výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Romania (ROU)

Flag ROU
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Cupa de iarna Focsani - grupa C 1 Minuty
2Cupa de iarna Focsani - grupa B 1 Minuty
3Cupa de iarna Focsani - grupa A (Winter Cup Focsani - U18) 1 Minuty
4ONSS faza gimnaziala Craiova 46 Minuty
5Cupa de iarna Genius Galati incepatori 8 ani 1 Hodiny 20 Min.
6Cupa de iarna Genius Galati incepatori 12 ani 1 Hodiny 40 Min.
7Ramada Open rapid - 24.02.2018 Cluj-Napoca 1 Hodiny 41 Min.
8Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - B - U14 1 Hodiny 47 Min.
9Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - A - OPEN 1 Hodiny 47 Min.
10Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a - 25 Februarie 2018 - F - U08 2 Hodiny 3 Min.
11Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a - 25 Februarie 2018 - E - U12 2 Hodiny 3 Min.
12Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - D - U08 2 Hodiny 4 Min.
13Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - C - U10 2 Hodiny 4 Min.
14Cupa de iarna Genius Galati incepatori 6 ani 2 Hodiny 31 Min.
15Olimpiada Gimnaziilor pe Echipe Mixte Tulcea - Faza Judeteana 2 Hodiny 46 Min.
16Cupa de iarna Genius Galati 8 ani 2 Hodiny 49 Min.
17Cupa de iarna Genius Galati 12 ani 2 Hodiny 50 Min.
18Cupa de iarna Genius Galati 10 ani 2 Hodiny 51 Min.
19Cupa Dragobetelui VULCAN Open TURNEUL A 3 Hodiny 59 Min.
20Cupa Judetului Satu Mare - Under 15 ani 4 Hodiny 30 Min.
21Cupa Judetului Satu Mare - Under 10 ani 4 Hodiny 43 Min.
22Trofeul Deliciosul de Vaslui - Editia 2 Open A - Elo < 2200 ( Vaslui,23 - 25 Februarie 2018 ) 4 Hodiny 44 Min.
23Cupa "Orasului Comarnic" - editia a IVa - 24-25februarie 2018 4 Hodiny 44 Min.
24Cupa Judetului Satu Mare - Under 8 ani 4 Hodiny 59 Min.
25Cupa Orasului Comarnic - editia a IVa - copii - 24februarie 5 Hodiny 13 Min.
26Cupa Martisor-fete-Buzau-2018 5 Hodiny 20 Min.
27Cupa Complex Sophia Comanesti 2018 5 Hodiny 56 Min.
28Cupa Dragobetelui VULCAN U1400 TURNEUL C 6 Hodiny 56 Min.
29Weekend Sahist Bucurestean 11 la Hotel CARO 7 Hodiny 15 Min.
30Cupa SIRTAKI II 7 Hodiny 19 Min.
31Cupa Dragobetelui VULCAN U1200 TURNEUL D 7 Hodiny 21 Min.
32ONSS Liceu Faza Judeteana Timis Fete 11 Hodiny 55 Min.
33ONSS SAH Licee Faza Judeteana Timis Baieti 11 Hodiny 57 Min.
34Cupa Martisor-open-Buzau-2018 12 Hodiny 53 Min.
35Cupa Bibliotecii Judetene ANTIM IVIREANUL 2018 (Elo<2000) 13 Hodiny 15 Min.
36Cupa Martisor-U10-Buzau-2018 13 Hodiny 22 Min.
37Cupa Martisor la Hotel CARO - 8 ani 13 Hodiny 36 Min.
38Cupa Martisor la Hotel CARO - 10 ani 13 Hodiny 37 Min.
39Cupa Martisor la Hotel CARO - 12 ani 13 Hodiny 37 Min.
40Cupa Martisor la Hotel CARO - 16 ani 13 Hodiny 37 Min.
41Cupa Martisor-U08-Buzau-2018 13 Hodiny 40 Min.
42Memorialul Mircea Radulescu Cluj 2018 Open B 17 Hodiny 31 Min.
43Memorialul Mircea Radulescu Cluj 2018 Open A 17 Hodiny 33 Min.
44Trofeul Deliciosul de Vaslui - Editia 2 Open B - U12 ( Vaslui, 24 - 25 Februarie 2018 ) 17 Hodiny 54 Min.
45Cupa Martisor 2018 1 Dny 2 Hodiny
46CUPA KOLPING Editia VIII-a Sah rapid 03.03.2018 Copii 10 ani Timisoara 1 Dny 3 Hodiny
47Sah Rapid CUPA KOLPING Editia VIII-a 03.03.2017.Juniori si studenti Timisoara 1 Dny 3 Hodiny
48Chess Junior Masters copii U12 - 3-4 martie Hotel Parlament 1 Dny 4 Hodiny
49Chess Junior Masters copii U10 - 3-4 martie Hotel Parlament 1 Dny 4 Hodiny
50Chess Junior Masters copii U08 - 3-4 martie Hotel Parlament 1 Dny 4 Hodiny