výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Romania (ROU)

Flag ROU
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Alba County Open 2017 0 Minuty
2CUPA 1 DECEMBRIE – MILITARI RESIDENCE - 8 ani 47 Minuty
3CUPA 1 DECEMBRIE – MILITARI RESIDENCE - 10 ani 1 Hodiny 4 Min.
4Romanian International Open 20-27 nov. 1 Hodiny 27 Min.
5Cupa Micul sahist - editia a XLVIa - Ploiesti 25noiembrie 2017 1 Hodiny 53 Min.
6CUPA 1 DECEMBRIE – MILITARI RESIDENCE - 12 ani 1 Hodiny 58 Min.
7CUPA 1 DECEMBRIE – MILITARI RESIDENCE - 14 ani 1 Hodiny 58 Min.
8CUPA 1 DECEMBRIE – MILITARI RESIDENCE - 16 ani 1 Hodiny 58 Min.
9CUPA SFANTUL ANDREI Sah Rapid 25.11.2017 Localitate SINANDREI neclasificati 2 Hodiny 6 Min.
10Concursul de Sah Rapid CUPA KOLPING 26.11.2017 Grupa Juniori si Studenti 2 Hodiny 9 Min.
11Concursul de Sah Rapid CUPA KOLPING 26.11.2017 Timisoara 10 ani 2 Hodiny 12 Min.
12Cupa SF: ANRDREI Grupa 12 ani 2 Hodiny 22 Min.
13Cupa SF: ANDREI Grupa 10 ani 25.11.2017 2 Hodiny 24 Min.
14Comanesti Complex Sophia Cup 3 Hodiny 29 Min.
15Cupa SF: ANDREI Grupa 8 ani 25.11.2017 4 Hodiny 27 Min.
16Week-End Sahist Dambovitean ed.V-a 24-26.11.2017 4 Hodiny 50 Min.
17Trofeul Smart Galati, ELO sub 2200 4 Hodiny 51 Min.
18Trofeul Smart Galati, copii sub 11 ani 4 Hodiny 51 Min.
19Trofeul Clubului Central - Cupa de Toamna 5 Hodiny 25 Min.
20Romanian International Rapid Chess Open 25 noiembrie 5 Hodiny 48 Min.
21Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa a V a - 26 Nov 2017 - U08 5 Hodiny 50 Min.
22Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa a V a - 26 Nov 2017 - U11 5 Hodiny 50 Min.
23Cupa Radical Grup, Vaslui - Editia 3 Open A - Open general ( 1 - 3 Decembrie 2017 ) 6 Hodiny 31 Min.
24Cupa Radical Grup, Vaslui - Editia 3 Open B - U12 ( 2 - 3 Decembrie 2017 ) 6 Hodiny 31 Min.
25JUNIOR KINGS TOURNAMENT BAIETI 10 ANI 15 Hodiny 54 Min.
26Memorialul Mihail Breaz 26.11.2017 Alba Iulia - U8 16 Hodiny
27Memorialul Mihail Breaz 26.11.2017 Alba Iulia - U10 16 Hodiny 9 Min.
28Memorialul Mihail Breaz 26.11.2017 Alba Iulia - U12 16 Hodiny 14 Min.
29OPEN KINGS TOURNAMENT ROMGAZ BLITZ 16 Hodiny 22 Min.
30JUNIOR KINGS TOURNAMENT BAIETI 8 ANI 16 Hodiny 23 Min.
31JUNIOR KINGS TOURNAMENT BAIETI+FETE 12 ANI 16 Hodiny 23 Min.
32JUNIOR KINGS TOURNAMENT FETE 10 ANI 16 Hodiny 23 Min.
33JUNIOR KINGS TOURNAMENT FETE 8 ANI 16 Hodiny 23 Min.
34JUNIOR KINGS TOURNAMENT FETE+BAIETI 14 ANI 16 Hodiny 24 Min.
35Cupa Rutenilor Subcarpatici, ed. a V-a, Sighetu-M. - Turneul A 18 Hodiny 5 Min.
36Cupa Rutenilor Subcarpatici, ed. a V-a, Sighetu-M. - Turneul B 18 Hodiny 5 Min.
37Cupa 1 Decembrie Galati Open 18 Hodiny 25 Min.
38Cupa Brailei 8 ani 18 Hodiny 32 Min.
39Cupa Brailei 11 ani incepatori 18 Hodiny 51 Min.
40Cupa Brailei 12 ani 18 Hodiny 53 Min.
41Cupa 1 Decembrie Galati 10 ani 20 Hodiny 26 Min.
42Memorial Pius Branzeu 2017 1 Dny
43Campionatele Nationale Individuale de Sah 2017 - Blitz Open 1 Dny 1 Hodiny
44Trofeul Clubului Central - Cupa de Toamna 1 Dny 1 Hodiny
45Cupa Puf Junior Editia a II-a 1 Dny 4 Hodiny
46Trofeul Smart Galati, copii sub 9 ani 1 Dny 6 Hodiny
47Trofeul Smart Galati, copii sub 7 ani 1 Dny 6 Hodiny
48Campionatele Nationale Individuale de Sah 2017 - Sah Rapid Open 1 Dny 7 Hodiny
49Campionatele Nationale Individuale de Sah 2017 - Dezlegări Open 1 Dny 7 Hodiny
50Campionatele Nationale Individuale de Sah 2017 - Dezlegări Feminin 1 Dny 7 Hodiny
Advertisement