Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Paraguay (PAR)

Flag PAR
No.TurnirSon yükləmə
1I IRT Estandar Sub 2200 Copa Peon Avanza 20 Saat
2IV IRT Blitz Chess U.S.A. Paraguay 2018 6 Gün 3 Saat
3Torneo Centenario 2018_Cat ADULTOS 7 Gün 14 Saat
4Final Juegos Universitarios de Ajedrez de la UNA Edicion "91 Años del Primer Ajedrez Viviente de America" 8 Gün
5Clasificatorio Juegos Universitarios de Ajedrez de la UNA Edicion "91 Años del Primer Ajedrez Viviente de America" Grupo A 8 Gün 19 Saat
6Clasificatorio Juegos Universitarios de Ajedrez de la UNA Edicion "91 Años del Primer Ajedrez Viviente de America" Grupo C 8 Gün 19 Saat
7Clasificatorio Juegos Universitarios de Ajedrez de la UNA Edicion "91 Años del Primer Ajedrez Viviente de America" Grupo B 8 Gün 19 Saat
8Torneo Interno de Ajedrez Club Centenario 8 Gün 22 Saat
9Torneo de Despedida a nuestros representantes que van al Sudamericano 11 Gün 18 Saat
10Campeonato Nacional Paraguayo de Blitz 2018 14 Gün 4 Saat
11Torneo de Ajedrez del Centro Educativo Leonarda Sanchez de Paez 14 Gün 5 Saat
12Torneo de Ajedrez Estandar de Entrenamiento del Club Peon Avanza 14 Gün 23 Saat
13Campeonato Nacional Paraguayo_ Absoluto 2018 15 Gün 2 Saat
14XX Torneo Shopping Fuente Salemma 16 Gün 4 Saat
15Torneo Clausura de las Escuelas Deportivas - Ajedrez 17 Gün 21 Saat
16Torneo por Duplas_CDPS_ 2018 22 Gün 4 Saat
17Final del Campeonato Nacional Absoluto 2018 24 Gün 22 Saat
18II IRT AJEPAR 2018 SUB 1800 Ajedrez Mbarete, Paraguai Katupyry 27 Gün 5 Saat
19XI Torneo de Ajedrez Rapido del Club Peon Avanza 36 Gün 20 Saat
20X Torneo De Ajedrez Rapido del Club Peon Avanza 43 Gün 19 Saat
21TORNEO DE CAMPEONES CIT 2018 44 Gün 16 Saat
22Homenaje II Memorial Juan Miguel Riveros (PAR) IA_CDPS 45 Gün 13 Saat
23Torneo IRT Sub2200 Copa Josefa Aurora 47 Gün 15 Saat
24Clasificatorio Interno Derecho UNA JJUU 50 Gün 22 Saat
25Simultanea del MF Matias Latorre Culminacion Torrefuerte 51 Gün 23 Saat
26Segundo Torneo Interno de Ajedrez Colegio Torrefuerte Curso Cuarto Grado 52 Gün
27Segundo Torneo Interno de Ajedrez Colegio Torrefuerte Curso Primer Grado 52 Gün
28Segundo Torneo Interno de Ajedrez Colegio Torrefuerte Curso Segundo Grado 52 Gün
29Segundo Torneo Interno de Ajedrez Colegio Torrefuerte Curso Tercer Grado 52 Gün
30X Torneo Inter-Regional de Ajedrez por Equipos 56 Gün 11 Saat
31Clasificatorio Juegos Escolares Femenino 2018 58 Gün 1 Saat
32Clasificatorio Juegos Escolares Masculino 2018 58 Gün 2 Saat
33XIX Torneo Shopping Fuente Salemma 65 Gün 2 Saat
34VIII Torneo de Ajedrez Rapido del Club Peon Avanza 71 Gün 19 Saat
35Torneo CIT Solidario Maria Cristina Talavera 77 Gün 21 Saat
36Torneo de Ajedrez Rapido "Black Stone" 78 Gün 19 Saat
37Torneo Solidario Maria Cristina Talavera 81 Gün 17 Saat
38VII Ajedrez Rapido del Club Peon Avanza 82 Gün 23 Saat
39Torneo de Ajedrez Blitz del Club Peon Avanza 82 Gün 23 Saat
40I Torneo Interno de Ajedrez CIT con ELO 85 Gün 2 Saat
41I Torneo Interno de Ajedrez CIT sin ELO 85 Gün 2 Saat
42XVIII Torneo Shopping Fuente Salemma 86 Gün 2 Saat
43Torneo IRT Blitz Ley de Ajedrez en las Escuelas. Agasajo al Sen. Ancho Ramírez 88 Gün 3 Saat
44Torneo 37° Aniversario del CIT 2018 por equipos Cat B 98 Gün 23 Saat
45VI Torneo de Ajedrez Rapido del Club Peon Avanza 99 Gün 18 Saat
46TORNEO DE AJEDREZ DIA DEL NIÑO - SUB 08 105 Gün 5 Saat
47TORNEO DE AJEDREZ DIA DEL NIÑO - SUB 10 105 Gün 5 Saat
48Torneo 37° Aniversario del CIT 2018 por equipos Cat C 105 Gün 15 Saat
49Torneo 37° Aniversario del CIT 2018 por equipos Cat A 105 Gün 15 Saat
50TORNEO DE AJEDREZ DIA DEL NIÑO - SUB 12 106 Gün 19 Saat