výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Catalonia (CAT)

Flag CAT
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1XXV OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA GRUP B (U2100 FIDE) 1 Hodiny 41 Min.
2V TORNEO BLITZ DIA INTERNACIONAL DEL TRABAJO 1 Hodiny 44 Min.
3V Open Escacs Actius Ciutat de Rubi Memorial Jesus E. Fortes (157684) 1 Hodiny 46 Min.
4II Open Intl Escacs de la Universitat de Vic i Campionat de Catalunya Universitari 2017 (155870) 1 Hodiny 51 Min.
5Campionat de Catalunya Universitari 2017 Grup B 2 Hodiny 9 Min.
6XXIX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup C Code 3 Hodiny 26 Min.
7Campionat de Catalunya d'edats 2017 Categoria S18 4 Hodiny 15 Min.
8Campionat de Catalunya d'edats 2017 Categoria S16 4 Hodiny 18 Min.
9Campionat de Catalunya d'edats 2017 Categoria S14 4 Hodiny 21 Min.
10Campionat de Catalunya d'edats 2017 Categoria S10 4 Hodiny 25 Min.
11Campionat de Catalunya d'edats 2017 Categoria S12 4 Hodiny 26 Min.
12SEGON CAMPIONAT ESCOLAR ORLANDAI CINQUÉ CURS 2016-17 4 Hodiny 29 Min.
13Campionat de Catalunya d'Edats 2017 - Categoria S-8 7 Hodiny 18 Min.
14VI Obert d'escacs Vall del Tenes 2017 (156315) 10 Hodiny 45 Min.
15CAMPIONAT DE RÁPIDES ESCOLAR 13 Hodiny 40 Min.
16XXV OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA GRUP A 1 Dny
17III TORNEO INTERNACIONAL BLITZ OPEN 1 Dny
18V CERRADO INTERNACIONAL UE MONTCADA - NORMAS IM 1 Dny
19Torneig 75è Aniversari 1942 - 2017 Club Escacs Cornella 1 Dny 3 Hodiny
2011è Torneig obert d’escacs actius BICOLOR 1 Dny 4 Hodiny
2143 Open Internacional d'Escacs Vila de Sitges - Grup A Code 1 Dny 4 Hodiny
2243 Open Internacional d'Escacs Vila de Sitges - Grup B Code 1 Dny 4 Hodiny
23XXIX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup B Code 1 Dny 5 Hodiny
24SEGON CAMPIONAT ESCOLA ORLANDAI QUART CURS 2016-17 LLIGA 1 Dny 7 Hodiny
25SEGON CAMPIONAT ESCOLA NAUSICA GRUP MITJANS CURS 2016-17 1 Dny 7 Hodiny
26SEGON CAMPIONAT ESCOLA NAUSICA GRUP GRANS CURS 2016-17 1 Dny 7 Hodiny
27CAMPIONAT PER EQUIPS ESCOLAR DE SABADELL 1 Dny 13 Hodiny
28Per equips CEEB Sots-10 2 Dny 4 Hodiny
29Per equips CEEB Sots-12 2 Dny 4 Hodiny
30PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR ORLANDAI TERCER CURS 2016-17 2 Dny 6 Hodiny
31SEGON CAMPIONAT ESCOLAR ORLANDAI SISÉ CURS 2016-17 2 Dny 6 Hodiny
32TERCER CAMPIONAT ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA GRUP DILLUNS 2017 2 Dny 6 Hodiny
33SEGON CAMPIONAT COL·LEGI IPSI GRUP DIMARTS GRANS 2017 2 Dny 6 Hodiny
34XI Torneig Internacional Actiu Vila de Canovelles 2017 2 Dny 14 Hodiny
35LLIGA MILÀ I FONTANALS ( 2ª Part ) - 6è Primària - 2016-17 - 3 Dny 7 Hodiny
36TANCAT PER NORMA DE MI SOCIETAT CORAL COLON 2017 3 Dny 15 Hodiny
37XI OBERT D’ESCACS DE LA SOCIETAT CORAL COLON DE SABADELL 2017 3 Dny 16 Hodiny
38VII Actiu del Catalunya Escacs Club 4 Dny
39Promoció CELH Escacs Base-Petits 5 Dny 3 Hodiny
40Promoció del Consell Esportiu de L'Hospitalet Grup Grans 5 Dny 3 Hodiny
41CAMPIONAT DE CATALUNYA DE VETERANS 2017 FASE PREVIA ANOIA 5 Dny 8 Hodiny
42Per equips CEEB Sots-14 6 Dny 3 Hodiny
43XIè Obert d' Escacs Vilafranca del Penedès - C.U.C. 6 Dny 4 Hodiny
44V CERRADO INTERNACIONAL UE MONTCADA - NORMAS GM 6 Dny 12 Hodiny
45Campionat de Tarragona de Veterans 2017 7 Dny 5 Hodiny
46LLIGA NOU PATUFET - CURS 2016-17 - 7 Dny 7 Hodiny
47LLIGA PINEDA - Cicle Superior - 2016-17 7 Dny 7 Hodiny
48LLIGA PINEDA 3er.Primària 2016-17 7 Dny 7 Hodiny
49SEGON CAMPIONAT ESCOLAR REINA ELISENDA CURS 2016-17 TOTS 8 Dny 6 Hodiny
50I Torneig Internacional d'Escacs Actius del Guinardó 8 Dny 10 Hodiny
Advertisement
Advertisement