No. | Turnuva | Not started | Playing | Finalized |
| Son güncelleme |
1 | Debreceni Rapid GP - 6. játéknap Z csoport - FIDE | Rp 2 Saat 3 Dk. |
2 | Debreceni Rapid GP - 6. játéknap Y csoport - 1800 standard ELO alattiak részére | Rp 2 Saat 3 Dk. |
3 | Debreceni Rapid GP - 6. játéknap D-E csoport U14 (2006 - ) | Rp 2 Saat 3 Dk. |
4 | Debreceni Rapid GP - 6. játéknap C csoport U12 (2012 - ) | Rp 2 Saat 3 Dk. |
5 | Debreceni Rapid GP - 6. játéknap A-B csoport U10 (2014 - ) | Rp 2 Saat 3 Dk. |
6 | B7-verseny / "10 város a magyar sakkozásért" Program C-csoport / U16 - U800 | Rp 3 Saat 41 Dk. |
7 | B7-verseny / "10 város a magyar sakkozásért" Program B-csoport (U1200) | Rp 3 Saat 42 Dk. |
8 | 3rd Csomos Janos Memorial A group 2024.05.22-26. Gyula | St 4 Saat 59 Dk. |
9 | 3rd Csomos Janos Memorial B U1900 2024.05.22-26. Gyula | St 4 Saat 59 Dk. |
10 | Kállai Gábor Blitz Emlékverseny (nyílt), márc. 22. | Bz 5 Saat 49 Dk. |
11 | Junior Rapid Magyar Bajnokság 2024, GM Szabó László Emlékverseny, márc. 23. | Rp 5 Saat 50 Dk. |
12 | B7-verseny / "10 város a magyar sakkozásért" Program A-csoport | Rp 5 Saat 52 Dk. |
13 | B7-verseny / "10 város a magyar sakkozásért" Program D-csoport / U10 - U500 | Rp 5 Saat 57 Dk. |
14 | X. Prémium Nemzetközi Sakkverseny Budapest, MSSZ május 23-26. | St 12 Saat 53 Dk. |
15 | X. Prémium Nemzetközi Sakkverseny U1800 Budapest, MSSZ május 23-26. | St 12 Saat 53 Dk. |
16 | Pest megyei Diákolimpia 2.korcsoport Lány | Rp 13 Saat 47 Dk. |
17 | Pest megyei Diákolimpia 2. korcsoport Fiú | Rp 13 Saat 47 Dk. |
18 | Pest megyei Diákolimpia 1. korcsoport Lány | Rp 13 Saat 47 Dk. |
19 | Pest megyei Diákolimpia 1. korcsoport Fiú | Rp 13 Saat 48 Dk. |
20 | Pest megyei Diákolimpia 3. korcsoport Fiú_A | Rp 13 Saat 52 Dk. |
21 | Vas Váremegyei Kistelepülések Bajnoksága 2024 | Rp 14 Saat 22 Dk. |
22 | Vas Megyei Sakk Csapatbajnokság II. osztály 2023/24 | Rp 14 Saat 29 Dk. |
23 | First Saturday GM April 2024 | St 14 Saat 51 Dk. |
24 | First Saturday IM April 2024. | St 14 Saat 51 Dk. |
25 | OZD megyei diak LANY B 3 | Rp 14 Saat 53 Dk. |
26 | First Saturday 2nd Edition March GM | St 15 Saat 42 Dk. |
27 | Junior Fiú U20 Magyar Bajnokság 2024.03.11-03.19. | St 15 Saat 48 Dk. |
28 | First Saturday 2nd Edition March U2250 | St 15 Saat 53 Dk. |
29 | Junior Lány U20 Magyar Bajnokság 2024.03.11-03.19. | St 16 Saat 5 Dk. |
30 | Lichess Classical FUTÓ csoport selejtező kör | St 16 Saat 28 Dk. |
31 | Lichess Classical HUSZÁR csoport selejtező kör | St 16 Saat 29 Dk. |
32 | First Saturday 2nd Edition March IM | St 16 Saat 51 Dk. |
33 | OZD megyei diak Lany NY 1 | Rp 16 Saat 58 Dk. |
34 | VIII. Tavaszi Agora Kupa, E, 2024.04.13. | Rp 18 Saat 23 Dk. |
35 | VIII. Tavaszi Agora Kupa, D, 2024.04.13. | Rp 18 Saat 24 Dk. |
36 | VIII. Tavaszi Agora Kupa, B, 2024.04.13. | Rp 18 Saat 24 Dk. |
37 | VIII. Tavaszi Agora Kupa, C, 2024.04.13. | Rp 18 Saat 25 Dk. |
38 | Bors Sándor emlékverseny | Bz 18 Saat 30 Dk. |
39 | VIII. Tavaszi Agora Kupa, A, 2024.04.13. | Rp 18 Saat 33 Dk. |
40 | Máthé Gáspár emlékverseny, C csoport | Bz 18 Saat 37 Dk. |
41 | Máthé Gáspár emlékverseny, B csoport | Bz 18 Saat 37 Dk. |
42 | Máthé Gáspár emlékverseny, A csoport | Bz 18 Saat 39 Dk. |
43 | VIII. Pátyi Pince Napok Sakk Kupa U1800, 2024.06.14-16. | St 18 Saat 43 Dk. |
44 | VIII. Pátyi Pince Napok Sakk Kupa U2400, 2024.06.14-16. | St 18 Saat 44 Dk. |
45 | Wellness Chess Tour GP 6 Esztergom, Hotel Bellevue, U1800, május 2-5. | St 18 Saat 48 Dk. |
46 | Wellness Chess Tour GP 6 Esztergom, Hotel Bellevue, május 2-5. | St 19 Saat 1 Dk. |
47 | OZD megyei diak FIU B 4 | Rp 20 Saat 24 Dk. |
48 | OZD megyei diak FIU B 3 | Rp 20 Saat 27 Dk. |
49 | OZD megyei diak LANY B 4 | Rp 20 Saat 30 Dk. |
50 | OZD megyei diak LANY NY 2 | Rp 20 Saat 51 Dk. |
Daha fazla turnuva göster |