Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Venezuela (VEN)

Flag VEN
Nr.KappingSeinast dagført
1XII IRT TORBIN 2017 24 Minuttir
23er. IRT "Margarita Dynasty Hotel & Suites" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2017 1 Tímar 17 Min.
3IRT Clasico "82vo Festival Aniversario FVA" Valera 2017 13 al 16 de diciembre - www.fva.com.ve 7 Tímar 13 Min.
4IRT Rápido "82vo Festival Aniversario FVA" Valera 2017 16 de diciembre - www.fva.com.ve 7 Tímar 16 Min.
5IRT Blitz "82vo Festival Aniversario FVA" Valera 2017 17 de diciembre - www.fva.com.ve 7 Tímar 17 Min.
6Torneo Fin de Año ANA 7 Tímar 47 Min.
7IRT Blitz Chessnorms Copa "AsoAjedrez DCA" 7 Tímar 50 Min.
8IRT Rápido Chessnorms Copa "AsoAjedrez DCA" 7 Tímar 51 Min.
9Torneo Navideno IRT Duplas Rapido I Aniversario Fundacion Colmillitos de Acero Copa Academia WIM Orianita Aponte - Inscripcion Duplas Bs 20 - Premiacion Bs 600 12 Tímar 2 Min.
10IRT Rapido "Copa Buho21.com 2017" 17 Tímar 16 Min.
11Irt. Rapido Infantil sub 14, 7mo Aniversario Club de Ajedrez Bella Vista El cochino 2017. Información Gregorio Guevara 04148580126 23 Tímar 17 Min.
12Irt. Rapido 7mo Aniversario Club de Ajedrez Bella Vista "El Cochino" 2017. Inf. Gregorio Guevara 04148580126 23 Tímar 35 Min.
13 Torneo Invitacional "Barrio Obrero" 2018. Edición XLIX Yaracuy - Venezuela 1 Dagur 1 Tímar
14IV Torneo Rapido IRT Copa "Chicken Express" 2017 1 Dagur 2 Tímar
15Torneo Navidad 2017 Grupo A - B 1 Dagur 23 Tímar
16IRT. Blitz Navidad 2017 1 Dagur 23 Tímar
174to. IRT Blitz "Petronila Mata" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2017 3 Dagur 7 Tímar
18Torneo Navidad en el Club Roque Pinto 2017. Cat Sub 13 A. Los Teques Edo Miranda 16 Dic.Ins 6.000 Bs.Premios:3 Lug.cada Sub :7,9,11,13 y Camp General.04162156779 3 Dagur 11 Tímar
19Torneo Navidad en el Club Roque PInto 2017.Cat Libre Los Teques Edo Miranda Sabado16 Dic.Ins:7000 Bs.Premios%Rec1erL:30%2doL20%3erL10%.(04162156779) 3 Dagur 13 Tímar
20Irt. Rapido Infantil sub 14, 7mo Aniversario Club de Ajedrez Bella Vista El cochino 2017. Información Gregorio Guevara 04148580126 3 Dagur 21 Tímar
212do Festival de Ajedrez Escolar Altos Mirandinos. Sub 7 Absoluto Torneo en la UNEFA Los Teques, Se Reinicia el 17 Enero 2018 (2da Ronda) 5 Dagur 23 Tímar
222do Clasificatorio Festival de Ajedrez Escolar Altos Mirandinos 2017-2018. S9 Torneo en la UNEFA .Nucleo Los Teques. Se Reinicia el 17 de ENERO 2018 5 Dagur 23 Tímar
232do Clasificatorio Festival de ajedrez Escolar Altos Mirandinos S11Absoluto Torneo en la UNEFA. Nucleo Los Teques, Se Reinicia el 17 de Enero 2018 5 Dagur 23 Tímar
242do Clasificatorio Festival de Ajedrez Escolar de los Altos Mirandinos. S 13 A Torneo en la UNEFA Nucleo Los Teques Se Reinicia el 17 Enero 2018 5 Dagur 23 Tímar
252do Clasificatorio Festival de ajedrez Escolar de los altos Mirandios S 17 Torneo Unefa. Se Reinicia el 17 Enero 2018. 5 Dagur 23 Tímar
26OPEN DE VENEZUELA I EDICIÓN 6 AL 9 DE DICIEMBRE DE 2017, VALENCIA Edo. CARABOBO 6 Dagur 8 Tímar
27Torneo Infantil "Ciudad de La Asunción" 2017 Sub-14 Absoluto 6 Dagur 10 Tímar
28Torneo Infantil "Ciudad de La Asunción" 2017 Sub-12 Absoluto 6 Dagur 10 Tímar
29Torneo Infantil "Ciudad de La Asunción" 2017 Sub-10 Absoluto 6 Dagur 10 Tímar
30Torneo Infantil "Ciudad de La Asunción" 2017 Sub-08 Absoluto 6 Dagur 10 Tímar
31IRT Blitz "1st. Valentino Martis Invitational 2017" 7 Dagur 20 Tímar
32IX FESTIVAL MEJORANDO MI ELO SUB 1500 3ra RONDA 13:00HRS 7 Dagur 23 Tímar
33IX FESTIVAL MEJORANDO MI ELO SUB 1800 2da RONDA 13:00hrs 7 Dagur 23 Tímar
34II IRT FUNDACION NORMAS DE AJEDREZ 7 Dagur 23 Tímar
35WITT "1st. Valentino Martis WIM Norm Invitational 2017" CIRCUITO ITT FVA 8 Dagur
36ITT "1st. Valentino Martis IM Norm Invitational 2017" CIRCUITO ITT FVA 8 Dagur 1 Tímar
37Campeonato de Máxima Trujillo 2017 8 Dagur 3 Tímar
38ITT "Don Tulio Febres Cordero" CIRCUITO ITT FVA 9 Dagur 8 Tímar
39ITT "5 Aguilas Blancas" CIRCUITO ITT FVA 9 Dagur 8 Tímar
40ITT "San Sebástian" CIRCUITO ITT FVA 9 Dagur 8 Tímar
41ITT "XXVIII FISS 2018" CIRCUITO ITT FVA 9 Dagur 8 Tímar
42Campeonato Nacional IRT Por Equipos Masculino JUVINEU 2017 9 Dagur 22 Tímar
43*** OPEN DE VENEZUELA, I EDICIÓN. MODALIDAD RÁPIDO 10 Dagur
44 Circuito IRTIV Valida Liga de Desarrollo Infantil WCM Clarita Pena.Lara 2017. U12 10 Dagur 1 Tímar
45 Circuito IRTIV Valida Liga de Desarrollo Infantil WCM Clarita Pena.Lara 2017. U14 10 Dagur 1 Tímar
46Campeonato Nacional de Máxima Categoría Absoluto 2017 10 Dagur 2 Tímar
47Campeonato Nacional de Máxima Categoría Femenino 2017 10 Dagur 2 Tímar
48IRT RAPIDO DUPLAS "ELEAZAR DIAZ RANGEL" INF: ajedrezmiranda@gmail.com Equipos 1900 elo max promedio 12 Dagur 18 Tímar
49IRT Blitz "Jóvenes Maestros" 13 Dagur 7 Tímar
50IX FESTIVAL MEJORANDO MI ELO OPEN ranking FINAL 13 Dagur 21 Tímar
Advertisement