Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Paraguay (PAR)

Flag PAR
No.TurnirSon yükləmə
1II IRT Clasificatorio 2018 9 Saat 52 Dəq.
2Undecimo Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 4 Gün 14 Saat
3XIII Torneo Shopping Fuente Salemma 4 Gün 20 Saat
4Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 04 5 Gün 8 Saat
5Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 10 Femenino 10 Gün 16 Saat
6Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 10 Absoluto 10 Gün 16 Saat
7Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Femenina 11 Gün 15 Saat
8Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Absoluta Armagedon 11 Gün 15 Saat
9Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Absoluta 11 Gün 15 Saat
10Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 12 Femenino 11 Gün 16 Saat
11Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 12 Absoluto 11 Gün 16 Saat
12Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 2018 Desempate Armagedón 17 Gün 16 Saat
13Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 2018 Desempate Rapidas 17 Gün 17 Saat
14Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 17 Gün 18 Saat
15Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 03 25 Gün 14 Saat
16I IRTSub 2200_ Clasificatorio al Torneo Mayor 2018 25 Gün 20 Saat
17Noveno Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 32 Gün 15 Saat
18Torneo interno de la Empresa "Voicenter S.A/Ccgroup" 33 Gün
19IRT "Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 16" 38 Gün 13 Saat
20Torneo Interno Club.Centenario 2018_Cat ADULTOS 38 Gün 19 Saat
21Torneo Interno Club Centenario 39 Gün 16 Saat
22Desempate CNP Categoría Sub 18_Femenina 45 Gün 13 Saat
23Desempate CNP Categoría Sub 18_Absoluto 45 Gün 13 Saat
24 Campeonato Nacional Paraguayo de Ajedrez Categoría Sub 18 45 Gün 14 Saat
25XII Torneo Shopping Fuente Salemma 46 Gün 22 Saat
26Primer Torneo de Ajedrez Itacurubi de la Cordillera 49 Gün 23 Saat
27Desempate Campeonato Nacional Categoría Sub 20 Rama Femenina Armagedon 52 Gün 11 Saat
28Desempate Campeonato Nacional Categoría Sub 20 Rama Femenina 52 Gün 11 Saat
29IRT "Campeonato Nacional Paraguayo de Ajedrez Categoría Sub 20" 52 Gün 12 Saat
30Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 Desempate Armagedón 58 Gün 12 Saat
31Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 Desempate Rapidas 58 Gün 12 Saat
32Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 58 Gün 15 Saat
33Torneo Abierto de Ajedrez Blitz 60 Gün 13 Saat
34Cuarto Torneo Acumulativo del Club "Peon Avanza" 60 Gün 16 Saat
35I IRT Sub 2000 - MN Leonardo Lipiniks 66 Gün 15 Saat
36Tercer Torneo Acumulativo Peon Avanza 67 Gün 15 Saat
37Torneo Interno de la Empresa "Voicenter" 67 Gün 22 Saat
38XI Torneo Shopping Fuente Salemma 74 Gün 23 Saat
39Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 01 88 Gün 7 Saat
40Septimo Torneo Del Club Peon Avanza 95 Gün 16 Saat
41Torneo Verano 2018 101 Gün 15 Saat
42Sexto Torneo Cerrado Del Club Peon Avanza 102 Gün 15 Saat
43Quinto Torneo Cerrado del Club "Peon Avanza" 102 Gün 17 Saat
44Torneo "Peon Avanza Chess Club vs Black's Team" 107 Gün 15 Saat
45X Torneo Shopping Fuente Salemma 109 Gün 22 Saat
46Torneo de Confraternidad "Peon Avanza Vs Politecnica" 116 Gün 15 Saat
47Torneo "Cumpleaños De Eric Riva" 118 Gün 11 Saat
48Nacional Rapidas 2017_Congreso Nacional 123 Gün 4 Saat
49Clausura CDPS_Nacional Blitz 2017 124 Gün
50Torneo de Maestros - Campeonato Paraguayo Absoluto 2017 124 Gün 22 Saat