Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: England (ENG)

Flag ENG
Núm.TorneigDarrera actualització
17th Brainstormchess FIDE BLITZ 3m +2s per game 4 Hores 52 Min.
2Docklands Chess - Poplar Rapid Tournament Minor Tournament - Under 130 5 Hores 16 Min.
36th Brainstormchess Junior Rapidplay Holland Park Under 7 5 Hores 24 Min.
46th Brainstormchess Junior Rapidplay Holland Park U9 5 Hores 25 Min.
5Docklands Chess - Poplar Rapid Tournament Major Tournament - Under 171 5 Hores 49 Min.
66th Brainstormchess Junior Rapidplay Holland Park U11 7 Hores 38 Min.
76th Brainstormchess Junior Rapidplay Holland Park Under 13 7 Hores 44 Min.
8Midweek Evening Fide Blast Under 1550 13 Hores 14 Min.
9Midweek Evening Fide Blast Over 1700 to 1899 13 Hores 24 Min.
10Midweek Evening Fide Blast Under 1551 to 1699 13 Hores 25 Min.
11Midweek Evening Fide Blast Over 2000 13 Hores 31 Min.
1215th Muswell Hill Weekday Rapidplay: Minor at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR 3 Dies 7 Hores
1315th Muswell Hill Weekday Rapidplay: Major Under 160 at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR 3 Dies 8 Hores
1415th Muswell Hill Weekday Rapidplay: Open at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR 3 Dies 8 Hores
15Avanti House Juniors summer championship 2018 4 Dies 3 Hores
16ICCD 5th Deaf Chess Olympiad - Blitz 4 Dies 14 Hores
17ICCD 18th Deaf Chess Olympiad - Womens Team 4 Dies 16 Hores
18ICCD 18th Deaf Chess Olympiad - Open Team 4 Dies 16 Hores
1919th 4NCL Congress Major 5 Dies 6 Hores
2019th 4NCL Congress Open 5 Dies 7 Hores
212018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 12 5 Dies 8 Hores
222018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 15-18 5 Dies 8 Hores
232018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 13 5 Dies 8 Hores
242018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 10 Girls 5 Dies 8 Hores
2519th 4NCL Congress Minor 5 Dies 8 Hores
262018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 11 Boys Group A 5 Dies 8 Hores
272018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 14 5 Dies 8 Hores
282018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 8 Girls 5 Dies 8 Hores
292018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 9 Girls 5 Dies 8 Hores
302018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 11 Boys Group B 5 Dies 8 Hores
312018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 7 Girls 5 Dies 8 Hores
322018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 11 Girls 5 Dies 8 Hores
33ICCD 5th Deaf Chess Olympiad - Open Individual 5 Dies 12 Hores
342018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 9 Boys Group B 6 Dies 8 Hores
352018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 10 Boys Group B 6 Dies 8 Hores
362018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 8 Boys 6 Dies 8 Hores
372018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 10 Boys Group A 6 Dies 8 Hores
382018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 7 Boys 6 Dies 8 Hores
392018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 9 Boys Group A 6 Dies 8 Hores
40Golders Green Rapidplay: FIDE Minor Under 145 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 6 Dies 8 Hores
41Golders Green Rapidplay: FIDE Amateur Under 120 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 6 Dies 8 Hores
42Golders Green Rapidplay: FIDE Open Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 6 Dies 8 Hores
43Golders Green Rapidplay: FIDE Major Under 170 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 6 Dies 8 Hores
44Golders Green Rapidplay: My "First" Tournament / ECF Under 80 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 6 Dies 10 Hores
45ECF National Schools under 11 2018 7 Dies 5 Hores
46ICCD 18th Deaf Chess Olympiad - Open Team 7 Dies 13 Hores
47Rugeley Chess Club: Summer Rapidplay 9 Dies 14 Hores
481st Peter Poobalasingam Celebration Competition 10 Dies 5 Hores
49ICCD 5th Deaf Chess Olympiad - Blitz 11 Dies 5 Hores
506th Kings Place Festival: Under ECF 85 [St Pancras Room] 90 York Way, London N1 9AG 11 Dies 18 Hores