Val av landi    ECU Logo

Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Austria (AUT)

Flag AUT
Nr.KappingSeinast dagført
14. Schülerligaturnier Kreis Mitte Gruppe U15 3 Dagur 2 Tímar
2Schülerliga Kreis Nord - 3.Turnier - U12 4 Dagur 5 Tímar
3Schülerliga Kreis Nord - 3.Turnier - U10 4 Dagur 5 Tímar
4Schülerliga Kreis Nord - 3.Turnier - U8 4 Dagur 5 Tímar
5Schülerliga Kreis Nord - 3.Turnier - U15 6 Dagur 7 Tímar
612. Salzkammergut Schachopen 2018 (C-Turnier unter 1750 nat. Elo) 9 Dagur 4 Tímar
712. Salzkammergut Schachopen 2018 (A-Turnier) 9 Dagur 4 Tímar
812. Salzkammergut Schachopen 2018 (D-Turnier unter 1500 nat. Elo) 11 Dagur 10 Tímar
912. Salzkammergut Schachopen 2018 (B-Turnier unter 2000 int. Elo) 13 Dagur 3 Tímar
10Schülerliga Kreis Nord - 3.Turnier - U8 13 Dagur 22 Tímar
11Jugend-LM Turnierschach 2018 U08U10 14 Dagur 8 Tímar
12Jugend-LM Turnierschach 2018 U16 14 Dagur 9 Tímar
13Jugend-LM Turnierschach 2018 U14 14 Dagur 9 Tímar
14Jugend-LM Turnierschach 2018 Mädchen Rundenturnier 14 Dagur 9 Tímar
15Jugend-LM Turnierschach 2018 U12 14 Dagur 9 Tímar
16OÖ Donau Open Aschach Gruppe C 19 Dagur 6 Tímar
17OÖ Donau Open Aschach Gruppe B 19 Dagur 6 Tímar
18OÖ Donau Open Aschach Gruppe A 19 Dagur 6 Tímar
1926. Aschacher Donau Open Gruppe D 19 Dagur 10 Tímar
20OÖ 1. Klasse Nord 2017/2018 25 Dagur 6 Tímar
21OÖ Frauenlandesliga 2017/2018 25 Dagur 6 Tímar
22OÖ 2. Landesliga Süd 2017/2018 27 Dagur 16 Tímar
23OÖ 2. Landesliga Nord 2017/2018 27 Dagur 16 Tímar
24OÖ 1. Klasse Süd-West 2017/201 27 Dagur 16 Tímar
25OÖ 1. Klasse Süd-Ost 2017/201 27 Dagur 16 Tímar
26OÖ 1. Klasse Ost 2017/2018 27 Dagur 16 Tímar
27OÖ Kreisliga Süd 2017/2018 27 Dagur 16 Tímar
28OÖ Kreisliga Nord 2017/2018 27 Dagur 16 Tímar
29OÖ Kreisliga Mitte 2017/2018 27 Dagur 16 Tímar
30Open Braunau Jugendturnier 31 Dagur 14 Tímar
31Open Braunau Turnier C 31 Dagur 14 Tímar
32Open Braunau Turnier B 31 Dagur 14 Tímar
33Open Braunau Turnier A 31 Dagur 14 Tímar
34OÖ Schülerliga Süd 2017/18 - Spg. Nettingsdorf-Traun 3.Turnier - U15 33 Dagur 15 Tímar
35OÖ Schülerliga Süd 2017/18 - Spg. Nettingsdorf-Traun 3.Turnier - U12 33 Dagur 15 Tímar
36OÖ Schülerliga Süd 2017/18 - Spg. Nettingsdorf-Traun 3.Turnier - U08+U10 33 Dagur 15 Tímar
37OÖ Schülerliga Mitte 2017/2018 U12+U15 in Taufkirchen/Pram 34 Dagur 2 Tímar
38OÖ Schülerliga Mitte 2017/2018 U08+U10 in Taufkirchen/Pram 34 Dagur 2 Tímar
39Vereinsmeisterschaft 35 Dagur 6 Tímar
40OÖ 1. Landesliga 2017/2018 52 Dagur 13 Tímar
41Schülerliga Kreis Nord 2. Turnier U10 52 Dagur 13 Tímar
42OÖ 1. Klasse West 2017/2018 53 Dagur 5 Tímar
43OÖ 1. Klasse Mitte 2017/2018 53 Dagur 5 Tímar
44Schülerliga Kreis Nord 2. Turnier U15 53 Dagur 5 Tímar
45Schülerliga Kreis Nord 2. Turnier U12 53 Dagur 5 Tímar
46Schülerliga Kreis Nord 2. Turnier U8 53 Dagur 5 Tímar
47Bundesländermannschaftsmeisterschaft Lehrer 55 Dagur 5 Tímar
48Bundesländerblitzmeisterschaft Lehrer 57 Dagur 2 Tímar
49OÖ 2. Klasse Jugend A 2017/2018 57 Dagur 6 Tímar
50Schülerliga Kreis Nord 2. Turnier U10 60 Dagur 6 Tímar