Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Latvia (LAT)

Flag LAT
Núm.TorneigDarrera actualització
1Осенний кубок - 2018 (95 школа) 0 Minuts
2Riga Open Youth Championship B 2018 16 Minuts
3Olaine district open chess tournament for children 2018 A I un II sporta klases 27 Minuts
4Olaine district open chess tournament for children 2018 B III un IV sporta klases 27 Minuts
5Olaine district open chess tournament for children 2018 C Iesācēji 27 Minuts
6VIII World Champion Mikhail Tal blitz cup-2018 1 Hores 5 Min.
7Riga Open Youth Championship A 2018 1 Hores 9 Min.
8Jaunmārupes pamatskolas turnīrs 23.10.2018. 1 Hores 36 Min.
9Trenera Jāņa Mileikas 8. Starptautiskā piemiņas šaha diena, B turnīrs 5 Hores 26 Min.
10Trenera Jāņa Mileikas 8. Starptautiskā piemiņas šaha diena, A turnīrs 17 Hores 42 Min.
11Aizputes novada tempo turnirs 19 Hores 32 Min.
122nd Grade Classification Tournament (Riga Chess School) 20 Hores 56 Min.
13RSF klasifikācija 4 sp.kl. 20-21.10.2018. 21 Hores 46 Min.
14Осенний кубок - 2018 (ARChess club) 23 Hores 35 Min.
15Incukalns District Open Rapid Chess Championship 2018 1 Dies
16174 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 24.10.2018. 1 Dies
17XIII Termo-Eko cup 2018 1 Dies
18 Olaine Open Chess Rapid tournament 25.11.2018. 1 Dies
19Осенний кубок ARChess клуба-2018 (безразрядники) 1 Dies 1 Hores
20V Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, U10 1 Dies 12 Hores
21V Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, U14 1 Dies 12 Hores
22V Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, U19/Open 1 Dies 12 Hores
23Liepajas 75.cempionats 1 Dies 15 Hores
24Olaine Open Rapid Chess Championship 2018 4 stage 1 Dies 18 Hores
25Latvian students' chess championship 2018/2019 1 Dies 20 Hores
26Olaine district chess tournament for children- IV 20.10.2018 1 Dies 22 Hores
27Ikmēneša tempo turnīrs "Rēzekne-2018", 10.posms 1 Dies 23 Hores
28173 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 17.10.2018. 4 Dies 16 Hores
29Liepajas KSS open (2005.-2007.) 5 Dies 18 Hores
30Liepajas KSS open (2008.-2011.) 5 Dies 18 Hores
31Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 13.10. - 14.10.2018. 7 Dies 2 Hores
324 Junior Rapid Cup-II-2018 13-14.10.18., 30'+30" 7 Dies 19 Hores
334 Junior Rapid Cup-I-2018 13-14.10.18., 30'+30" 7 Dies 20 Hores
34XV Latgale Chess Autumn A 2018 7 Dies 22 Hores
35XV Latgale Chess Autumn C 2018 7 Dies 23 Hores
36XV Latgale Chess Autumn B 2018 7 Dies 23 Hores
37XV Latgale Chess Autumn blitz 2018 8 Dies 18 Hores
38Ikskile Regional rapid chess cup 2018/2019 1.Stage 8 Dies 21 Hores
395 Junior Rapid Cup-II-2018 01-02.12.18., 30'+30" 10 Dies 13 Hores
405 Junior Rapid Cup-I-2018 01-02.12.18., 30'+30" 10 Dies 13 Hores
412 Junior Blitz Cup 2018- I (1600) 29.12.18., 5'+3" 10 Dies 13 Hores
422 Junior Blitz Cup 2018- II (1600) 29.12.18., 5'+3" 10 Dies 13 Hores
43172 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 10.10.2018. 11 Dies 16 Hores
44II "Daugava Chess" Autumn Cup, Blitz (07.10.2018) 14 Dies 23 Hores
45Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm (RŠS) 06.10. - 07.10.2018. 14 Dies 23 Hores
46II "Daugava Chess" Autumn Cup, Rapid (06.10.2018) 15 Dies 19 Hores
47Rumbas kauss-2018 15 Dies 19 Hores
48Dobeles aboldienas saha turnirs 2018 15 Dies 21 Hores
49IX Latvian Railway 2018th chess championship employees 17 Dies 5 Hores
50171 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 03.10.2018. 18 Dies 16 Hores