Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Ecuador (ECU)

Flag ECU
Núm.TorneigDarrera actualització
1CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2018 CATEGORIA U08 VARONES 3 Hores 2 Min.
2CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2018 CATEGORIA U08 FEMENINO 3 Hores 7 Min.
3CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2018 CATEGORIA U12 VARONES 3 Hores 38 Min.
4CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2018 CATEGORIA U06 ABSOLUTA 3 Hores 53 Min.
5CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2018 CATEGORIA U10 FEMENINO 4 Hores 15 Min.
6CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2018 CATEGORIA U12 FEMENINO 4 Hores 25 Min.
7CAMPEONATO ESCOLAR DE AJEDREZ 2018 CATEGORIA U10 VARONES 4 Hores 40 Min.
8II COPA JEAN PIAGET CATEGORIA U16 ABSOLUTA 5 Dies 6 Hores
9II COPA JEAN PIAGET CATEGORIA U12 ABSOLUTA 5 Dies 6 Hores
10II COPA JEAN PIAGET CATEGORIA U10 ABSOLUTA 5 Dies 6 Hores
11II COPA JEAN PIAGET CATEGORIA U08 ABSOLUTA 5 Dies 6 Hores
12II COPA JEAN PIAGET CATEGORIA U06 ABSOLUTA 5 Dies 6 Hores
13II JDI AJEDREZ 2018 CATEGORIA U14 5 Dies 8 Hores
14II JDI AJEDREZ 2018 CATEGORIA U11 5 Dies 8 Hores
15Torneo Ivanchuk Grupo B Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 6 Dies 9 Hores
16ABIERTO PREPARATORIO NOVIEMBRE U10 6 Dies 11 Hores
17ABIERTO PREPARATORIO NOVIEMBRE U12 6 Dies 11 Hores
18TORNEO ABIERTO PREPARATORIO NOVIEMBRE U8 6 Dies 11 Hores
19ABIERTO PREPARATORIO NOVIEMBRE U14 Y ABIERTA 6 Dies 11 Hores
20Torneo de ajedrez Ivanchuk Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 6 Dies 12 Hores
21Torneo de Ajedrez FDPS Sucumbios U 10 6 Dies 13 Hores
22IRT COLEGIO AMERICANO 2018 CATEGORIA OPEN 19 Dies 12 Hores
23IRT COLEGIO AMERICANO 2018 CATEGORIA U-1800 19 Dies 13 Hores
24IRT COLEGIO AMERICANO 2018 CATEGORIAS U14 Y U12 19 Dies 13 Hores
25IRT COLEGIO AMERICANO 2018 CATEGORIA U06 19 Dies 14 Hores
26IRT COLEGIO AMERICANO 2018 CATEGORIA U08 19 Dies 14 Hores
27IRT COLEGIO AMERICANO 2018 CATEGORIA U10 19 Dies 14 Hores
28II Circuito II parada Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 29 Dies 5 Hores
29XIII JUEGOS NACIONALES DE MENORES 2018 BLITZ ABSOLUTO 30 Dies 5 Hores
30XIII JUEGOS NACIONALES DE MENORES 2018 BLITZ CATEGORIA DAMAS 30 Dies 5 Hores
31XIII JUEGOS NACIONALES DE MENORES 2018 CATEGORIA ABSOLUTA 30 Dies 11 Hores
32XIII JUEGOS NACIONALES DE MENORES 2018 CATEGORIA DAMAS 30 Dies 12 Hores
33II Circuito I Parada Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 31 Dies 6 Hores
34Torneo Bolivar Ocampo Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 36 Dies 4 Hores
35I CAMPEONATO DE AJEDREZ CIUDAD DE PINAS CATEGORIA ABSOLUTA 40 Dies 9 Hores
36I CAMPEONATO DE AJEDREZ CIUDAD DE PINAS CATEGORIA SUB 10 40 Dies 10 Hores
37I CAMPEONATO DE AJEDREZ CIUDAD DE PINAS CATEGORIA SUB 08 40 Dies 10 Hores
38I CAMPEONATO DE AJEDREZ CIUDAD DE PINAS CATEGORIA SUB 14 40 Dies 11 Hores
39III COPA LA SALLE CATEGORIA U18 ABSOLUTA 42 Dies 3 Hores
40III COPA LA SALLE CATEGORIA U14 ABSOLUTA 42 Dies 3 Hores
41III COPA LA SALLE CATEGORIA U12 FEMENINA 42 Dies 3 Hores
42III COPA LA SALLE CATEGORIA U12 VARONES 42 Dies 3 Hores
43III COPA LA SALLE CATEGORIA U10 FEMENINA 42 Dies 3 Hores
44III COPA LA SALLE CATEGORIA U08 VARONES 42 Dies 3 Hores
45Final Circuito I Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 42 Dies 7 Hores
46I CAMPEONATO DE AJEDREZ CIUDAD DE PINAS CATEGORIA SUB 08 42 Dies 8 Hores
47I CAMPEONATO DE AJEDREZ CIUDAD DE PINAS CATEGORIA SUB 10 42 Dies 8 Hores
48I TORNEO OPEN DE AJEDREZ CIUDAD DE PINAS CATEGORIA ABSOLUTA 42 Dies 8 Hores
49Torneo "Cristal Falconi" Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 42 Dies 12 Hores
50III COPA LA SALLE CATEGORIA U08 FEMENINA 43 Dies 4 Hores