Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Armenia (ARM)

Flag ARM
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 14տ 2 Hodiny 18 Min.
2Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 12տ 2 Hodiny 24 Min.
3Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 10տ 2 Hodiny 28 Min.
4Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-16 3 Hodiny 48 Min.
5Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-14 3 Hodiny 49 Min.
6Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-12 4 Hodiny 8 Min.
7Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-12 4 Hodiny 10 Min.
8Loru marzi 14 tarekan txanneri mrcashar 6 Hodiny 6 Min.
9Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 1/4 եզրափակիչ մրցաշար 6 Hodiny 34 Min.
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (2-րդ խումբ-17:30) 6 Hodiny 40 Min.
11Գորիսի համայնք մինչև 10տ. 6 Hodiny 56 Min.
124-կարգ 17.02-25.02.2020թ. Աջափնյակ Բ խումբ 7 Hodiny 1 Min.
13Loru marzi 12 tarekan txaneri mrcashar 7 Hodiny 8 Min.
14Loru marzi Aghchikneri mrcashar 7 Hodiny 12 Min.
15Loru marzi 16 tarekan txanei mrcashar 7 Hodiny 17 Min.
16Loru marzi 10 tarekan txaneri mrcashar 7 Hodiny 18 Min.
17Loru marzi 8 tarekan txaneri mrcashar 7 Hodiny 20 Min.
18Հ.Գասպարյանի անվ.դպրոցի 60ամյակին նվիրված մրցաշար երկրորդ փուլ 8 Hodiny 16 Min.
194-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ -15:30) 8 Hodiny 19 Min.
20Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-10 8 Hodiny 48 Min.
21Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-10 9 Hodiny 5 Min.
22Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-8 9 Hodiny 8 Min.
234-րդ կարգ 17.02-25.02.2020թ. Աջափնյակ Ա խումբ 9 Hodiny 40 Min.
24Գորիս Համայնք մինչև 10 տ. 1 Dny 11 Hodiny
25ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ. 14տարեկանների առաջնություն 2 Dny 6 Hodiny
26ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ.12 տարեկանների առաջնություն 2 Dny 6 Hodiny
27Աբովյան Չորրորդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 17:00 2 Dny 10 Hodiny
28ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ. 10տարեկանների առաջնություն 4 Dny 7 Hodiny
294-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 4 Dny 13 Hodiny
303 կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 5 Dny 6 Hodiny
31ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ.-ի 16տարեկանների առաջնություն 5 Dny 7 Hodiny
32ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ. մինչև 8տարեկանների առաջնություն 5 Dny 8 Hodiny
33Աբովյան Չորրորդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ 15:00 5 Dny 13 Hodiny
34Երրորդ կարգի որակավորման մրցաշար 5 Dny 13 Hodiny
35Առաջին կարգի որակավորման մրցաշար 5 Dny 13 Hodiny
36Երկրորդ կարգի որակավորման մրցաշար 5 Dny 13 Hodiny
373-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 6 Dny 7 Hodiny
38Մալաթիա ՇՄՄ 4 կարգի որակավորման մրցաշար 7 Dny 6 Hodiny
394-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Շ.Տ. 7 Dny 8 Hodiny
40Արաբկիրի ՇՄՄ-ի 1/2 եզրափակիչ առաջնություն 7 Dny 8 Hodiny
414-կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 8 Dny 6 Hodiny
424-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Քանաքեռ-Զեյթուն) 8 Dny 8 Hodiny
43Կորյուն Հովհաննիսյանի 8-րդ ՀՈՒՇԱՄՐՑԱՇԱՐ 2020թ,Վարդենիկ 10 Dny 6 Hodiny
44Koryun Hovhannisyani Hushamrcashar 10 Dny 9 Hodiny
45VIVARO-ի շաշկու ընտրական առաջին մրցաշար 10 Dny 11 Hodiny
46ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 15:00 11 Dny 5 Hodiny
47Երևանի 2020թ․ առաջ. 1/2 - Պ-12 16 Dny 6 Hodiny
48Երևանի 2020թ․ առաջ. 1/2 - Պ-10 16 Dny 6 Hodiny
494 կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 16 Dny 11 Hodiny
50Kotayk Region championship-2020 18 Dny 6 Hodiny