Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Núm.TorneigDarrera actualització
1Azerbaijan Chess Championship 2017 Woman Preliminary Tournament 4 Minuts
21 dərəcə Turniri. A qrupu Elfim 12-08-2017 4 Hores 10 Min.
3Azerbaijan Chess Championship 2017, Men Preliminary Tournament 4 Hores 36 Min.
41 dərəcə Turniri. Elfim 12-08-2017 B qrupu 5 Hores 2 Min.
5Rapid reytinq turniri 27.08.2017 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 5 Hores 45 Min.
6ELFIM "İUN" Ustalığa Namizəd üzrə beynəlxalq və milli reytinq turniri 8 Hores 8 Min.
7Azerbaijan Chess Championship 2017 Woman Preliminary Tournament 1 Dies 1 Hores
8Azerbaijan Chess Championship 2017, Men Preliminary Tournament 1 Dies 2 Hores
927.08.2017 Rapid reytinq turniri Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 1 Dies 8 Hores
10Qurtuluş Gününə həsr olunmuş təsnifat turniri(I dərəcə)- Sumqayıt 1 Dies 21 Hores
11AĞ TOP Şahmat Klubu Təsnifat turniri -- II DƏRƏCƏ 19-25 avqust 2017 2 Dies
12AĞ TOP Şahmat Klubu Təsnifat turniri -- III DƏRƏCƏ 19 - 25 avqust 2017 2 Dies
13AĞ TOP Şahmat Klubu Təsnifat turniri -- IV DƏRƏCƏ 19-25 avqust 2017 2 Dies
14White Rook Chess Club, International Summer Festive 2017 BLITZ 9 September 2017 2 Dies 3 Hores
15White Rook Chess Club, International Summer Festive 2017 Open A (Over 1500) 01 - 08 September 2017 2 Dies 3 Hores
16White Rook Chess Club, International Summer Festive 2017 U10 Children rating tournament 01 - 08 September 2017 2 Dies 3 Hores
17White Rook Chess Club, International Summer Festive 2017 U14 Rating tournament (Under 1499 ) 01 - 08 September 2017 2 Dies 4 Hores
18Elfim Tempo turnir 2 Dies 23 Hores
19TEMPO 12-08-2017 RSK 3 Dies 23 Hores
20Elfim Nərimanov filialı II dərəcə turniri Elfim "İlk 10 yerə mükafat" 4 Dies
21Tempo-turnir (Sumqayıt) 4 Dies 2 Hores
221 dərəcə Turniri. Elfim 12-08-2017 5 Dies
23Elfim Nərimanov filialı III dərəcə turniri Elfim "İlk 10 yerə mükafat" 5 Dies 7 Hores
24RAMchess - Aslanov - Memorial Open Blits tournament (10 august 2017) 5 Dies 9 Hores
25RAMchess - Aslanov - Memorial Open Rapid tournament (09 august 2017) 5 Dies 9 Hores
26RAMchess - Aslanov - Memorial Open Classic tournament (02-08 august 2017) 5 Dies 9 Hores
27Elfim Nərimanov filialı IV dərəcə turniri Elfim "İlk 10 yerə mükafat" 6 Dies 6 Hores
28Aslanov Memorial GM -Summer masters 2017 Caspian hotel,Baku, 1-10 August 7 Dies
2902-06 avqust 2017 ci il tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 3cü dərəcə təsnifat turniri 7 Dies 7 Hores
3002-06 avqust 2017 ci il tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 2ci dərəcə təsnifat turniri 7 Dies 8 Hores
31Elfim Tempo turnir 10 Dies
3202-06 avqust 2017 ci il tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4cü dərəcə təsnifat turniri 10 Dies 7 Hores
33TEMPO 05-08-2017 RSK 10 Dies 23 Hores
34Yay tempoturniri-Sumqayıt 11 Dies 22 Hores
35Elfim Nərimanov filialı IV dərəcə turniri Elfim "İlk 10 yerə mükafat" 15 Dies 3 Hores
36Elfim Tempo turnir 16 Dies 23 Hores
37RİOEUGŞM " Yay - 2017" təsnifat turniri II dərəcə uğrunda 25-31 iyul 2017-ci il 18 Dies 4 Hores
38RİOEUGŞM YAY-2017 IV dərəcə uğrunda 18 Dies 6 Hores
39RİOEUGŞM Yay-2017 III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 18 Dies 6 Hores
40Yay tempoturniri-Sumqayıt 18 Dies 10 Hores
41ASAN Xidmət Mərkəzinin I Şahmat Çempionatı 22 Dies 22 Hores
42Elfim Tempo turnir 24 Dies
431 Dərəcə Turniri 15-23-07-2017 RŞK 24 Dies 5 Hores
44TEMPO 22-07-2017 RSK 24 Dies 23 Hores
45AZE Youth Chess Olympiad-2017 U-16 25 Dies 1 Hores
46Yay tempoturniri-Sumqayıt 25 Dies 21 Hores
47AZE Youth Chess Olympiad-2017 U-12 26 Dies 5 Hores
48Elfim Tempo turnir 31 Dies
49Elfim Tempo turnir 31 Dies 3 Hores
50Summer BLITZ 9 july 2017 31 Dies 7 Hores
Advertisement