Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Iran (IRI)

Flag IRI
Núm.TorneigDarrera actualització
14th Nobavegan Rapid Cup 3 Hores 20 Min.
2Shahvar Rapid Cup Farvardin 97 - Shahrood 4 Hores 32 Min.
3Kerman Chess League 96 6 Hores 4 Min.
43ndPishkesvatan Gilan 1397 7 Hores 19 Min.
5Alborz Rapid Weekly 31 farvardin97 7 Hores 38 Min.
6Tehran Blitz 31 Farvardin 1397 7 Hores 46 Min.
7Iranian Cadets Rapid Chess Championships - U12 7 Hores 51 Min.
8Iranian Cadets Rapid Chess Championships - U08 7 Hores 52 Min.
9Hooshdaran chess club (seniors) 8 Hores 8 Min.
10Iranian Cadets Rapid Chess Championships - U10 8 Hores 11 Min.
111st Ayandesazan Blitz Cup Ordibehesht 1397 8 Hores 29 Min.
12Lorestan Standard Cup Under 1700 . 12-14 Ordibehesht 1397 8 Hores 52 Min.
13Kurdistan Chess League 1397 8 Hores 55 Min.
145th Mahmoodabad Rapid Cup Farvardin 1397 9 Hores 3 Min.
15Alborz Rapid Championship U12 10 Hores 55 Min.
16Alborz Rapid Championship U10 10 Hores 55 Min.
17Alborz Rapid Championship U08 10 Hores 55 Min.
18 بیست و ششمین دوره مسابقات شطرنج بازنشستگان وپیشکسوتان استان گلستان - گرگان 14 Hores 22 Min.
19Ilam Rapid cup farvardin 1397 14 Hores 41 Min.
204th Jam Individual League (Hamid Sepehrmanesh Memorial)-Final 11-20 April 2018 15 Hores 40 Min.
21Moghadamati 1-5 15 Hores 55 Min.
22Motevaseteh 15 Hores 57 Min.
23Moghadamati 5-8 15 Hores 59 Min.
24Tehran Team U-14 Rapid Cup 30-31 Farvardin 1397 16 Hores 55 Min.
25Kurdistan Chess League 1397 16 Hores 56 Min.
26Esfahan City Chesschampionship-Boy-1397 // U10 17 Hores 2 Min.
27Birjand School Championship Chess Competition Ebtedai/dokhtar 17 Hores 13 Min.
28Esfahan City Chesschampionship-Boy-1397 // U14 17 Hores 17 Min.
293rd Golgohar U-1900 Standard Cup Farvardin 1397 17 Hores 27 Min.
30Esfahan City Chesschampionship-Boy-1397 // U12 17 Hores 29 Min.
31Esfahan City Chesschampionship-Boy-1397 // U08 18 Hores 34 Min.
32Esfahan City Chesschampionship-Boy-1397 // U16 20 Hores 11 Min.
333thPishkesvatan Gilan 1397 1 Dies 4 Hores
34rapid 1 Dies 7 Hores
353th Alborz Ligue U14 Dey 1396 1 Dies 7 Hores
36Rapid Farvardin Najafabad 1 Dies 7 Hores
37مسابقات هفتگی رده سنی زییر 18 سال باشگاه شطرنج مهرگان 1 Dies 8 Hores
38مسابقات هفتگی باشگاه شطرنج نخبگان ویژه بازیکنان بدون ریتینگ 97.1.30 1 Dies 9 Hores
39Begginer Cup 1 Dies 10 Hores
40Rapid Chess Tournament 2*15'+5" (Tehran Chess School) مدرسه شطرنج تهران 1 Dies 10 Hores
41Ministry of Science Championship Area 8 Blitz Girls 1 Dies 15 Hores
42Ministry of Science Championship Area 8 Blitz 1 Dies 15 Hores
43Ministry of Science Championship Area 8 Standard (Girls) 1 Dies 17 Hores
44 مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج کیش و مات گرگان-سی ام فروردین نود و هفت 1 Dies 17 Hores
45Ministry of Science Championship Area 8 Standard 1 Dies 17 Hores
46Ministry of Science Championship Area 8 Rapid Girls 1 Dies 20 Hores
47Ministry of Science Championship Area 8 Rapid 1 Dies 20 Hores
483rd Heshmatifar Rapid Cup Ramsar Ordibehesht 1397 2 Dies 3 Hores
49Tehran Blitz 29 Farvardin 1397 2 Dies 7 Hores
50Birjand School Championship Chess Competition Ebtedai/pesar 2 Dies 7 Hores