výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 41 Minuty
2Baku Summer Rapid 30 june 2018 1 Hodiny 6 Min.
3Baku Summer Open 1-8 july 2018 1 Hodiny 16 Min.
4ELFIM Ustalığa Namizəd Rating Tournament 2 Hodiny 17 Min.
5AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP B 21 iyun 15:30-da 2 Hodiny 22 Min.
6AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP A 21 iyun 15:30-da 2 Hodiny 32 Min.
7Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri D qrupu (Gəncə) 4 Hodiny 9 Min.
8Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri A qrupu (Gəncə) 4 Hodiny 13 Min.
9Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri B qrupu (Gəncə) 4 Hodiny 13 Min.
10Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri C qrupu (Gəncə) 4 Hodiny 13 Min.
11Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(I dərəcə)- Sumqayıt 4 Hodiny 48 Min.
12HİRŞDK (Əhmədli filialı): II dərəcə (2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 4 Hodiny 48 Min.
13HİRŞDK (Əhmədli filialı): III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 4 Hodiny 48 Min.
14HİRŞDK (Əhmədli filialı): IV dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 4 Hodiny 48 Min.
15HİRŞDK (Əhmədli filialı):sınaq yarışı (2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 28 iyun 4 Hodiny 48 Min.
16 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 4 Hodiny 52 Min.
17 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 4 Hodiny 53 Min.
18 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 2-ci dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 4 Hodiny 53 Min.
19Baku Summer Blitz 7 july 2018 5 Hodiny 3 Min.
20Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifa yarışı(II dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 5 Hodiny 53 Min.
21Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(III dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 5 Hodiny 53 Min.
22Məktəblilərin Yay tətili birinciliyi Lənkəran 6 Hodiny 11 Min.
23AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ 21 iyun 15:30-da 6 Hodiny 12 Min.
2415 - 21 iyun 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Şahmat ulduzları" reytinq turniri - 2018 ( 8, 10, 12, 14, 16 yaş) 6 Hodiny 45 Min.
253 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK 7 Hodiny 50 Min.
26Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(IV dərəcə) 20-24 iyun- Sumqayıt 8 Hodiny 4 Min.
27Elfim Günəşli IV dərəcə "Yay Turniri " 19 - 21 Iyun 2018 8 Hodiny 24 Min.
28Elfim Günəşli III dərəcə "Yay Turniri " 19 - 23 Iyun 2018 9 Hodiny 11 Min.
294№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş III dərəcə yarışı (23 iyun.saat 12:00) 9 Hodiny 26 Min.
304№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş II dərəcə yarışı (23 iyun.saat 14:00) 9 Hodiny 36 Min.
314 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK (böyüklər) 9 Hodiny 44 Min.
324 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK (kiçiklər) 9 Hodiny 45 Min.
33Elfim Günəşli Sınaq yarışı "Yay Turniri " 19 - 21 Iyun 2018 10 Hodiny 13 Min.
342 dərəcə Təsnifat turniri RŞK 10 Hodiny 38 Min.
354№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş IV dərəcə yarışı (23 iyun.saat 10:00) 22 Hodiny 8 Min.
36Azerbaijan Chess Championship under 20 1 Dny 6 Hodiny
37Azerbaijan Chess Championship under 20, girls 1 Dny 6 Hodiny
3824 iyun 2018 3N-RİOEUGŞİM (səbail filialında) BLİTS TURNİR 2 Dny 4 Hodiny
3915-19 iyun 2018-ci il . 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də ( Nərimanov filialı) 15 İyun -Milli Qurtuluş gününə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 2 Dny 7 Hodiny
4015-19 iyun 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 2 Dny 7 Hodiny
4115-19 iyun 2018-ci il . 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də (Nərimanov filialı) keçiriləcək 15 İyun - Milli Qurtuluş gününə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 2 Dny 7 Hodiny
42Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - sınaq yarışı - 7 yaşadək 15 - 19 iyun 2018 - ci il 2 Dny 9 Hodiny
43Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - IV dərəcə almaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 2 Dny 9 Hodiny
44Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - III - dərəcə alamaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 2 Dny 9 Hodiny
45Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - II dərəcə almaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 2 Dny 9 Hodiny
46Elfim Idman Ustalığına Namizəd 19 iyun saat 15:00 Beynəlxalq və milli reyting turniri 3 Dny 3 Hodiny
47HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 3 Dny 10 Hodiny
48HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 3 Dny 10 Hodiny
49HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək 2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 3 Dny 10 Hodiny
50HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək 2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 3 Dny 10 Hodiny