Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Kenya (KEN)

Flag KEN
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Brookside Preparatory School Junior Chess Tournament; 2nd Edition; Under 10 2 Hodiny 38 Min.
2Brookside Preparatory School Junior Chess Tournament; 2nd Edition;Under 12,14,18 2 Hodiny 49 Min.
3Brookside Preparatory School Junior Chess Tournament; 2nd Edition; Under 8 3 Hodiny 21 Min.
48th Capablanca Cup - U1800 Section 4 Hodiny 38 Min.
58th Capablanca Cup - Open Section 7 Hodiny 23 Min.
6Final Phase Olympiad Qualifiers - Open Section 7 Hodiny 57 Min.
7Final Phase Olympiad Qualifiers - Ladies Section 8 Hodiny 16 Min.
8KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U18 Boys 1 Dny 18 Hodiny
9Quickfire Blitz Tournament #1 4 Dny 8 Hodiny
10KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U12 Boys & Girls 4 Dny 14 Hodiny
11KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U10 Boys 4 Dny 14 Hodiny
12KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U18 Girls 4 Dny 14 Hodiny
13KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U16 Girls 4 Dny 14 Hodiny
14KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U16 Boys 4 Dny 14 Hodiny
15KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U14 Girls 4 Dny 14 Hodiny
16KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U14 Boys 4 Dny 14 Hodiny
17KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U10 Girls 4 Dny 14 Hodiny
18KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U8 4 Dny 14 Hodiny
19KCB Cub Junior Chess Championship 2018 Under 10 6 Dny 10 Hodiny
20KCB Cub Junior Chess Championship 2018 Under 18 6 Dny 10 Hodiny
21KCB Cub Junior Chess Championship 2018 Under 12 6 Dny 11 Hodiny
22KCB Cub Junior Chess Championship 2018 Under 8 6 Dny 11 Hodiny
23KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U12 Girls 7 Dny 1 Hodiny
24KNYCC - Kitui County Qualifiers 2018; Boys Category 10 Dny 7 Hodiny
25KNYCC - Kitui County Qualifiers 2018; Girls Category 10 Dny 7 Hodiny
26Lighthouse InterSchools Chess Tournament -U14, U16,U18 10 Dny 10 Hodiny
27Lighthouse InterSchools Chess Tournament -U8, U10, U12 10 Dny 10 Hodiny
28Kenya Premier Chess League 11 Dny 5 Hodiny
29KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U10 Girls 12 Dny 9 Hodiny
30KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U18 Boys & Girls 12 Dny 9 Hodiny
31KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U12 Boys 12 Dny 9 Hodiny
32KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U16 Boys & Girls 12 Dny 9 Hodiny
33KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U14 Girls 12 Dny 9 Hodiny
34KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U14 Boys 12 Dny 9 Hodiny
35KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U12 Girls 12 Dny 9 Hodiny
36KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U10 Boys 12 Dny 10 Hodiny
37KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U8 12 Dny 10 Hodiny
38Buruburu Girls Open Chess Tournament 12 Dny 12 Hodiny
392ND TROJAN WARRIORS INTERNAL TOURNAMENT 13 Dny 3 Hodiny
40KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U18 Girls 14 Dny 2 Hodiny
41Ridgeways inn the yard Unplug and play 15 Dny 13 Hodiny
42TUMAINI CHILDRENS HOME CHESS.TOURNAMENT UNDER 18 18 Dny 10 Hodiny
43TUMAINI CHILDRENS HOME CHESS TOURNAMENT UNDER 12 18 Dny 10 Hodiny
44ST. PATRICK'S ITEN OPEN TOURNAMENT FOR SCHOOL TEAMS - 2018 19 Dny 2 Hodiny
45Brookhurst International School Junior Chess Tournament; Under 10 19 Dny 14 Hodiny
46Brookhurst International School Junior Chess Tournament; Under 12 20 Dny 9 Hodiny
47Brookhurst International School Junior Chess Tournament; Under 14 20 Dny 10 Hodiny
48Brookhurst International School Junior Chess Tournament; Under 18 20 Dny 10 Hodiny
49Brookhurst International School Junior Chess Tournament; Under 8 20 Dny 10 Hodiny
50Braeburn Imani Junior Chess Championship Under 8 22 Dny 17 Hodiny