Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Núm.TorneigDarrera actualització
1Summer RAPID -1 luly 2017 24 Minuts
2Bakı 2 № İOEUGŞİM 26 iyun Silahlı Qüvvələri gününə həsr olmuş təsnifat turniri - sınaq yarışı ( 2010 il və kiçik ) 28. 06. - 02. 07. 2017 il 37 Minuts
3Bakı 2 №- li İOEUGŞİM 26 iyun Silahlı Qüvvələri gününəə həsr olmuş təsnifat turnirii - IV dərəcə almaq uğrunda 28. 06 - 02. 07. 2017 il 37 Minuts
4Bakı 2 № - li İOEUGŞİM 26 iyun Silahlı Qüvvələri gününə həsr olmuş təsnifat turniri - III - dərəcə almaq uğrunda 28. 06. - 02 . 07. 2017 il 37 Minuts
5Bakı 2 №-li İOEUGŞİM 26 iyun Silahlı Qüvvələri gününə həsr olmuş təsnifat turniri - II dərəcə almaq uğrunda 27 iyun - 03 iyul 2017 37 Minuts
6Bakı 2 № - li İOEUGŞİM Yay Kuboku 2017 - yay tətilI günlərində təsnifat turniri - I - ci dərəcə almaq uğrunda 04 - 12 iyul 2017 37 Minuts
7Elfim Nərimanov filialı II dərəcə turniri Silahlı Qüvvələr günü 42 Minuts
8Summer OPEN 2-8 july 2017 59 Minuts
9HİRŞDK (Əhmədli filialı): II dərəcə (2001-ci il təvəllüdlü və kiçik) "Ramazan" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 3 - 7 iyul 2017-ci il. 1 Hores 7 Min.
10HİRŞDK (Əhmədli filialı): III dərəcə (2002-ci il təvəllüdlü və kiçik) "Ramazan" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 3 - 7 iyul 2017-ci il. 1 Hores 7 Min.
11HİRŞDK (Əhmədli filialı): IV dərəcə (2005-ci il təvəllüdlü və kiçik) "Ramazan" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 3 - 7 iyul 2017-ci il. 1 Hores 8 Min.
12HİRŞDK (Əhmədli filialı):sınaq yarışı (2008-ci il təvəllüdlü və kiçik) "Ramazan" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 3 - 6 iyul 2017-ci il 1 Hores 8 Min.
13Elfim Nərimanov filialı IV dərəcə turniri Silahlı Qüvvələr günü 1 Hores 25 Min.
1420-24 İyun saat 18 00 da - Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında - 8 yaşadək uşaqlar arasında sınaq turniri 1 Hores 33 Min.
15Elfim Nərimanov filialı III dərəcə turniri Silahlı Qüvvələr günü 2 Hores 13 Min.
16Elfim Nərimanov filialı sınaq turniri Silahlı Qüvvələr günü 2 Hores 33 Min.
17Summer CHILDREN U12-2 -8 july 2017 13 Hores 43 Min.
18ELFIM "İUN" İdman Ustalığına Namizəd adı üçün milli reytinq turniri 19 Hores 35 Min.
19RİOEUGŞM - 26 iyun-Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş Blits turnir (3min+2sec) 20 Hores 23 Min.
20ELFIM Summer Rating Tournament 21 Hores 35 Min.
21Sabunçu Rayon Gənclər və İdman Idarəsi "26-iyun Silahlı Quvvələr Gunu"nə həsr olunmuş "2"-dərəcə təsnifat turniri (20-25 iyun.2017 Sabunçu Gənclər Evi) 21 Hores 46 Min.
22Sabunçu Rayon Gənclər və İdman İdarəsi "26-iyun Silahlı Quvvələr Günü"nə həsr olunmuş "3"-dərəcə Təsnifat turniri (20-25 iyun.2017 Sabunçu Gənclər Evi) 21 Hores 47 Min.
23Sabunçu Rayon Gənclər və İdman İdarəsi "26-iyun Silahlı Quvvəllər Gunu"nə həsr olunmuş "4"-dərəcə təsnifat turniri (20-25 iyun.2017 Sabunçu Gənclər Evi) 21 Hores 47 Min.
24Suraxani Gencler evi III derece yarishi 22 Hores 20 Min.
25AĞ TOP Şahmat Klubu Təsnifat turniri -- IV DƏRƏCƏ 04-09 iyul 2017 22 Hores 36 Min.
26AĞ TOP Şahmat Klubu Təsnifat turniri -- III DƏRƏCƏ 04-09 iyul 2017 22 Hores 36 Min.
27I dərəcə uğrunda təsnifat turniri RİOEUGŞM 22 Hores 51 Min.
28Suraxani Gencler evi IV derece yarishi 23 Hores 46 Min.
29Qurtuluş Gününə həsr olunmuş təsnifat turniri(I dərəcə)- Sumqayıt 1 Dies 18 Hores
30Qurtuluş Gününə həsr olunmuş təsnifat turniri(II dərəcə)- Sumqayıt 1 Dies 18 Hores
31Bakı şəhəri 1№ li İOEUGŞDİM-nin Milli Qurtuluş gününə həsr olunmuş Təsnifat turniri 2derece 1 Dies 22 Hores
32Bakı şəhəri 1№-li İOEUGŞDİM-nin Milli Qurtuluş gününə həsr olunmuş Təsnifat turniri 4 derece 2 Dies
33Bakı şəhəri 1№ li İOEUGŞDİM-nin Milli Qurtuluş gününə həsr olunmuş Tesnifat turniri.3 derece balacalar 2 Dies
34AĞ TOP Şahmat Klubu Təsnifat turniri -- II DƏRƏCƏ 04-09 iyul 2017 2 Dies 2 Hores
35AHITA shahmat klubu U16 Ratinq Tournament (klassik), 15-21.06.2017, Bakı ş. 2 Dies 14 Hores
36Qurtuluş Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(III dərəcə)- Sumqayıt 2 Dies 19 Hores
37Qurtuluş Gününə həsr olunmuş təsnifat yarişı( IV dərəcə)-Sumqayıt 2 Dies 19 Hores
38Elfimin Yay II dərəcə turniri Günəşli Elfimin Yay II dərəcə turniri Günəşli 3 Dies 1 Hores
39Elfim Nərimanov filialı IV dərəcə turniri Silahlı Qüvvələr günü 3 Dies 19 Hores
40Elfim Professional Shahmat sinaq yarışı Silahlı Qüvvələr günü turniri 3 Dies 19 Hores
413 №li UGŞİM-nin 15 iyun Milli Qurtuluş gününə həsr olunmuş tyəsnifat turniri II dərəcə 4 Dies 1 Hores
423 №-li UGŞİM-nin 15 iyun Milli Qurtuluş gününə həsr olunmuş təsnifat turniri 4 Dies 3 Hores
43Summer BLITZ 9 july 2017 4 Dies 14 Hores
44HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşa qədər) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 15 - 19 iyun 4 Dies 19 Hores
45HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşa qədər) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 15 - 19 iyun 4 Dies 19 Hores
46HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşa qədər) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 15 - 19 iyun 4 Dies 19 Hores
47HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşa qədər) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 15 - 19 iyun 4 Dies 19 Hores
48HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşa qədər) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 15 - 19 iyun 4 Dies 19 Hores
49HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 15 - 18 iyun 4 Dies 19 Hores
503 №li UGŞİM-nin 15 iyun Milli Qurtuluş gününə həsr olunmuş tyəsnifat turniri III dərəcə 4 Dies 20 Hores
Advertisement