Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Argentina (ARG)

Flag ARG
Núm.TorneigDarrera actualització
11° ABIERTO "PEÓN AL PASO" EN NELSON. $8.000 en premios. Con la participación del GM Diego Flores 1 Hores 16 Min.
2Pre Superior FASGBA 2017 Sede CAMG (viernes 20.00 hs) 3 Hores 21 Min.
3Torneo de Vélez de 2da y 3ra Sub 2000 Jacobo Bolbochan Semifinal Arg. Amateur Clasifica a las Finales Argentinas Amateur Sub 1700 y Sub 2000 11 Hores 5 Min.
417° Abierto de INVIERNO de VILLA BALLESTER 2017 "FESTIVAL MARTIN FIERRO" 11 Hores 20 Min.
54° Clasificatorio Escuela Municipal de Ajedrez de Villa María 11 Hores 30 Min.
6Club Argentino de Ajedrez - TORNEO ESPECIAL - 10 MINUTOS - 2 BYES HASTA LA 4RA - 9 RONDAS - 17:15 HORAS - 21 DE AGOSTO 12 Hores 19 Min.
7Club Argentino de Ajedrez - TORNEO ABIERTO SAMUEL SCHWEBER- VALIDO ELO FIDE - COMIENZA 04/09 - 9 RONDAS - 2 BYES HASTA LA 4TA - $7.000 EN PREMIOS 12 Hores 19 Min.
8Club Argentino de Ajedrez - TORNEO ESPECIAL SUB-2300 - 25 min. + 5 seg x jug. - DIAS: 14/16/17 AGOSTO - 3 BYES HASTA LA 6TA INCLUSIVE - 20:00 HORAS 12 Hores 19 Min.
9CLUB ARGENTINO DE AJEDREZ - Torneo Rapido Martes (SUB-2300) 15/08/2017 19:30 INSCRIPCION Y 19:45 1RA RONDA - $500 AL GANADOR 12 Hores 19 Min.
10Invierno 2017- Inicia Jueves 10 de agosto a las 19:30 Club Mariano Moreno 13 Hores 2 Min.
114° Abierto 2017 ASOCIACION DEL PERSONAL SUPERIOR DE EMPRESAS DE ENERGIA (APSEE) 13 Hores 6 Min.
12XIX ITT Ciudad de Vicente Lopez 13 Hores 14 Min.
13XXI Magistral de la Republica Argentina Copa Mercosur - Villa Martelli 13 Hores 14 Min.
14TORNEO DE 1RA Y 2DA CATEGORIAS CLUB PHILIDOR (MORON) COMENZO FESTIVAL MARTIN SCIORRA ,CLUBPHILIDOR MORON 9 DE JULIO 613 13 Hores 22 Min.
1513er Torneo Escuelita de Casa de Ajedrez - Mar Del Plata 13 Hores 45 Min.
16CAVP IRT PARQUE IV 2017 Continúa el jueves 17 de agosto, 20:00 hs. 14 Hores 21 Min.
17CAVP RELÁMPAGO DE LOS MARTES 2017-08-15 14 Hores 22 Min.
18Club de Ajedrez la Plata isis Rumbo al Mundial 14 Hores 40 Min.
19Torneo despedida al Mundial de Valeria Bank y Ilan Schnaider Torre Blanca - 19 de Agosto de 2017 14 Hores 53 Min.
2010º Aniverario Circulo de Ajedrez Rawson -Chubut- "Copa Luis Arce" $7500 en premios 14 Hores 55 Min.
21Liga Nacional Superior 15 Hores 52 Min.
22Club de Ajedrez La Plata Clasico de Los Lunes 9na Edicion 16 Hores 37 Min.
23IRT Sub2200 Memorial Miguel Ángel Coronel - $10.000 en premios 18 Hores 58 Min.
24Córdoba Juega 2017 Sub14 - Instancia Regional Zona Norte 1 Dies
25Córdoba Juega 2017 Sub16 - Instancia Regional Zona Norte 1 Dies 2 Hores
26Torneo Abierto de Ajedrez IRT Sub 2200 - Ciudad de Neuquén - 18 al 20 de Agosto - $5500 en Premios - (Distancia mayor a 100 KM Alojamiento Gratuito) 1 Dies 3 Hores
27TORNEO PRESUPERIOR FASGBA 2.016/2.017 - SEDE DEFENSORES DE BANFIELD - FASGBA Inscripciones SMS 11-6497-2970 - Whatsapp: 11-6304-1009 1 Dies 9 Hores
28TORRE BLANCA - Campeonato de Primera Categoría IV - Agosto 2017 1 Dies 11 Hores
29TORRE BLANCA - Campeonato de Segunda - Tercera - Categoría IV - Agosto 2017 1 Dies 11 Hores
30TORRE BLANCA - Campeonato de Cuarta Categoría IV - Agosto 2017 1 Dies 11 Hores
31Torneo Oficial de 2da Categoria - Mar del Plata 2017 - Federaciòn Marplatense de Ajedrez 1 Dies 12 Hores
32Club Argentino de ajedrez- BLITZ SABADO 12/08/17 - COMIENZA 17:30 HORAS 5 MIN. + 2 SEG. - 11 RONDAS 1 Dies 13 Hores
331° IRT Abierto Jose "Pepe" Macias - Pehuajo Contacto: 2396516699 1 Dies 13 Hores
34Club Argentino de Ajedrez - Torneo Rapido Viernes 11/08/2017 19:30 INSCRIPCION Y 19:45 1RA RONDA 1 Dies 14 Hores
35GEBA - TORNEO 70º ANIVERSARIO DE LA SALA DE AJEDREZ 1 Dies 15 Hores
36CAVP IRT 6° BLITZ 2017 - ANNITA AL MUNDIAL 1 Dies 15 Hores
372do PSP FASGBA en el CAB 1 Dies 16 Hores
38XX Abierto Ciudad de Chascomus Sabado 9 de Septiembre - 35.000 en premios 1 Dies 17 Hores
39TORNEO ESCOLAR FEMENINO POR EQUIPO VALLE DEL CONLARA 1 Dies 19 Hores
40Torneo de Vélez de 2da y 3ra Sub 2000 Jacobo Bolbochan Semifinal Arg.Amateur --Clasifica a las Finales Argentinas Amateur Sub1700 y Sub2000 1 Dies 22 Hores
41Córdoba Juega 2017 Sub16 - Instancia Regional Zona Oeste 2 Dies 1 Hores
42Córdoba Juega 2017 Sub14 - Instancia Regional Zona Oeste 2 Dies 1 Hores
43Blitz Abierto "Memorial Miguel Ángel Coronel" - Premios en efectivo 2 Dies 13 Hores
44Escuela de Ajedrez San Rafael - Torneo Campeonato Segunda Categoria 2 Dies 13 Hores
45Escuela de Ajedrez San Rafael - Torneo Campeonato Tercera Categoria 2 Dies 13 Hores
46MATCH AMISTOSO - San Juan vs Cordoba - "COPA GUSTAVO CERATI" - 10 tableros 2 Dies 14 Hores
47Magistral Grafica Yael Torre Blanca 2017 Torneo de Norma de Gran Maestro 2 Dies 16 Hores
48CLASIFICATORIO EVITA USHUAIA SUB 11 2 Dies 16 Hores
49CLASIFICATORIO EVITA USHUAIA SUB 16 Y SUB 14 2 Dies 16 Hores
50TORNEO PRESUPERIOR C.A.C.SAN MARTIN FASGBA 2017 1° Ponzo Fabian Monte Grande,2° Pichenenko G Wilde, 3° Das Neves A Maiakovski 2 Dies 17 Hores
Advertisement