Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: England (ENG)

Flag ENG
Núm.TorneigDarrera actualització
1British Rapidplay Open 1 Minuts
2British Rapidplay MAJOR 56 Minuts
3Sub 12 a sub 20 1 Hores 36 Min.
42017 Warwickshire Junior Championship Under 18 1 Hores 52 Min.
52017 Warwickshire Junior Championship Under 14 1 Hores 53 Min.
62017 Warwickshire Junior Championship Under 12 1 Hores 53 Min.
72017 Warwickshire Junior Championship Under 10 1 Hores 53 Min.
82017 Warwickshire Junior Championship Under 8 1 Hores 53 Min.
9 10 2 Hores 29 Min.
108 2 Hores 30 Min.
11Poplar Rapid-Play Major Tournament - Under 171 20 Hores 10 Min.
12Poplar Rapid-Play Minor Tournament - Under 130 20 Hores 26 Min.
1356th Hampstead: Under 1900 Section [BLUE NUMBERS] - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 22 Hores 53 Min.
1456th Hampstead: Under 135 Section [GREEN NUMBERS] - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 22 Hores 54 Min.
1556th Hampstead: Under 2200 Section [BLACK NUMBERS] - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 22 Hores 56 Min.
169th Muswell Hill Weekday Rapidplay: Open [BLACK NUMBERS] at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR 22 Hores 58 Min.
179th Muswell Hill Weekday Rapidplay: Major Under 160 [BLUE NUMBERS] at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR 22 Hores 59 Min.
189th Muswell Hill Weekday Rapidplay: Minor Under 120 [RED NUMBERS] at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR 23 Hores
19Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 - Challengers B 1 Dies 9 Hores
20Chipping Sodbury Rapidplay 28/10/2017 Open 1 Dies 19 Hores
21Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 - Amateurs B 2 Dies 4 Hores
22Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 - Amateurs A 2 Dies 4 Hores
23Cambridgeshire Chess Championship 2017-18 2 Dies 18 Hores
248th West Surrey Championships Under 7 & Under 8 3 Dies 2 Hores
258th West Surrey Championships 2017 Under 9 3 Dies 2 Hores
268th West Surrey Championships Under 10 3 Dies 2 Hores
278th West Surrey Championships 2017 Under 12 3 Dies 2 Hores
288th West Surrey Championships 2017 Open (U150 ECF) 3 Dies 3 Hores
29Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 - Challengers A 3 Dies 19 Hores
30Hull Rapid Play 2017 - Minor 5 Dies 7 Hores
31Hull Rapid Play 2017 - MAJOR 6 Dies 1 Hores
32Golders Green Rapidplay: "My First Tournament" / ECF Under 80 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 6 Dies 8 Hores
33Golders Green Rapidplay: FIDE Amateur Under 120 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 6 Dies 8 Hores
34Golders Green Rapidplay: FIDE Minor Under 145 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 6 Dies 8 Hores
35Golders Green Rapidplay: FIDE Major Under 170 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 6 Dies 8 Hores
36Golders Green Rapidplay: FIDE Open Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 6 Dies 8 Hores
37Hendon Chess Club Championships 2017 8 Dies 21 Hores
38Northumberland County Championship Gilroy 2017-18 10 Dies 6 Hores
39Northumberland County Championship Sell 2017-18 10 Dies 6 Hores
40Northumberland County Championship Zollner 2017-18 10 Dies 6 Hores
41ECDA - Individual Championships 2017 - Premier 10 Dies 20 Hores
42ECDA - Individual Championships 2017 - Major 11 Dies 17 Hores
4316th 4NCL Congress Open 12 Dies 22 Hores
4416th 4NCL Congress Minor 12 Dies 22 Hores
4516th 4NCL Congress Major 12 Dies 22 Hores
46Central London Chess Congress: Major Section Major (U175 ECF / U2000 FIDE) 12 Dies 23 Hores
47Central London Chess Congress: Open Section 12 Dies 23 Hores
48Central London Chess Congress: Minor Section Minor (U140 ECF / U1750 FIDE) 12 Dies 23 Hores
49Preston Chess Congress 2017 - Standard 14 Dies
50Preston Chess Congress 2017 - Major 14 Dies
Advertisement