Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Portugal (POR)

Flag POR
No.TurnirSon yükləmə
1XIX Circuito Xadrez CLDE OESTE/Esc Frei Estevão Martins Grupo A - Infantis A 24 abril 2018 - Alcobaça - Nascidos em 2006 ou depois 2 Saat 42 Dəq.
2XIX Circuito Xadrez CLDE OESTE/Esc Frei Estevão Martins Grupo C - Juvenis 24 abril 2018 - Alcobaça - Nascidos em 2003, 2002,2001,2000 2 Saat 54 Dəq.
3XIX Circuito Xadrez CLDE OESTE/Esc Frei Estevão Martins Grupo B - Iniciados 24 abril 2018 - Alcobaça - Nascidos em 2004 e 2005 3 Saat 7 Dəq.
4CD Absoluto AXSetúbal 2017/2018 7 Saat 13 Dəq.
5IV Torneio de Xadrez da Vidigueira - 'Torneio Popular' 8 Saat 45 Dəq.
6IV Torneio de Xadrez da Vidigueira - 'Torneio Oficial' 8 Saat 46 Dəq.
7IV Torneio Cidade de Braga - Dia da Liberdade 25 Abril 10 Saat 11 Dəq.
8GXA Open da Primavera 2018 11 Saat 17 Dəq.
9PRIMEIRO TORNEIO INTERNACIONAL DIÁRIO DE VISEU 11 Saat 24 Dəq.
10CAMPEONATO ABSOLUTO DE XADREZ DE AVEIRO 11 Saat 30 Dəq.
11I Taça Litoral de Xadrez - Open Internacional de Xadrez S. Martinho do Porto 15 a 21 Setembro 2018 11 Saat 37 Dəq.
122º Torneio de Xadrez Shopping Center de Masssamá - Federados (25/04-15.00h) 11 Saat 39 Dəq.
132º Torneio de Xadrez Shopping Center de Masssamá - Popular (25/04-15.00h) 11 Saat 39 Dəq.
141º Rating Challenger AXPortugal - Under1400 (28 e 29/04) 11 Saat 40 Dəq.
15III Open dos Ferroviários (14:00 - 21ABR2018) Inscrições para o email: xadrez.ferroviarios@gmail.com 11 Saat 43 Dəq.
16Open Internacional Queima das Fitas 2018 13 Saat 33 Dəq.
17I TORNEIO DE XADREZ JOVEM MAR SHOPPING ALGARVE AXAL - 22 de Abril 2018 16 Saat 20 Dəq.
18Iniciados - Regional Centro - Desporto Escolar 2018 17 Saat 10 Dəq.
19Juvenis - Regional Centro - Desporto Escolar 2018 17 Saat 24 Dəq.
20TORNEIO DE XADREZ DOS JOGOS DESPORTIVOS DE FERREIRA DO ALENTEJO 2018 17 Saat 38 Dəq.
214º Torneio 4 º B Fidalguinhos 19 Saat 55 Dəq.
223º torneio 3ºA Barreiro 6 19 Saat 56 Dəq.
23II Memorial Filipe Simões 2018 20 Saat 30 Dəq.
24Torneio Interno AAC 2017/2018 22 Saat 48 Dəq.
25II Torneio Aberto de Vila Nova de Anços 1 Gün
26IX Open Internacional Marquês Pombal 1 Gün 11 Saat
2757º Torneio Jovem do Clube de Xadrez de Sintra 1 Gün 15 Saat
284º torneio 1ºF escola vila chã 1 Gün 15 Saat
295º Torneio 3º B Fidalguinhos 2016-2017 1 Gün 19 Saat
30Taça AXP 2017/2018 1 Gün 19 Saat
314º torneio 4ºA escola barreiro 6 1 Gün 20 Saat
32UIT CENTRO HISTORICO 1 Gün 21 Saat
33UIT CENTRO JUNTA FREGUESIA de ARROIOS 1 Gün 22 Saat
345ºTorneio 2ºE escola Vila Chã 2017-2018 2 Gün 13 Saat
352º Encontro Distrital de Xadrez de Coimbra-Infatis A/B-Coimbra 2 Gün 14 Saat
362º ano 1º fevereiro 2018 3 Gün
374º Torneio de Xadrez União de Freguesias S. Mamede de Infesta e Senhora da Hora 3 Gün
382º Encontro Distrital de Xadrez de Coimbra-Infatis A/B-Coimbra 3 Gün 13 Saat
394º Torneio 4º A Fidalguinhos 3 Gün 14 Saat
403ºTorneio 4ºD escola telha1 2017-2018 3 Gün 14 Saat
413º Torneio 1ºG escola Vila Chã 3 Gün 14 Saat
422º torneio parque dos infantes 2017-2018 3 Gün 14 Saat
43XXXIII TORNEIO INTERBANCÁRIO DE XADREZ - Final Sul e Ilhas 3 Gün 20 Saat
44Torneio 25 de Abril Jovem 2018 - Montemor-o-Velho 3 Gün 20 Saat
45XXIX Taça de Lisboa AXL 2017-2018 4 Gün 11 Saat
46I Torneio Jovem Sub08 a Sub16 de Xadrez “Semana Juventude Óbidos 2018” Elo Inferior a 1200 - 15 Abril 2018 – 15:00 horas 4 Gün 12 Saat
474º Torneio 3º A Fidalguinhos 17-18 4 Gün 13 Saat
483º torneio 2º F Vila Chã 2017-2018 4 Gün 13 Saat
494º torneio 3º F Vila Chã 2017-2018 4 Gün 13 Saat
50III Torneio Aberto de Santo António dos Olivais (Coimbra) 5 Gün