Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 11:56:29
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Heim
Kappingar-Dátugrunnur
AUT meistaraskapurin
Pictures
FAQ
Online Skráseting
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Kalendari
Slóðir
Technical News
Samband
Val av landi
ACF
AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
(Wien
NÖ
Bgld
OÖ
Sbg
Tirol
Vbg
Stmk
Knt
ÜRe)
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BEN
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAF
CAM
CAN
CAT
CAY
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GEQ
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
GUY
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IOM
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NIG
NIR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM
Kappingarnevnd
All tournaments
Just running tournaments (duraction <= 3 weeks)
Just running tournaments (duraction > 3 weeks)
In the next 7 days starting Tournaments
In more than 7 days starting Tournaments
In the last 7 days finished tournaments
Since more than 7 days finished tournaments
Tournaments of the last 10 weeks with games
Sortera eftir
Last upload descending
Vel land: Cuba (cub)
Nr.
Kapping
Not started
Playing
Finalized
Seinast dagført
1
Cruz Lima in Memoriam Pinar del Rio
St
12 Tímar 39 Min.
2
Festival de Ajedrez Nino de la Bota SUB-15
St
18 Tímar 33 Min.
3
Festival de Ajedrez Nino de la Bota SUB-12 M
St
18 Tímar 36 Min.
4
Festival de Ajedrez Nino de la Bota SUB-12 F
St
18 Tímar 40 Min.
5
Festival de Ajedrez Nino de la Bota Open
St
19 Tímar 40 Min.
6
Final Provincial Juvenil Masculino Habana 2024
St
1 Dagur 8 Tímar
7
Final Provincial Juvenil Femenino Habana 2024
St
1 Dagur 8 Tímar
8
Maria Teresa Mora in memoriam (Grupo 5)
St
1 Dagur 8 Tímar
9
Maria Teresa Mora in memoriam (Grupo 4)
St
1 Dagur 8 Tímar
10
Maria Teresa Mora in memoriam (Grupo 3)
St
1 Dagur 8 Tímar
11
Maria Teresa Mora in memoriam (Grupo 1)
St
1 Dagur 8 Tímar
12
Semi Final provincial 11-12 Masculino Habana 2024
St
1 Dagur 8 Tímar
13
Semi Final provincial 11-12 Femenino Habana 2024
St
1 Dagur 8 Tímar
14
Maria Teresa Mora in memoriam (Grupo 2)
St
1 Dagur 17 Tímar
15
Torneo Cruz Lima in Memoriam Blitz
Bz
3 Dagur 12 Tímar
16
Gilberto Garcia in memoriam 2024 Juvenil
St
9 Dagur 15 Tímar
17
Gilberto Garcia in memoriam 2024 Grupo Elite
St
9 Dagur 16 Tímar
18
Semi Final provincial 13-15 Habana 2024
St
9 Dagur 16 Tímar
19
Gilberto Garcia in memoriam 2024 Grupo Premier 1
St
9 Dagur 16 Tímar
20
II Grand Prix Tour 2024 -Rapidas
Rp
16 Dagur 11 Tímar
21
II Grand Prix Tour 2024 - Blitz
Bz
16 Dagur 15 Tímar
22
Infantil Hotel Nacional 2024 - Blitz
Bz
17 Dagur 6 Tímar
23
Ciudad Heroe 2024
St
19 Dagur 10 Tímar
24
Ciudad Heroe 2024 Open #2
St
19 Dagur 11 Tímar
25
Copa 23 de Febrero Pinar del Río 2024
Bz
24 Dagur 12 Tímar
26
TORNEO AJEDREZ LUEGO EXISTO RAPIDAS
Rp
25 Dagur 12 Tímar
27
III Campeonato de Radio Rebelde
Rp
27 Dagur 17 Tímar
28
DESEMPATES Final Nacional Femenina 2 -2024
Bz
30 Dagur 12 Tímar
29
DESEMPATES Final Nacional Femenina -2024
Rp
30 Dagur 12 Tímar
30
Final Nacional Femenina -2024
St
30 Dagur 15 Tímar
31
DESEMPATE Final Nacional Absoluto 2024
Rp
33 Dagur 9 Tímar
32
Final Nacional Absoluto 2024
St
33 Dagur 13 Tímar
33
Nacional de Personas con Discapacidad Holguin 2024
St
38 Dagur 15 Tímar
34
Final Nacional Femenina Blitz 2024
Bz
40 Dagur 12 Tímar
35
Torneo Nacional de Ajedrez "Aniversario de La Villa" Grupo Sub-8
St
41 Dagur 15 Tímar
36
Torneo Nacional de Ajedrez "Aniversario de La Villa 510" Grupo Pioneril Mixto UR
St
41 Dagur 15 Tímar
37
Torneo Nacional de Ajedrez "Aniversario de La Villa 510" Grupo Pioneril Fem
St
41 Dagur 15 Tímar
38
Torneo Nacional de Ajedrez "Aniversario de La Villa 510" Grupo Pioneril Masc
St
41 Dagur 15 Tímar
39
Torneo Nacional de Ajedrez "Aniversario de La Villa" Grupo Escolar por Equipos
St
41 Dagur 15 Tímar
40
Torneo Nacional de Ajedrez "Aniversario de La Villa 510" Grupo Elite Juvenil
St
41 Dagur 15 Tímar
41
BLITZ Nacional Absoluto 2024
Bz
41 Dagur 18 Tímar
42
Torneo Nacional de Ajedrez "Aniversario de La Villa 510" Blitz
Bz
46 Dagur 18 Tímar
43
Semi-Final Prov.cfgos- 2023.
St
47 Dagur 9 Tímar
44
Blitz Paul Morphy in Memoriam Enero 2024
Bz
51 Dagur 12 Tímar
45
Zonal Oriental Absoluto 2023
St
51 Dagur 15 Tímar
46
XIII Tope Amistoso Paul Morphy in Memoriam
Rp
51 Dagur 17 Tímar
47
Copa 28 de enero 2024, Pinar del Río
Bz
52 Dagur 13 Tímar
48
Final Nacional Femenino-2024
St
52 Dagur 19 Tímar
49
Copa Ismaelillo Holguin 2024
St
53 Dagur 13 Tímar
50
Final Provincial 1ra Categoria Ciego de Avila 2024
53 Dagur 15 Tímar
View more tournaments...
Chess-Tournament-Results-Servari
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
yvirskrift