Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 05:09:30
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Kalendář
Odkazy
Technical News
Kontakty
výběr federace
ACF
AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
(Wien
NÖ
Bgld
OÖ
Sbg
Tirol
Vbg
Stmk
Knt
ÜRe)
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BEN
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAF
CAM
CAN
CAT
CAY
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GEQ
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
GUY
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IOM
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NIG
NIR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM
Výběr turnaje
All tournaments
Just running tournaments (duraction <= 3 weeks)
Just running tournaments (duraction > 3 weeks)
In the next 7 days starting Tournaments
In more than 7 days starting Tournaments
In the last 7 days finished tournaments
Since more than 7 days finished tournaments
Tournaments of the last 10 weeks with games
Třídění podle
Last upload descending
Vybraná federace: Slovenia (slo)
Čís.
Turnaj
Not started
Playing
Finalized
Poslední aktualizace
1
Primorski osnovnošolski pokal 2023 - 4. turnir OŠ Šempas
Rp
5 Hodiny 58 Min.
2
Post festum v Domnu - 10
Bz
6 Hodiny 52 Min.
3
Ponedeljkov cug v Domnu - 09
Bz
7 Hodiny 41 Min.
4
18. GOSPODARICEV MEMORIAL 2024
Rp
7 Hodiny 52 Min.
5
Hitropotezno prvenstvo Izole 2024 - 03
Bz
9 Hodiny 33 Min.
6
6. turnir Štajerske kadetske lige 2023/24 - OPEN
Rp
11 Hodiny 35 Min.
7
6. turnir Štajerske kadetske lige 2023/24 do 9 let
Rp
11 Hodiny 36 Min.
8
6. turnir Štajerske kadetske lige 2023/24 do 15 let
Rp
15 Hodiny 29 Min.
9
6. turnir Štajerske kadetske lige 2023/24 do 12 let
Rp
15 Hodiny 37 Min.
10
Framska nedelja 17.03.2024
Bz
1 Dny 8 Hodiny
11
Sobotni ciklus Sv. Peter - 04
Bz
1 Dny 18 Hodiny
12
Koroski ciklus marec 2024
Rp
1 Dny 18 Hodiny
13
21. ekipno OŠ drž. prv. za starejše učence za š.l. 2023/2024
Rp
2 Dny 11 Hodiny
14
30. ekipno SŠ drž. prv. za dijake za š.l. 2023/2024
Rp
2 Dny 11 Hodiny
15
21. ekipno OŠ drž. prv. za starejše učenke za š.l. 2023/2024
Rp
2 Dny 11 Hodiny
16
Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 5/2024
Bz
3 Dny 8 Hodiny
17
2. sah turnir za Pokal Bojana Sinica - U15
Bz
3 Dny 10 Hodiny
18
2. sah turnir za Pokal Bojana Sinica - U9
Bz
3 Dny 10 Hodiny
19
2. sah turnir za Pokal Bojana Sinica - U12
Bz
3 Dny 10 Hodiny
20
Mladinski turnir Novo mesto 2024
St
3 Dny 10 Hodiny
21
OŠ Žirovnica 5.turnir 15 marec 2024
Rp
3 Dny 12 Hodiny
22
Četrtkov cug v Domnu - 10
Bz
4 Dny 6 Hodiny
23
Mesečni ciklus pospešeni min-MAREC
Rp
4 Dny 7 Hodiny
24
Domnov ciklus 10 + 5 - 4. turnir
Rp
4 Dny 7 Hodiny
25
Smarski ciklus 2023/2024 - 6. turnir
Rp
4 Dny 10 Hodiny
26
Smarski ciklus 2023/2024 - 6. turnir - mlajši
Rp
4 Dny 10 Hodiny
27
ŠK Zagorje ob Savi 10+5
Rp
4 Dny 13 Hodiny
28
Liga Maribor 2024
Rp
5 Dny 9 Hodiny
29
Torkov FIDE turnir v Hotelu Kras - 09
Bz
5 Dny 16 Hodiny
30
Šolsko prvenstvo za področje Grosuplje - Dekleta
Rp
5 Dny 19 Hodiny
31
Šolsko prvenstvo za področje Grosuplje - F12
Rp
5 Dny 19 Hodiny
32
Šolsko prvenstvo za področje Grosuplje - F15
Rp
5 Dny 19 Hodiny
33
Framska nedelja 10.03.
Bz
6 Dny 8 Hodiny
34
Ljubljana chess festival 2024
St
6 Dny 8 Hodiny
35
Torkov FIDE turnir v hotelu Kras - 10
Bz
6 Dny 8 Hodiny
36
Post festum v Domnu - 09
Bz
7 Dny 6 Hodiny
37
Ponedeljkov cug v Domnu - 08
Bz
7 Dny 7 Hodiny
38
Pokal Šahovske zveze Slovenije 2024
St
8 Dny 8 Hodiny
39
RIMEX CIKLUS 2024 - 2 turnir
Bz
8 Dny 16 Hodiny
40
76. LJUBLJANSKA ŠAHOVSKA LIGA 2024
St
8 Dny 16 Hodiny
41
6. TURNIR MLADIH 2023/2024
Rp
8 Dny 17 Hodiny
42
Obalno ekipno prvenstvo OŠ - St. fantje
Rp
9 Dny 9 Hodiny
43
Trbovlje, marec 2024
Bz
9 Dny 9 Hodiny
44
Savski šah turnir za Lendija
Rp
9 Dny 10 Hodiny
45
Savski šah turnir za Lendija - otroški
Rp
9 Dny 11 Hodiny
46
Ekipno regijsko osnovnošolsko prvenstvo Goriške v šahu 2023/24 Fantje do 15 let
Rp
9 Dny 12 Hodiny
47
Ekipno regijsko osnovnošolsko prvenstvo Goriške v šahu 2023/24 Fantje do 9 let
Rp
9 Dny 12 Hodiny
48
Ekipno regijsko osnovnošolsko prvenstvo Goriške v šahu 2023/24 Fantje do 12 let
Rp
9 Dny 12 Hodiny
49
Ekipno regijsko osnovnošolsko prvenstvo Goriške v šahu 2023/24 Dekleta do 12 let
Rp
9 Dny 12 Hodiny
50
Športne igre mladih kvalifikacije U11 - Notranjska
Rp
9 Dny 14 Hodiny
View more tournaments...
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
tiráž