Bragança 1 Dies 16 Hores
24Chess Night Blitz (17/01 - 20.15h) 2 Dies 3 Hores
251º torneio 3ºA escola Barreiro 5 2 Dies 6 Hores
262ºTorneio 2ºE escola Vila Chã 2017-2018 2 Dies 6 Hores
27Campeonato Distrital de Veteranos + 50 da AX Lisboa 2017-2018 2 Dies 7 Hores
281º Encontro Distrital Coimbra-Lousã Iniciados/Juvenis 2 Dies 10 Hores
29 Desporto Escolar - Torneio de Xadrez 17Jan2018 Évora JUVENIS 2 Dies 10 Hores
30Desporto Escolar - Torneio de Xadrez 17Jan2018 Évora INICIADOS 2 Dies 10 Hores
31Desporto Escolar - Torneio de Xadrez - Évora 17Jan2018 INFANTIS 2 Dies 10 Hores
321ª Concentração de xadrez 2 Dies 11 Hores
33XIX Circuito Xadrez CLDE OESTE/Esc Rafael Bordalo Pinheiro Grupo A - Infantis A 17 janeiro 2018 - Caldas da Rainha - Nascidos em 2006 ou depois 2 Dies 11 Hores
34XIX Circuito Xadrez CLDE OESTE/Esc Rafael Bordalo Pinheiro Grupo B - Iniciados 17 janeiro 2018 - Caldas da Rainha - Nascidos em 2005 e 2004 2 Dies 11 Hores
35XIX Circuito Xadrez CLDE OESTE/Esc Rafael Bordalo Pinheiro Grupo C - Juvenis 17 janeiro 2018 - Caldas da Rainha - Nascidos em 2003 - 2000 2 Dies 11 Hores
361ª Concentração de Xadrez 2 Dies 12 Hores
37 Desporto Escolar - Torneio de Xadrez 17Jan2018 Évora JUVENIS 2 Dies 12 Hores
38Chess On Monday's - Semi-Rápidas (22/01 - 20.15h) 3 Dies 2 Hores
391º Torneio 1ºG escola Vila Chã 3 Dies 7 Hores
401ºTorneio 4ºD escola telha1 2017-2018 3 Dies 7 Hores
412º Torneio 4º A Fidalguinhos 3 Dies 7 Hores
42Chess On Monday's - Semi-Rápidas (15/01 - 20.15h) 4 Dies 3 Hores
43Campeonato Distrital de Veteranos AXL 2017-2018 4 Dies 5 Hores
44CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie C 4 Dies 5 Hores
451º torneio escola básica sto antónio 2017-2018 4 Dies 9 Hores
462º Torneio 3º A Fidalguinhos 17-18 4 Dies 9 Hores
471º torneio 2º F Vila Chã 2017-2018 4 Dies 9 Hores
482º torneio 3º F Vila Chã 2017-2018 4 Dies 9 Hores
49Campeonato Distrital por Equipas da AX Porto 2017/2018 4 Dies 11 Hores
50CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie B 4 Dies 11 Hores