Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Núm.TorneigDarrera actualització
11 dərəcə turniri 12-20.07.2018 A qr 2 Hores 31 Min.
21 dərəcə turniri 12-20.07.2018 B qr 2 Hores 32 Min.
3Youth Chess Olympiada AZE. group A (U16), Gusar, 08-19 July 2018 3 Hores 13 Min.
4Youth Chess Olympiada AZE. group B (U10), Gusar, 08-19 July 2018 3 Hores 58 Min.
5ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 15 iyul 2018 14:00 2 Dies 6 Hores
6TEMPO 14-07-2018 RSK 2 Dies 22 Hores
724.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 group A 3 Dies 6 Hores
824.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 group B 3 Dies 6 Hores
91 dərəcə turniri 12-20.07.2018 5 Dies 17 Hores
10Summer Friendship Cup 6 Dies 3 Hores
11Baku Summer Open 1-8 july 2018 9 Dies
12Elfim Günəşli "Rapid Turnir 10dəq +5 san " 8 İyul 2018 15:00 Rapid Turnir 9 Dies 6 Hores
13Baku Summer Blitz 7 july 2018 9 Dies 6 Hores
14Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 10 Dies 1 Hores
15Baku Summer Rapid 30 june 2018 10 Dies 3 Hores
16Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası dəstəyi ilə Para BOkt Rapid Turnir 30.06.2018 10 Dies 4 Hores
17Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 "- tədris ilin yekun təsnifat turniri IV - dərəcə almaq uğrunda - 03 - 07. 07. 2018 - ci il 10 Dies 5 Hores
18Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 " tədris ilin yekun təsnifat turniri III - dərəcə almaq uğrunda 03 - 07. 07. 2018 - ci il 10 Dies 5 Hores
19Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 " - tədris ilinin yekun təsnifat turniri II - dərəcə almaq uğrunda - 03 - 07 . 07. 2018 - ci il 10 Dies 5 Hores
20Yay tempoturniri-Sumqayıt 10 Dies 23 Hores
21Gusar zayavka 2018 12 Dies 16 Hores
22Sumgayit championship, 2018 15 Dies 6 Hores
23ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 1 iyul 2018 15:00 15 Dies 23 Hores
24"Şah Klub" Daxili Blitz Turnir 16 Dies 1 Hores
254№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş II dərəcə yarışı (23 iyun.saat 14:00) 17 Dies 6 Hores
26AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP B 17 Dies 21 Hores
27AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP A 17 Dies 21 Hores
28HİRŞDK (Əhmədli filialı): II dərəcə (2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 18 Dies
29HİRŞDK (Əhmədli fil): B qrup III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 18 Dies
30HİRŞDK (Əhmədli fil): A qrup III dərəcə (2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 18 Dies
31HİRŞDK (Əhmədli filialı): IV dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 18 Dies
32HİRŞDK (Əhmədli filialı):sınaq yarışı (2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 28 iyun 18 Dies
33ELFIM Ustalığa Namizəd Rating Tournament 19 Dies 2 Hores
34Dairevi sistem uzre Turnir 19 Dies 4 Hores
354№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş III dərəcə yarışı (23 iyun.saat 12:00) 20 Dies 1 Hores
364№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş IV dərəcə yarışı (23 iyun.saat 10:00) 20 Dies 5 Hores
37Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(III dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 20 Dies 19 Hores
38Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(IV dərəcə) 20-24 iyun- Sumqayıt 20 Dies 19 Hores
39fhjasah 21 Dies 7 Hores
40Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(I dərəcə)- Sumqayıt 22 Dies 2 Hores
41Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifa yarışı(II dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 22 Dies 2 Hores
42Azerbaijan Chess Championship under 20, girls 22 Dies 4 Hores
43Azerbaijan Chess Championship under 20 22 Dies 4 Hores
44HİRŞDK (Əhmədli filialı): III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 22 Dies 6 Hores
45TEMPO 23-06-2018 RSK 23 Dies 21 Hores
4624 iyun 2018 3N-RİOEUGŞİM (səbail filialında) BLİTS TURNİR 24 Dies
47Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri A qrupu (Gəncə) 24 Dies
48Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri B qrupu (Gəncə) 24 Dies
49Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri C qrupu (Gəncə) 24 Dies
50Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri D qrupu (Gəncə) 24 Dies