Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Ecuador (ECU)

Flag ECU
Núm.TorneigDarrera actualització
134° TORNEO DE AJEDREZ BLITZ LA BOTA 2019 2 Dies 1 Hores
27 MO TORNEO DE AJEDREZ BLITZ CITYMALL CHESS CLUB 2019 3 Dies
3I TORNEO DE AJEDREZ RAPIDO MAYORES DE 50 CITYMALL CHESS CLUB 2019 3 Dies 3 Hores
4Ivanchuk 3B 4 Dies 4 Hores
533°TORNEO DE AJEDREZ BLITZ LA BOTA 2019 9 Dies
6Torneo de Ajedrez Blitz BELOHORIZONTE 2019 10 Dies 3 Hores
7XIV JUEGOS NACIONALES DE MENORES 2019 BLITZ FEMENINA 11 Dies 3 Hores
8XIV JUEGOS NACIONALES DE MENORES 2019 BLITZ - ABSOLUTO 11 Dies 3 Hores
9XIV JUEGOS NACIONALES DE MENORES 2019 FEMENINA 11 Dies 5 Hores
10XIV JUEGOS NACIONALES DE MENORES 2019 ABSOLUTA 11 Dies 8 Hores
11Torneo "Halowen" Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 12 Dies 2 Hores
1232° TORNEO RAPIDO LA BOTA 2019 16 Dies 1 Hores
13Torneo "Victor vargas" 17 Dies 3 Hores
14III COPA DE AJEDREZ STEINER 2019 CATEGORIA U14 VARONES 17 Dies 4 Hores
15III COPA DE AJEDREZ STEINER 2019 CATEGORIA U12 VARONES 17 Dies 4 Hores
16III COPA DE AJEDREZ STEINER 2019 CATEGORIA U8 VARONES 17 Dies 4 Hores
17III COPA DE AJEDREZ STEINER 2019 CATEGORIA U10 VARONES 17 Dies 4 Hores
18III COPA DE AJEDREZ STEINER 2019 CATEGORIA U18 ABSOLUTA 17 Dies 4 Hores
19III COPA DE AJEDREZ STEINER 2019 CATEGORIA U12 FEMENINO 17 Dies 4 Hores
20III COPA DE AJEDREZ STEINER 2019 CATEGORIA U14 FEMENINO 17 Dies 4 Hores
21III COPA DE AJEDREZ STEINER 2019 CATEGORIA U8 FEMENINO 17 Dies 4 Hores
22III COPA DE AJEDREZ STEINER 2019 CATEGORIA U10 FEMENINO 17 Dies 4 Hores
23III COPA DE AJEDREZ STEINER 2019 CATEGORIA U6 Abs 17 Dies 5 Hores
24III COPA DE AJEDREZ STEINER 2019 CATEGORIA U18 FEMENINO 17 Dies 21 Hores
2531° TORNEO DE AJEDREZ RAPIDO LA BOTA 2019 23 Dies
26Torneo Ivanchuk Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 24 Dies 9 Hores
27I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 CATEGORIA U17-Absoluta 32 Dies 8 Hores
28I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 CATEGORIA U17-Femenina 33 Dies 20 Hores
29I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 CATEGORIA U15-Femenina 38 Dies 20 Hores
30I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 CATEGORIA U15-Absoluta 38 Dies 20 Hores
31I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 CATEGORIA U13-Femenina 38 Dies 20 Hores
32I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 CATEGORIA U13-Absoluta 38 Dies 20 Hores
33I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 CATEGORIA U11-Femenina 38 Dies 20 Hores
34I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 CATEGORIA U11-Absoluta 38 Dies 20 Hores
35I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 CATEGORIA U09-Femenina 38 Dies 20 Hores
36I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 CATEGORIA U09-Absoluta 38 Dies 20 Hores
37I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 CATEGORIA U07-Femenina 38 Dies 20 Hores
38I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 CATEGORIA U07-Absoluta 38 Dies 20 Hores
39I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 DE BLITZ CATEGORIA U07 41 Dies 8 Hores
4030° TORNEO DE AJEDREZ RAPIDO LA BOTA 2019 44 Dies
41I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 DE BLITZ CATEGORIA U11 44 Dies
42I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 DE BLITZ CATEGORIA U09 44 Dies
43I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 DE BLITZ CATEGORIA U13 44 Dies 1 Hores
44I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 DE BLITZ CATEGORIA U17 44 Dies 1 Hores
45I FESTIVAL NACIONAL ESCOLAR Y COLEGIAL 2019 DE BLITZ CATEGORIA U15 44 Dies 1 Hores
46Torneo cerrado U 14 Femenino Sucumbios 50 Dies 1 Hores
47Torneo Cerrado U 14 Absoluto Sucumbios 2019 50 Dies 2 Hores
48TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ "IBARRA 2019" 50 Dies 22 Hores
49I TORNEO BINACIONAL "ESTRELLAS DEL AJEDREZ" 2019 CAT.ABIERTA 51 Dies 2 Hores
50I TORNEO BINACIONAL "ESTRELLAS DEL AJEDREZ" 2019 CAT.SUB09 51 Dies 2 Hores