Val av landi    ECU Logo

Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Venezuela (VEN)

Flag VEN
Nr.KappingSeinast dagført
11st. Rising Stars Chess Festival 2018- Classic Edition, 2018 Maracaibo, del 21 al 25 de noviembre de 2018 1 Tímar 45 Min.
2IRT. Invitacional General Jose Antonio Anzoategui (Hotel Cristina Suites) 1ra roda 15 de Noviembre a las 4:pm Bs. 70.000 mil Soberanos en premios 2 Tímar 42 Min.
3V Campeonato Nacional por Equipos U16 Clásico - Merida 2018 - 15 al 18 de noviembre https://fva.com.ve, https://ajedrezaurinegro.blogspot.com 4 Tímar 21 Min.
4I TORNEO RANDOM CHESS 960 VENEZUELA. COPA LO&AR. SAB 17/11 Tlf +58 424 424 9067 (Mensajeria). Email: nicola_nigro2@hotmail.com. Ver Web del organizador 8 Tímar 27 Min.
5IRT Blitz Circuito Aldo Messori Copa Mediox Open Absoluto 9 Tímar 8 Min.
6IRT Rapido MN Gustavo Hernandez Hermandad Gallega, Caracas 24 y 25 de Nov. Insc. angelrenatomatos@gmail.com 13 Tímar 21 Min.
7CAMPEONATO NACIONAL SENIOR ABSOLUTO (+50 & +65) Información: Juan Suarez 04160909709 1 Dagur 20 Tímar
8Torneo Virgen de Chiquinquira PMOM 2018 y I Torneo Municipal Escolar Sub 17ABS Los Teques Estado Miranda 15NOV18. 3 Dagur
9Torneo Virgen de Chiquinquira PMOM 2018 y I Torneo Municipal Escolar Sub 13ABS Los Teques Estado Miranda 15NOV18. 3 Dagur
10Torneo Virgen de Chiquinquira PMOM 2018 y I Torneo Municipal Escolar Sub 11ABS Los Teques Estado Miranda 15NOV18. 3 Dagur
11Torneo Virgen de Chiquinquira PMOM 2018 y I Torneo Municipal Escolar Sub 9ABS Los Teques Estado Miranda 15NOV18. 3 Dagur
12Torneo Virgen de Chiquinquira PMOM 2018 y I Torneo Municipal Escolar Sub 7ABS Los Teques Estado Miranda 15NOV18 3 Dagur
13FINAL LIGA SUPERIOR 2 CICLO NOVIEMBRE 7 AL 11 DE 2018-Hotel Ambassador-Chacao 4 Dagur 1 Tímar
14IRT Rápido Escolar Navideño "Colegio Guayamuri" 2018 Grupo Sub-14 4 Dagur 3 Tímar
15IRT Rápido Escolar Navideño "Colegio Guayamuri" 2018 Grupo Sub-12 4 Dagur 3 Tímar
16IRT Rápido Escolar Navideño "Colegio Guayamuri" 2018 Grupo Sub-10 4 Dagur 3 Tímar
17IRT Rápido Escolar Navideño "Colegio Guayamuri" 2018 Grupo Sub-8 4 Dagur 3 Tímar
183er: Clsificatorio Nacional IRT Femenino Expertos & Maestros FVA Valera 2018 5 Dagur 8 Tímar
193er: Clsificatorio Nacional IRT Absoluto Expertos & Maestros FVA Valera 2018 5 Dagur 8 Tímar
209no. IRT Rapido UETD Nueva Esparta CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 5 Dagur 13 Tímar
219no. IRT Rapido UETD Nueva Esparta Grupo B CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 5 Dagur 13 Tímar
22Torneo Abierto Internacional "Ciudad de Cumaná" CIRCUITO IRT ORIENTAL 2018 14 Dagur 8 Tímar
23I VALIDA IRT BLITZ INDIVIDUAL "TEOPISTO PASTOR PERDIGON", LARA 2018 17 Dagur
24Torneo Tematico Ruy Lopez Club Roque Pinto Los Teques Estado Miranda 18 Dagur
25IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR Sub 13 Absoluto 19 Dagur 8 Tímar
26IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR Sub 17 Absoluto 19 Dagur 8 Tímar
27IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR Sub 11 Absoluto 19 Dagur 8 Tímar
28IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR Sub 13 Femenino 19 Dagur 9 Tímar
29IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR Sub 11 Femenino 19 Dagur 9 Tímar
30IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR Sub 09 Absoluto 19 Dagur 9 Tímar
31IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR Sub 07 Femenino 19 Dagur 9 Tímar
32IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR Sub 07 Absoluto 19 Dagur 9 Tímar
33IRT Aso-Ajedrez Sucre Sub-1900 CIRCUITO IRT ORIENTAL 2018 20 Dagur 3 Tímar
34IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR BITZ U7 Sub 07 Absoluto 21 Dagur 11 Tímar
35IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR BLITZ Sub 13 Absoluto 21 Dagur 23 Tímar
36IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR BLITZ Sub 15 Absoluto 21 Dagur 23 Tímar
37IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR BLITZ Sub 11 Absoluto 21 Dagur 23 Tímar
38IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR BLITZ Sub 17 Absoluto 21 Dagur 23 Tímar
39IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR BLITZ U9 Sub 09 Absoluto 21 Dagur 23 Tímar
40IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR Sub 15 Absoluto 23 Dagur
41IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR Sub 15 Femenino 23 Dagur 4 Tímar
42IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR Sub 09 Absoluto 24 Dagur 22 Tímar
43IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR Sub 09 Absoluto 24 Dagur 22 Tímar
44IX FESTIVAL PANAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR Sub 07 Absoluto 24 Dagur 22 Tímar
45IRT Rápido Homenaje "CM Fernando Osorio Itanare" Academia AAA puroajedrez@hotmail.com 0414-8236203 26 Dagur 8 Tímar
46IRT Blitz "Restaurante Criollo Pollo Delicioso" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 26 Dagur 23 Tímar
47IRT RAPIDO SUB 17 "COPA DELGADO CHALBAUD" INFORMACION CRISTIAN CASTRO, 0414 2349716 27 Dagur 3 Tímar
48IRT RAPIDO Preajedrez "COPA DELGADO CHALBAUD" INFORMACION CRISTIAN CASTRO, 0414 2349716 27 Dagur 4 Tímar
49I Válida IRT Rápido Liga por Equipos "Teopisto Pastor Perdigon", Lara 2018 27 Dagur 4 Tímar
50I VALIDA IRT BLITZ INDIVIDUAL "TEOPISTO PASTOR PERDIGON", LARA 2018 28 Dagur 10 Tímar