Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Austria (AUT)

Flag AUT
Núm.TorneigDarrera actualització
111. Salzkammergut Schachopen 2017 (B-Turnier unter 2000 Elo) 3 Hores 49 Min.
238. SchulschachLM OÖ Mädchen 23 Hores 50 Min.
338. SchulschachLM OÖ Sekundarstufe 2 23 Hores 55 Min.
438. Landesmeisterschaft für Schulschach OÖ Sekundarstufe 1 1 Dies
538. Landesmeisterschaft für Schulschach OÖ Volksschule 1 Dies
623. Offene Ansfeldner Stadtmeisterschaft 2017 1 Dies 3 Hores
75. Schwimmendes Schachturnier am Attersee 2017 1 Dies 5 Hores
811. Salzkammergut Schachopen 2017 (A-Turnier) 1 Dies 8 Hores
911. Salzkammergut Schachopen 2017 (D-Turnier unter 1500 Elo) 2 Dies
10OÖ Schülerliga Süd 2016/17 - Spg. Nettingsdorf-Traun 5.Turnier - U15 2 Dies 6 Hores
11OÖ Schülerliga Süd 2016/17 - Spg. Nettingsdorf-Traun 5.Turnier - U8/U10/U12 2 Dies 6 Hores
1211. Salzkammergut Schachopen 2017 (C-Turnier unter 1750 Elo) 3 Dies 5 Hores
1342. Mühlviertler Meisterschaft im Turnierschach 3 Dies 18 Hores
145. Hörschinger Schachopen 2017 4 Dies 22 Hores
1512. Braunberg OPENair Schnellschachturnier 5 Dies 23 Hores
1618. Alois Schuh - Gedenkturnier 2017 Ehrenschutz Vize.-Bgm. Ferdinand Bogenreiter 8 Dies 8 Hores
17offene OÖ-Landesmeisterschaft im Turnierschach 2017 10 Dies 1 Hores
18IM-Turnier Oberösterreich 2017 10 Dies 1 Hores
19Schülerliga Kreis Süd 2016/17 U15 14 Dies 15 Hores
20Schülerliga Kreis Süd 2016/17 U8/U10/U12 14 Dies 15 Hores
21JKU Universitätsmeisterschaften 2017 20 Dies
22Bezirksschulschachmeisterschaft 2017 VS 21 Dies 5 Hores
23Schülerliga Kreis Nord 2016/2017 - 5.Turnier - U10 24 Dies 3 Hores
24Schülerliga Kreis Nord 2016/2017 - 5.Turnier - U15 24 Dies 3 Hores
25Schülerliga Kreis Nord 2016/2017 - 5.Turnier - U12 24 Dies 3 Hores
26Schülerliga Kreis Nord 2016/2017 - 5.Turnier - U8 24 Dies 3 Hores
27Schülerliga Kreis Nord 2016/2017 - 5.Turnier - U8 24 Dies 4 Hores
28Schülerliga Kreis Nord 2016/2017 - 5.Turnier - U10 24 Dies 4 Hores
29Schülerliga Kreis Nord 2016/2017 - 5.Turnier - U12 24 Dies 4 Hores
30Schülerliga Kreis Nord 2016/2017 - 5.Turnier - U12 24 Dies 10 Hores
31Schülerliga Kreis Nord 2016/2017 - 5.Turnier - U8 24 Dies 11 Hores
3238. Bezirksschulschachmeisterschaft Braunau 26 Dies 3 Hores
33Schulschach-Bezirksmeisterschaften Linz Stadt 2017 26 Dies 3 Hores
34Bezirksmeisterschaften Urfahr-Umgebung 27 Dies 3 Hores
35OÖ Kreisliga Süd 2016/2017 27 Dies 9 Hores
36OÖ 1. Klasse Ost 2016/2017 27 Dies 11 Hores
37OÖ Kreisliga Nord 2016/2017 32 Dies 1 Hores
38OÖ Kreisliga Mitte 2016/2017 32 Dies 1 Hores
39OÖ 2. Landesliga 2016/2017 32 Dies 1 Hores
40OÖ 1. Landesliga 2016/2017 32 Dies 1 Hores
41OÖ 1. Klasse Süd 2016/2017 32 Dies 1 Hores
42OÖ 1. Klasse Nord 2016/2017 32 Dies 1 Hores
43Vereinsmeisterschaft 34 Dies 20 Hores
442. Klassemitteunteresplayoff 36 Dies 2 Hores
452. Klassesuedunteresplayoff 37 Dies 2 Hores
462. Klassesuedoberesplayoff 37 Dies 2 Hores
472. Klassemitteoberesplayoff 37 Dies 2 Hores
48OÖ Schülerliga Kreis Süd 2016/2017 - Turnier in Seewalchen (Gruppe U8-U15) 39 Dies 10 Hores
49OÖ 2. Klasse West 2016/2017 39 Dies 11 Hores
50OÖ 2. Klasse Ost 2016/2017 39 Dies 11 Hores
Advertisement