Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: England (ENG)

Flag ENG
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Northern Junior Open 4 Hodiny 34 Min.
2Northern Challengers Under 18 4 Hodiny 50 Min.
3Northern Challengers Under 11 5 Hodiny 9 Min.
4Northern Challengers Under 9 5 Hodiny 52 Min.
565th Hampstead: Under 1900 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 7 Hodiny 27 Min.
665th Hampstead: Under 2200 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 7 Hodiny 33 Min.
765th Hampstead: Under 135 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 16 Hodiny 38 Min.
8Scarborough Major 17 Hodiny 33 Min.
9Scarborough Foundation 19 Hodiny 14 Min.
10Scarborough Minor 19 Hodiny 28 Min.
11Scarborough Inter 19 Hodiny 38 Min.
12Scarborough Open 20 Hodiny 23 Min.
13South Shields Themed Bitz 2018 - London System 1 Dny 7 Hodiny
14Hampton Qualifier for the London Junior Chess Championship Under 10 1 Dny 15 Hodiny
15Delancey UK Schools Chess Challenge 2018 Southern Challengers U18 1 Dny 19 Hodiny
16Edgware Gambits Junior Chess Club Autumn Term 2018 2 Dny 8 Hodiny
1717th Muswell Hill Weekday Rapidplay: Open at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR 3 Dny 12 Hodiny
1817th Muswell Hill Weekday Rapidplay: Major Under 160 at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR 3 Dny 13 Hodiny
1917th Muswell Hill Weekday Rapidplay: Minor at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR 3 Dny 13 Hodiny
203rd Twickenham Junior Chess Congress U18 4 Dny 4 Hodiny
21Hendon Blitz - every month 4 Dny 9 Hodiny
222018 UK Chess Challenge Terafinal Under 10 5 Dny 12 Hodiny
232018 UK Chess Challenge Terafinal Under 14 5 Dny 12 Hodiny
242018 UK Chess Challenge Terafinal Under 12 5 Dny 12 Hodiny
252018 UK Chess Challenge Terafinal Under 18 5 Dny 12 Hodiny
262018 UK Chess Challenge Terafinal Davidson Under 8 5 Dny 13 Hodiny
2749th Barnet Knights LJCC Under 14 5 Dny 14 Hodiny
2849th Barnet Knights LJCC Event Under 12s 5 Dny 14 Hodiny
2949th Barnet Knights LJCC Under 10` 5 Dny 14 Hodiny
3049th Barnet Knights LJJC Under 8 5 Dny 14 Hodiny
31Richmond Rapidplay 123 U120 Section 5 Dny 17 Hodiny
32Richmond Rapidplay 121 U80 Section 5 Dny 17 Hodiny
33Golders Green Rapidplay: FIDE Minor Under 145 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 6 Dny 12 Hodiny
34Golders Green Rapidplay: FIDE Open Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 6 Dny 12 Hodiny
35Golders Green Rapidplay: FIDE Major Under 170 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 6 Dny 12 Hodiny
36Golders Green Rapidplay: FIDE Amateur Under 120 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 6 Dny 12 Hodiny
37Golders Green Rapidplay: FIDE Improver Under 105 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 6 Dny 12 Hodiny
38Golders Green Rapidplay: My "First" Tournament / ECF Under 80 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 6 Dny 13 Hodiny
39Richmond Blitz Blast RB8 6 Dny 20 Hodiny
40Richmond Rapidplay 122 U80 Section 7 Dny 2 Hodiny
41Richmond Rapidplay 126 U80 Section 7 Dny 2 Hodiny
42Richmond Rapidplay 126 U120 Section 7 Dny 2 Hodiny
43Richmond Rapidplay 126 U160 Section 7 Dny 2 Hodiny
44Richmond Rapidplay 126 Open Section 7 Dny 2 Hodiny
45Richmond Rapidplay 125 U80 Section 7 Dny 3 Hodiny
46Richmond Rapidplay 125 U120 Section 7 Dny 3 Hodiny
47Richmond Rapidplay 125 U160 Section 7 Dny 3 Hodiny
48Richmond Rapidplay 125 Open Section 7 Dny 3 Hodiny
49Richmond Rapidplay 124 U120 Section 7 Dny 8 Hodiny
50Richmond Rapidplay 124 U80 Section 7 Dny 8 Hodiny