Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Georgia (GEO)

Flag GEO
Nr.KappingSeinast dagført
113th Poti International Chess Festival A Open 6 Tímar 44 Min.
213th Poti International Chess Festival B Open 7 Tímar 48 Min.
313th Poti International Chess Festival C Open 7 Tímar 55 Min.
413th Poti International Chess Festival U10 Girls 8 Tímar 6 Min.
513th Poti International Chess Festival U10 Boys 8 Tímar 7 Min.
613th Poti International Chess Festival U8 Girls 8 Tímar 8 Min.
713th Poti International Chess Festival U 8 Boys 8 Tímar 9 Min.
813th Poti International Chess Festival D Open 8 Tímar 11 Min.
9XIII Poti International Chess Festival Blitz 2 1 Dagur 3 Tímar
1013th Poti International Chess Festival Blitz 1 3 Dagur 3 Tímar
114th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" Open BLITZ 8 Dagur 1 Tímar
1213th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" 8 Dagur 11 Tímar
1313th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" - Official 9 Dagur
144th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" B Open (2200 <) 9 Dagur 6 Tímar
154th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" C Open (1600 <) 9 Dagur 7 Tímar
164th Int.Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" A Open (2200 >) 9 Dagur 7 Tímar
174th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U10-B 9 Dagur 7 Tímar
184th Int.Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U12-B 9 Dagur 7 Tímar
194th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U12G 9 Dagur 8 Tímar
204th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U08-B 9 Dagur 8 Tímar
214th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U10-G 9 Dagur 8 Tímar
224th Int. Chess Festival " Batumi Municipality Cup-2018" U08-G 9 Dagur 9 Tímar
234th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" ALL Participants 17 Dagur 20 Tímar
24Vakhtang Karseladze Memorial U14 21 Dagur 7 Tímar
25Kutaisi Open-2018 22 Dagur 6 Tímar
26იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 22 Dagur 6 Tímar
27Vakhtang Karseladze Memorial U10 22 Dagur 7 Tímar
28იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა შორის 22 Dagur 7 Tímar
29იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 22 Dagur 7 Tímar
30იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 22 Dagur 7 Tímar
31იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 22 Dagur 8 Tímar
32იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 22 Dagur 8 Tímar
33იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 22 Dagur 9 Tímar
34იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 22 Dagur 9 Tímar
35Vakhtang Karseladze Memorial U12 22 Dagur 10 Tímar
36იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 22 Dagur 10 Tímar
37იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 22 Dagur 10 Tímar
38Vakhtang Karseladze Memorial U8 22 Dagur 10 Tímar
39იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის 22 Dagur 12 Tímar
40იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 22 Dagur 12 Tímar
41 Zugdidi U-20 Ch 2018 23 Dagur 11 Tímar
42ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 14 წლამდე გოგონათა შორის 23 Dagur 11 Tímar
43ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 23 Dagur 11 Tímar
44ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე გოგონათა შორის 23 Dagur 12 Tímar
45ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 23 Dagur 12 Tímar
461st Georgian Corporate Chess Championship 24 Dagur
47GEO Women Grand Prix (Blitz-3) 2018 30 Dagur 5 Tímar
485 თანრიგი, კლუბის ჩემპიონატი 30 Dagur 11 Tímar
491 თანრიგი 30 Dagur 11 Tímar
504 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 30 Dagur 11 Tímar