Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: South Africa (RSA)

Flag RSA
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Oudtshoorn Proewe 1 U18U20 u18u20 22 Minuty
2Oudtshoorn Proewe 1 Onder 15 Onder 15 24 Minuty
3Oudtshoorn Proewe 1 Onder 13 Onder 13 26 Minuty
4Oudtshoorn Proewe 1 Onder 11 Onder 11 28 Minuty
5Oudtshoorn Proewe 1 O/9 Onder 9 31 Minuty
62020 CCC Annual Opener All 40 Minuty
7Lejweleputswa Club Challange 2020 1 Hodiny 51 Min.
8King Cars PE Chess Club Grand Prix 2020 - Leg 1 4 Hodiny 18 Min.
92020 Cape of Good Hope Open Elite 4 Hodiny 24 Min.
102020 Cape of Good Hope Open U10 4 Hodiny 25 Min.
112020 Cape of Good Hope Open Open 4 Hodiny 29 Min.
122020 Cape of Good Hope Open U8 4 Hodiny 30 Min.
132020 Cape of Good Hope Open Prestige 4 Hodiny 30 Min.
142020 Moss Kolnik Memorial Swiss 7 Hodiny 19 Min.
15Oudtshoorn Proewe 1 O/9 Onder 9 9 Hodiny 42 Min.
16Oudtshoorn Proewe 1 Onder 11 Onder 11 9 Hodiny 43 Min.
17Oudtshoorn Proewe 1 Onder 13 Onder 13 9 Hodiny 44 Min.
18Oudtshoorn Proewe 1 Onder 15 Onder 15 9 Hodiny 44 Min.
19Oudtshoorn Proewe 1 U18U20 u18u20 9 Hodiny 44 Min.
20George Trial 3 Under 10 1 Dny
21George Trial 3 Under 18-20 1 Dny
22George Trial 3 Under 16 1 Dny
23George Trial 3 Under 14 1 Dny
24George Trial 3 Under 12 1 Dny 1 Hodiny
25George Trial 3 Under 8 1 Dny 1 Hodiny
26Vredenburg Open 1 Dny 9 Hodiny
27Bellville Chess club Feb 2020 Rapids 2 Dny
28Nedjo Stevanovic Honoree Swiss 2020 2 Dny 1 Hodiny
292020 Tuks Open F Section 2 Dny 1 Hodiny
302020 Tuks Open E Section 2 Dny 1 Hodiny
312020 Tuks Open D Section 2 Dny 1 Hodiny
322020 Tuks Open A Section 2 Dny 2 Hodiny
33Hessequa Skaak Proewe 2 Onder 18 Dogters 2 Dny 4 Hodiny
34Hessequa Skaak Proewe 2 Onder 18 en 20 Seuns 2 Dny 4 Hodiny
35Hessequa Skaak Proewe 2 Onder 15 Dogters 2 Dny 4 Hodiny
36Hessequa Skaak Proewe 2 Onder 15 Seuns 2 Dny 4 Hodiny
37Hessequa Skaak Proewe 2 Onder 13 Seuns 2 Dny 4 Hodiny
38Hessequa Skaak Proewe 2 Onder 13 Dogters 2 Dny 4 Hodiny
39Hessequa Skaak Proewe 2 Onder 7 Dogters en Seuns 2 Dny 4 Hodiny
40Hessequa Skaak Proewe 2 Onder 11 Seuns 2 Dny 4 Hodiny
41Hessequa Skaak Proewe 2 Onder 11 Dogters 2 Dny 4 Hodiny
42Hessequa Skaak Proewe 2 Onder 9 Seuns 2 Dny 4 Hodiny
43Hessequa Skaak Proewe 2 Onder 9 Dogters 2 Dny 4 Hodiny
44Steinitz Chess Club Champs 2020 Rapid 2 Dny 4 Hodiny
45Randburg Chess Club Autum Swiss 2020 2 Dny 5 Hodiny
46ChessExcellence Jhb north chess league 2 Dny 9 Hodiny
47LEBONE II - u/14 2 Dny 10 Hodiny
48Alberton Chess Club Open 2020 Section A CHESS SA Rating >= 1450 (No unrated allowed) 2 Dny 12 Hodiny
49Alberton Chess Club Open 2020 Section B CHESS SA Rating 1100 - 1500 (unrated players allowed) 2 Dny 12 Hodiny
50Alberton Chess Club Open 2020 Section C CHESS SA Rating 900 - 1200 2 Dny 12 Hodiny