Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 04:27:50
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Kalendář
Odkazy
Technical News
Kontakty
výběr federace
ACF
AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
(Wien
NÖ
Bgld
OÖ
Sbg
Tirol
Vbg
Stmk
Knt
ÜRe)
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BEN
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAF
CAM
CAN
CAT
CAY
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GEQ
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
GUY
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IOM
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NIG
NIR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM
Výběr turnaje
All tournaments
Just running tournaments (duraction <= 3 weeks)
Just running tournaments (duraction > 3 weeks)
In the next 7 days starting Tournaments
In more than 7 days starting Tournaments
In the last 7 days finished tournaments
Since more than 7 days finished tournaments
Tournaments of the last 10 weeks with games
Třídění podle
Last upload descending
Vybraná federace: Estonia (est)
Čís.
Turnaj
Not started
Playing
Finalized
Poslední aktualizace
1
Estonian Championship Preliminary Tournament 2024 Estonian U20 / S50 and S65 Championships 2024
St
19 Hodiny 53 Min.
2
Kaksikodade tavamale turniir
St
1 Dny 9 Hodiny
3
Maaja Ranniku XI Karikaturniir G9
Rp
2 Dny 8 Hodiny
4
Maaja Ranniku XI Karikaturniir G12
Rp
2 Dny 8 Hodiny
5
Maaja Ranniku XI Karikaturniir G7
Rp
2 Dny 8 Hodiny
6
14th Lev Braschinsky Rapid Chess Memorial Tournament
Rp
2 Dny 11 Hodiny
7
Malemaja välk VII
Bz
6 Dny 10 Hodiny
8
10. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2024 (IV etapp) A
Rp
8 Dny 13 Hodiny
9
10. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2024 (IV etapp) B
Rp
8 Dny 13 Hodiny
10
10. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2024 (IV etapp) C
Rp
8 Dny 14 Hodiny
11
Estonian U10 Rapid Championship 2024
Rp
8 Dny 14 Hodiny
12
Estonian U8 Rapid Championship 2024
Rp
8 Dny 14 Hodiny
13
Estonian U16 Rapid Championship 2024
Rp
8 Dny 14 Hodiny
14
Estonian U12 Rapid Championship 2024
Rp
8 Dny 14 Hodiny
15
Estonian U14 Girls Rapid Championship 2024
Rp
9 Dny 11 Hodiny
16
Estonian U12 Girls Rapid Championship 2024
Rp
9 Dny 11 Hodiny
17
Estonian U14 Rapid Championship 2024
Rp
9 Dny 12 Hodiny
18
Estonian U18 Rapid Championship 2024
Rp
9 Dny 12 Hodiny
19
Estonian U10 Girls Rapid Championship 2024
Rp
9 Dny 12 Hodiny
20
Estonian U16 Girls Rapid Championship 2024
Rp
9 Dny 12 Hodiny
21
Estonian U18 Girls Rapid Championship 2024
Rp
9 Dny 12 Hodiny
22
Estonian U8 Girls Rapid Championship 2024
Rp
9 Dny 13 Hodiny
23
Ratsu Karikas/Balti Koolimale Olümpiaadi valikvõistluse III etapp C
Rp
10 Dny 9 Hodiny
24
Ratsu Karikas/Balti Koolimale Olümpiaadi valikvõistluse III etapp A
Rp
10 Dny 10 Hodiny
25
Ratsu Karikas/Balti Koolimale Olümpiaadi valikvõistluse III etapp B
Rp
10 Dny 11 Hodiny
26
Naistepäeva turniir
Rp
10 Dny 12 Hodiny
27
Kaitseväe Akadeemia lahtised malevõistlused
Rp
11 Dny 15 Hodiny
28
39. Eesti omavalitsuste talimängud
Rp
13 Dny 6 Hodiny
29
Malemaja välk VI
Bz
13 Dny 19 Hodiny
30
Mövenpick Rapid
Rp
15 Dny 12 Hodiny
31
50+ välkturniirid MALEMAJA KEVAD`24 - VI etapp
Bz
18 Dny 16 Hodiny
32
Estonian U18 Chess Championship 2024
St
19 Dny 15 Hodiny
33
Estonian U12 Girls Chess Championship 2024
St
19 Dny 15 Hodiny
34
Estonian U12 Chess Championship 2024
St
19 Dny 16 Hodiny
35
Estonian U18 Girls Chess Championship 2024
St
20 Dny 16 Hodiny
36
Elva Male 2 etapp
Rp
24 Dny 10 Hodiny
37
Riigiametnike Male 2024
Rp
25 Dny 8 Hodiny
38
Elva Male 2024 1.etapp
Rp
25 Dny 16 Hodiny
39
10. Tallinna MK sari KEVAD`2024 STOKKERI auhindadele (III etapp) A
Rp
30 Dny 13 Hodiny
40
10. Tallinna MK sari KEVAD`2024 STOKKERI auhindadele (III etapp) B
Rp
30 Dny 14 Hodiny
41
10. Tallinna MK sari KEVAD`2024 STOKKERI auhindadele (III etapp) C
Rp
30 Dny 15 Hodiny
42
Ratsu Karikas/Balti Koolimale Olümpiaadi valikvõistluse II etapp
Rp
31 Dny 9 Hodiny
43
Ratsu Karikas/Balti Koolimale Olümpiaadi valikvõistluse II etapp A
Rp
31 Dny 10 Hodiny
44
Ratsu Karikas/Balti Koolimale Olümpiaadi valikvõistluse II etapp B
Rp
31 Dny 10 Hodiny
45
Reedene turniir 16.02.2024
Bz
31 Dny 11 Hodiny
46
Ratsu Karikas/Balti Koolimale Olümpiaadi valikvõistluse II etapp
Rp
31 Dny 16 Hodiny
47
Ratsu Karikas/Balti Koolimale Olümpiaadi valikvõistluse II etapp
Rp
31 Dny 16 Hodiny
48
Põlvamaa koolinoorte male meistrivõistlused
Rp
34 Dny 16 Hodiny
49
Malemaja välk IV
Bz
35 Dny 9 Hodiny
50
Estonian Women's Team Chess Championship 2024
St
36 Dny 10 Hodiny
View more tournaments...
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
tiráž