Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Portugal (POR)

Flag POR
No.TurnirSon yükləmə
1I Copa Naciones Ordum 2020 9 Saat 1 Dəq.
2Liga AX Gaia - I Série de Torneios AX Gaia 12 Saat 49 Dəq.
3Liga dos Campeões AX Gaia - Fase final 13 Saat 14 Dəq.
4Liga Europa AX Gaia - Fase final 17 Saat 57 Dəq.
5I Copa Naciones Ordum 2020 - Feminino 1 Gün 14 Saat
6Liga dos Campeões AX Gaia - Grupo D 1 Gün 14 Saat
7Liga dos Campeões AX Gaia - Grupo B 4 Gün 14 Saat
8Taça AX Gaia - I Série de Torneios AX Gaia 4 Gün 16 Saat
9Liga dos Campeões AX Gaia - Grupo C 4 Gün 17 Saat
10Liga dos Campeões AX Gaia - Grupo A 5 Gün 13 Saat
11Liga AX Porto - II Série de torneios AX Gaia 5 Gün 13 Saat
12I Treino GDFB - Fica em Casa - Jovens Promessas 5 Gün 18 Saat
13VI Treino GDFB - Fica em Casa 7 Gün 14 Saat
14V Treino GDFB - Fica em Casa 11 Gün 17 Saat
15IV Treino GDFB - Fica em Casa 11 Gün 21 Saat
16Supertaça Europeia AX Gaia - I Série de Torneios AX Gaia 13 Gün 21 Saat
17Supertaça AX Gaia - I Série de Torneios AX Gaia 13 Gün 21 Saat
18A.XAT Knockout Ironman - lichess.org 20 Gün 13 Saat
19I Campeonato de Rápidas de Jovens Online 23 Gün 15 Saat
20III Treino GDFB - Fica em Casa 26 Gün 18 Saat
21II Treino GDFB - Fica em Casa 33 Gün 18 Saat
22I Treino GDFB - Fica em Casa 33 Gün 18 Saat
23Torneio 25 de abril 33 Gün 20 Saat
24Torneio da Juventude 2020 49 Gün 14 Saat
25I Torneio Aberto SR do CNM (Coimbra, 22/Mar) - ADIADO 49 Gün 15 Saat
26TORNEIO CIDADE DE LEIRIA - CANCELADO 64 Gün 23 Saat
27I Open Terras de Trás os Montes - Macedo de Cavaleiros 76 Gün 18 Saat
28EBq da Lousã-3E Natal 77 Gün 2 Saat
29TORNEIO TEMATICO CORUCHÉUS GAMBITO BENKO OU VOLGA--dia-08/03---14:30 77 Gün 14 Saat
30TORNEIO INTERBANCÁRIO DE XADREZ - Lisboa 2020 (ADIADO) 77 Gün 19 Saat
31Distrital Leiria Rapidas Equipas 2020 78 Gün 3 Saat
32Campeonatos de Jovens do Distrito de Coimbra 2019-20 - Sub20 78 Gün 16 Saat
335 Torneio de xadrez do A.T.L. Os Busios 78 Gün 18 Saat
34GXA Torneio de Inverno 2020 78 Gün 21 Saat
355 Campeonato de xadrez do A.T.L. Os Busios 79 Gün 1 Saat
36CN Jovens Rápidas 2019/2020 - Equipas Sub08 a Sub12 79 Gün 11 Saat
37CN Jovens Rápidas 2019/2020 - Equipas Sub14 a Sub20 79 Gün 11 Saat
38CN Jovens Semi-Rápidas 2019/2020 - Equipas Sub08 a Sub12 79 Gün 11 Saat
39CN Jovens Semi-Rápidas 2019/2020 - Equipas Sub14 a Sub20 79 Gün 11 Saat
40CNJovensRápidas 2019/2020 Sub20 79 Gün 11 Saat
41CNJovensRápidas 2019/2020 Sub18 79 Gün 11 Saat
42CNJovensRápidas 2019/2020 Sub16 79 Gün 11 Saat
43CNJovensRápidas 2019/2020 Sub14 79 Gün 11 Saat
44CNJovensRápidas 2019/2020 Sub12 79 Gün 11 Saat
45CNJovensRápidas 2019/2020 Sub10 79 Gün 11 Saat
46CNJovensRápidas 2019/2020 Sub08 79 Gün 11 Saat
47CNJovens 2019/2020 Sub20 79 Gün 11 Saat
48CNJovens 2019/2020 Sub18 79 Gün 11 Saat
49CNJovens 2019/2020 Sub16 79 Gün 11 Saat
50CNJovens 2019/2020 Sub14 79 Gün 11 Saat