Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Romania (ROU)

Flag ROU
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Memorialul Hosszu Elemer, Aiud 22-23.02.2020 (sah clasic, omologat FIDE) 32 Minuty
2Cupa Satori Art Slobozia, 29 februarie - 1 martie 2020, OPEN 40 Minuty
3Cupa Satori Art Slobozia, 29 februarie - 1 martie, sub 12 ani 43 Minuty
4Cupa Satori Art Slobozia, 29 februarie - 1 martie, sub 10 ani 47 Minuty
5Cupa Satori Art Slobozia, 29 februarie - 1 martie, sub 8 ani 48 Minuty
6Cupa Satori Art Slobozia, 1 martie 2020, sub 8 ani nelegitimati + civ 1001 49 Minuty
7Cupa Satori Art Slobozia, 1 martie 2020, sub 10 ani nelegitimati + civ 1001 51 Minuty
8Cupa Satori Art Slobozia, 1 martie 2020, sub 12 ani civ 1001 + nelegitimati 52 Minuty
9Cupa Satori Art Slobozia, 1 martie 2020, OPEN, nelegitimati + civ 1001 53 Minuty
10Cupa Satori Art Slobozia, 1 martie 2020, sub 14 ani, nelegitimati + civ 1001 53 Minuty
11Festivalul Sahului Bucurestean - Editia a IV a - Turneul B-U14, ELO<2200 Sah Clasic, 6 runde, 7-8 martie 2020 1 Hodiny 22 Min.
12Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa a II a - 23 februarie 2020 Sah rapid - U08 1 Hodiny 24 Min.
13IV.Cartis Dan A. Mihai Memorial-Oradea-2020 -15.000 lei fond premiere-rapid ! 2 Hodiny 2 Min.
14Olimpiada Gimnaziu Fete cls 0-8 Cluj 2 Hodiny 6 Min.
15Olimpiada Gimnaziala Cls 0-8 Cluj 2 Hodiny 38 Min.
16Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa a II a - 23 februarie 2020 Sah rapid - U11 5 Hodiny 19 Min.
17Festivalul Sahului Bucurestean - Editia a IV a - Turneul A-Open, ELO<2200 Sah Clasic, 6 runde, 7-8 martie 2020 5 Hodiny 21 Min.
18Festivalul Sahului Bucurestean - Editia a IV a - Turneul G- U9 Sah Rapid, 7 runde, 8 martie 2020, nelegitimati + ELO,CIV 1001 5 Hodiny 22 Min.
19Festivalul ”Suflet de Român”, Ed. a III-a, Open A general (ELO sub 1800) 6 Hodiny 2 Min.
20Trofeul Deliciosul de Vaslui - Ed.5 Open A - Elo<2200 (Vaslui, 28 Feb.- 01 Mar.2020) 7 Hodiny 13 Min.
21Trofeul Deliciosul de Vaslui - Ed.5 Open B - U13 (Vaslui, 28 Feb.- 01 Mar.2020) 7 Hodiny 13 Min.
22ONSS Baia Mare Fete 8 Hodiny 39 Min.
23ONSS Baia Mare Baieti 8 Hodiny 39 Min.
24Cupa Puf Junior Editia a VII-a U14 9 Hodiny 41 Min.
25Cupa Puf Junior Editia a VII-a U08 9 Hodiny 53 Min.
26Petra Weekend nr.27 Open Elo 2000 11 Hodiny
27Cupa Orasului Bicaz Editia a XI-a 11 Hodiny 23 Min.
28Festivalul Sahului Bucurestean - Editia a IV a - Turneul C-U10 Sah Clasic, 6 runde, 7-8 martie 2020 12 Hodiny 23 Min.
29Festivalul Sahului Bucurestean - Editia a IV a - Turneul D-U8 Sah Clasic, 6 runde, 7-8 martie 2020 12 Hodiny 23 Min.
30Festivalul Sahului Bucurestean - Editia a IV a - Turneul E- Open Amatori Sah Rapid, 7 runde, 8 martie 2020, ELO,CIV<1050 12 Hodiny 23 Min.
31Festivalul Sahului Bucurestean - Editia a IV a - Turneul F- U11 Sah Rapid, 7 runde, 8 martie 2020, nelegitimati + ELO,CIV 1001 12 Hodiny 23 Min.
32Festivalul Sahului Bucurestean - Editia a IV a - Turneul H - U7 Sah Rapid, 7 runde, 8 martie 2020, nelegitimati + ELO,CIV 1001 12 Hodiny 24 Min.
33Napocensis editia 33 12 Hodiny 28 Min.
34Cupa Dragobete, copii nelegitimati, U8, Sighetu-M. 14 Hodiny 17 Min.
35ZONA RAPID 1 14 Hodiny 52 Min.
36Memorialul Petre Seimeanu Ed a I-a, 29. 02.2020 18 Hodiny 42 Min.
37Campionatul Academiei de Sah Hannibal Bucuresti - Editia 2 - Divizia A 1 Dny
38Campionatul Academiei de Sah Hannibal Bucuresti - Editia 2 - Divizia B 1 Dny 1 Hodiny
39Campionatul Academiei de Sah Hannibal Bucuresti - Editia 2 - Divizia C 1 Dny 1 Hodiny
40Semifinala Campionatului National Bucuresti 15.02-23.02.2020 1 Dny 7 Hodiny
41Cupa judetului Satu Mare 2020 Daca sunt putini participanti-grupa de U8 va juca impreuna cu U10 1 Dny 11 Hodiny
42Cupa Judetului Satu Mare U 16 ani -sah clasic 1 Dny 11 Hodiny
43Cupa Judetului Satu Mare U10 ani -sah clasic 1 Dny 11 Hodiny
44FESTIVALUL NATIONAL DE SAH CRISADE PITESTI - Sah clasic, Ed. a IV-a 2020 OPEN-U 2200 2 Dny
45Festivalul "Suflet de Român" Ed. a III-a Open B - U10 2 Dny 4 Hodiny
46Campionatul Capitalei 2020 - Sah Rapid B14 2 Dny 10 Hodiny
47CAMPIONATUL NATIONAL Semifinala Seniori 2020 CLUJ Napoca 8-9.02,14-16.02 2 Dny 13 Hodiny
48CUPA KOLPING Ed XII-a Juniori si Studenti 07.03.2020 Timisoara 2 Dny 14 Hodiny
49CUPA KOLPING Ed XII-a 07.03.2020 Copii 10 ani TIMISOARA 2 Dny 14 Hodiny
50Cupa Dragobetelui Nelegitimati 2 Dny 14 Hodiny