Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Ecuador (ECU)

Flag ECU
Núm.TorneigDarrera actualització
1I JUEGOS INTERPROFESIONALES MACAS 2018 1 Dies 22 Hores
29 de agosto categoria abierta 8 Dies 6 Hores
39 de agosto categoria abierta Blitz Morona Santiago 8 Dies 6 Hores
4Torneo Rapido "9 de agosto", categoria infantil Morona Santiago 8 Dies 7 Hores
5Torneo Independencia Serie A Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 9 Dies 2 Hores
69 de agosto categoria abierta Morona Santiago 9 Dies 2 Hores
7PRIMER TORNEO DE AJEDREZ ACTIVO LA JOYA DE LOS SACHAS 2018 11 Dies 11 Hores
8Torneo de Blitz "Josaya" Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 15 Dies 22 Hores
9Torneo Blitz Miguel Bedoya Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 22 Dies 1 Hores
10Torneo de Blitz "CRISTAL" Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 22 Dies 10 Hores
11Torneo SCARLETH PAREDES Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 29 Dies 5 Hores
12TORNEO DE AJEDREZ POR TI ECUADOR RAPID - NOVATOS 34 Dies 6 Hores
13TORNEO DE AJEDREZ POR TI ECUADOR BLITZ- OPEN 34 Dies 7 Hores
14TORNEO DE AJEDREZ POR TI ECUADOR RAPID - OPEN 34 Dies 10 Hores
15Torneo Interno Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 36 Dies 22 Hores
16VIII Juegos Deportivos Nacionales Juveniles Femenino Blitz 2018 37 Dies 1 Hores
17VIII Juegos Deportivos Nacionales Juveniles Absoluto 2018 Blitz 37 Dies 1 Hores
18VIII Juegos Deportivos Nacionales Juveniles Femenino 2018 37 Dies 7 Hores
19VIII Juegos Deportivos Nacionales Juveniles Absoluto 2018 37 Dies 7 Hores
20Torneo "Sebastian Noriega" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 39 Dies 1 Hores
21Copa Junior Zambrano Blitz 39 Dies 20 Hores
22Torneo Blitz Seire A Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 43 Dies 3 Hores
23Torneo de Ajedrez Amistad Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 44 Dies 1 Hores
24CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 U 08 45 Dies 11 Hores
25CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 OPEN 48 Dies 5 Hores
26CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 U 14 48 Dies 5 Hores
27CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 U 12 48 Dies 5 Hores
28CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 U 10 48 Dies 5 Hores
29Torneo de Ajedrez Scarlet Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 49 Dies 23 Hores
30Torneo de Ajedrez Nicolt Vargas ESCUELA NACIONAL DE AJEDREZ (Cesar Ruiz) 50 Dies 11 Hores
31CAMPEONATO PANAMERICANO DE AJEDREZ U-20 ABSOLUTO 2018 55 Dies 8 Hores
32CAMPEONATO PANAMERICANO DE AJEDREZ U-20 FEMENINO 2018 55 Dies 8 Hores
33Torneo Provincial Blitz 61 Dies 22 Hores
34Torneo del Sabado 63 Dies 9 Hores
35Torneo de Ajedrez mes del Padre Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 64 Dies 1 Hores
36Torneo "Mes del Padre" Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 65 Dies 1 Hores
37Torneo de Ajedrez Fiestas de Undiad Educativa Camilo Gallegos Lago Agrio ENA 68 Dies 7 Hores
38CAMPEONATO NACIONAL SUB 14 MASCULINO 69 Dies 2 Hores
39CAMPEONATO NACIONAL SUB 14 FEMENINO 69 Dies 2 Hores
40CAMPEONATO NACIONAL SUB 8 ABSOLUTO 69 Dies 2 Hores
41CAMPEONATO NACIONAL SUB 08 FEMENINO 69 Dies 4 Hores
42CAMPEONATO NACIONAL BLITZ SUB 14 71 Dies
43CAMPEONATO NACIONAL BLITZ SUB 08 71 Dies
44Torneo "Julian Revelo" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 71 Dies 1 Hores
45Torneo "Julian Revelo" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 72 Dies 2 Hores
46XXXIV Torneo del Sabado 77 Dies 8 Hores
47Torneo "Dia del Niño" Serie A Escuela Nacional Ajedrez (Cesar Ruiz) 78 Dies 2 Hores
48Torneo "Día del Niño" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 78 Dies 8 Hores
49Torneo Feriado mayo Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 84 Dies 4 Hores
50Campeonato Provincial Absoluto U14, Morona Santiago 84 Dies 7 Hores