Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Germany (GER)

Flag GER
Nr.KappingSeinast dagført
1Oberfränkische Einzelmeisterschaft 2018 -- U10/U8 Schloss Schney 1 Tímar 23 Min.
2Oberfränkische Einzelmeisterschaft 2018 -- U12 Schloss Schney 1 Tímar 24 Min.
3Oberfränkische Einzelmeisterschaft 2018 -- U14 Schloss Schney 1 Tímar 25 Min.
43. Weihnachts-Open 2017 1 Tímar 36 Min.
51. Bamberg-Open 09.-13.05.2018 14 Tímar 16 Min.
6Oberfränkische Einzelmeisterschaft 2018 Schloss Schney 14 Tímar 44 Min.
727. Erfurter Schachfestival 2017 - Gesamtliste 19 Tímar 57 Min.
811.Internationales Winteropen 1 Dagur 4 Tímar
9deutsche Schach-Bundesliga 2017/18 1 Dagur 12 Tímar
10Schach 960 Serie 2017 - Teil 10 1 Dagur 12 Tímar
11Jubiläums Open 1 Dagur 15 Tímar
123. Weihnachts-Open 2017 2 Dagur
13Oberfränkische Einzelmeisterschaft 2018 -- U16 Schloss Schney 2 Dagur 12 Tímar
14Schnellschach Grand-Prix-Serie Husumer Schachverein 2017/2018 Turnier 2 2 Dagur 12 Tímar
159. Pfalz-Open 2018 C-Turnier 2 Dagur 13 Tímar
169. Pfalz-Open 2018 B-Turnier 2 Dagur 13 Tímar
179. Pfalz-Open 2018 A-Turnier 2 Dagur 13 Tímar
18Vereinsmeisterschaft 2018 3 Dagur 9 Tímar
19KSV Blitzeinzelmeisterschaft 2017 3 Dagur 20 Tímar
20SGN-JVM 2017 4 Dagur 15 Tímar
214. Offene Vereinsjugendmeisterschaft 2017 4 Dagur 21 Tímar
22SKBN-Vereinsmeisterschaft 2018 -Gruppe B- 5 Dagur 16 Tímar
233. Weihnachts-Open 2017 5 Dagur 21 Tímar
24Halterner Stadtmeisterschaft 2017 6 Dagur 1 Tímar
25HSK Klubturnier 2017 E3-Gruppe 6 Dagur 10 Tímar
26HSK Klubturnier 2017 D3-Gruppe 6 Dagur 10 Tímar
27HSK Klubturnier 2017 D1-Gruppe 6 Dagur 10 Tímar
28HSK Klubturnier 2017 C5-Gruppe 6 Dagur 10 Tímar
29HSK Klubturnier 2017 C4-Gruppe 6 Dagur 10 Tímar
30HSK Klubturnier 2017 C3-Gruppe 6 Dagur 10 Tímar
31HSK Klubturnier 2017 C1-Gruppe 6 Dagur 10 Tímar
32HSK Klubturnier 2017 B2-Gruppe 6 Dagur 10 Tímar
33SKBN-Vereinsmeisterschaft 2018 -Gruppe A- 6 Dagur 10 Tímar
34Offene Bindlacher Vereins- und Kreis-EM 2017 - Gruppe A 6 Dagur 13 Tímar
352. New Chess Brains IM-Turnier-B 6 Dagur 21 Tímar
362. New Chess Brains IM-Turnier-A 6 Dagur 21 Tímar
37HSK Klubturnier 2017 E2-Gruppe 7 Dagur 10 Tímar
38HSK Klubturnier 2017 C2-Gruppe 7 Dagur 10 Tímar
39HSK Klubturnier 2017 D2-Gruppe 7 Dagur 10 Tímar
40HSK Klubturnier 2017 - E1-Gruppe 7 Dagur 11 Tímar
41HSK Klubturnier 2017 B1-Gruppe 7 Dagur 11 Tímar
42Oberfränkische Einzelmeisterschaft 2018 -- U18 Schloss Schney 7 Dagur 14 Tímar
4310. Rheinland-Pfalz-Open Nickenich 2018 7 Dagur 18 Tímar
44Bürgermeister-Pokal Husumer Schachverein 2017/2018 7 Dagur 22 Tímar
453. Weihnachts-Open 2017 8 Dagur 1 Tímar
4612. Turnier Schnellschach-Grand-Prix Dezember 2017 8 Dagur 2 Tímar
47Offene Bindlacher Vereins- und Kreis-EM 2017 - Gruppe B 8 Dagur 18 Tímar
48Offene Husumer Stadtmeisterschaft 2017/2018 8 Dagur 23 Tímar
49ASVb Jugendeinzelmeisterschaft U10 2017 11 Dagur 20 Tímar
50116.Spaßblitzturnier 12 Dagur 17 Tímar
Advertisement