Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Armenia (ARM)

Flag ARM
Núm.TorneigDarrera actualització
1T. Petrosyan Chess House Final U12 7 Hores 16 Min.
22-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 7 Hores 30 Min.
33-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 7 Hores 30 Min.
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (1-ին խումբ- 15։00) 7 Hores 30 Min.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (2-րդ խումբ- 16։15) 7 Hores 30 Min.
6T.Petrosyan Chess House Final U10 7 Hores 41 Min.
7CLASSIFIKATION FOR 3rd CATEGORY 10 Hores 21 Min.
8T.Petrosyan Chess House Final U08 11 Hores 41 Min.
92 Razryad Hrazdan 13 Hores 35 Min.
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(Բ խումբ-16:30) 13 Hores 47 Min.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք (Ա խումբ-15:00) 13 Hores 49 Min.
12Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 14 Hores 2 Min.
13III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 14 Hores 23 Min.
14Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար: Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոց: 15 Hores 5 Min.
15Գորիսի շախմատի դպրոց,3-րդ խումբ 1 Dies 8 Hores
16 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 Dies 9 Hores
17Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն IV կարգայիններ 1 Dies 9 Hores
18Loru marzi 1/8 ezrapakich 1 Dies 10 Hores
193 razryad Hrazdan 2 Dies 9 Hores
20Վեդու 2-րդ հիմնական դպրոց 3 Dies 5 Hores
21Chess School of Abovyan is 10 year! 4 Dies 2 Hores
22Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 2-րդ խումբ 4 Dies 9 Hores
23Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 4 Dies 11 Hores
24Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 5 Dies 12 Hores
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Աջափնյակ 5 Dies 15 Hores
26T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-2 6 Dies 11 Hores
27Grand Prix 2nd leg Jermuk 6 Dies 11 Hores
28Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 7 Dies 11 Hores
29IV կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 8 Dies 9 Hores
30Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 8 Dies 11 Hores
31T. Petrosyan Chess House 1/2F. U08 9 Dies 8 Hores
32T. Petrosyan Chess House 1/2F. U12 9 Dies 8 Hores
33T. Petrosyan Chess House 1/2F. U10 9 Dies 8 Hores
34CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-2 9 Dies 10 Hores
35CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-1 10 Dies 10 Hores
36Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 10 Dies 11 Hores
37Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 11 Dies 11 Hores
38Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 11 Dies 11 Hores
39 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 15 Dies 7 Hores
40Շիրակի մարզի 2018թ. առաջնության 1/32 Կարգ չունեցողներ 17 Dies 10 Hores
41Autumn - 2017 19 Dies 10 Hores
423 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 24 Dies 9 Hores
434 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 24 Dies 9 Hores
442nd Yerevan Open 24 Dies 10 Hores
45<<Սահմանապահ Կոթի>> եզրափակիչ թիմային առայնություն 27 Dies 9 Hores
46T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 27 Dies 11 Hores
47Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 29 Dies 14 Hores
48IV կարգի որակավորման մրցաշար 30 Dies 9 Hores
49Tournament dedicated to Independence Day 30 Dies 11 Hores
50Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 30 Dies 13 Hores
Advertisement