Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Paraguay (PAR)

Flag PAR
No.TurnirSon yükləmə
1I Torneo Interno de la Escuela de Ajedrez SND - Sub 06 17 Saat 47 Dəq.
2II Torneo Interno Escuela de Ajedrez SND 17 Saat 47 Dəq.
3XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 14 1 Gün 21 Saat
4XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 16, 18 Y 20 1 Gün 22 Saat
5XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 12 1 Gün 22 Saat
6XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 10 1 Gün 22 Saat
7XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 8 1 Gün 22 Saat
8FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 16 ABSOLUTO 5 Gün 11 Saat
9FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 10 ABSOLUTO 5 Gün 12 Saat
10FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 12 ABSOLUTO 5 Gün 12 Saat
11FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 14 ABSOLUTO 5 Gün 12 Saat
12FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 18 FEMENINO 6 Gün 13 Saat
13FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 18 ABSOLUTO 6 Gün 13 Saat
14FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 16 FEMENINO 6 Gün 13 Saat
15TORNEO "EL BLITZ DE LAS CHICAS" 6 Gün 13 Saat
16FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 14 FEMENINO 6 Gün 13 Saat
17FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 8 FEMENINO 6 Gün 14 Saat
18FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 12 FEMENINO 6 Gün 14 Saat
19FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 10 FEMENINO 6 Gün 15 Saat
20TORNEO ZONAL FEMENINO _ ZONA 2.5_ AÑO 2017 6 Gün 22 Saat
21IRT UNIVERSITARIO DE AJEDREZ DE LA U.N.A. 7 Gün 19 Saat
22CLASIFICATORIO UNIVERSITARIO DE AJEDREZ DE LA U.N.A GRUPO C 8 Gün 14 Saat
23CLASIFICATORIO UNIVERSITARIO DE AJEDREZ DE LA U.N.A GRUPO A 8 Gün 14 Saat
24CLASIFICATORIO UNIVERSITARIO DE AJEDREZ DE LA U.N.A GRUPO B 8 Gün 14 Saat
25VIII Torneo Shopping Fuente Salemma 8 Gün 22 Saat
26FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 8 ABSOLUTO 9 Gün 10 Saat
27Torneo Interno del Club Ovetense de Ajedrez 14 Gün 19 Saat
28Torneo de ajedrez en los "Juegos Universitarios Ovetenses" 15 Gün 15 Saat
29Copa Leonarda Sanchez 2017 19 Gün 21 Saat
30Torneo de Ajedrez para Jugadores de Cafe 22 Gün 12 Saat
31Torneo Mayor Encarnaceno 2017 28 Gün 16 Saat
32VII Torneo Shopping Fuente Salemma 29 Gün 21 Saat
33Torneo Nacional de ajedrez Inter-Ciudades en conmemoracion del aniversario de la ciudad de Coronel Oviedo 35 Gün 17 Saat
34Club Deportivo Sajonia 2017_Circuito 10 37 Gün 8 Saat
35Campeonato Mayor Femenino 2017 37 Gün 16 Saat
36COPA CU DE AJEDREZ PRIMERA EDICION SUB Abierto 47 Gün 11 Saat
37COPA CU DE AJEDREZ PRIMERA EDICION SUB 10 50 Gün 20 Saat
38COPA CU DE AJEDREZ PRIMERA EDICION SUB 8 50 Gün 20 Saat
39COPA CU DE AJEDREZ PRIMERA EDICION SUB 14 a 18 50 Gün 20 Saat
40COPA CU DE AJEDREZ PRIMERA EDICION SUB 12 50 Gün 20 Saat
41Torneo Abierto de Ajedrez Clasificatorio al Mayor Encarnaceno 2017 52 Gün 17 Saat
42Club Deportivo Sajonia 2017_Circuito 09 65 Gün 5 Saat
43III IRT Blitz Chess U.S.A. Paraguay 70 Gün 10 Saat
44VI Torneo Shopping Fuente Salemma 71 Gün 20 Saat
45TORNEO IRT RAPIDO DE AJEDREZ DOS REYES CHESS CLUB 73 Gün 13 Saat
46FIDES te pone en JAQUE 76 Gün 20 Saat
47Copa ELITE 2017 FINAL 77 Gün 18 Saat
48Copa ELITE 2017 Clasificatorio 78 Gün 14 Saat
49Clasificatorio Juegos Escolares Masculino 2017 78 Gün 20 Saat
50Clasificatorio Juegos Escolares Femenino 2017 78 Gün 20 Saat
Advertisement