Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Panama (PAN)

Flag PAN
No.TurnirSon yükləmə
1Chess-Rumble 2017 14 Gün 8 Saat
2TORNEO PARAMERICANO PARA NO VIDENTES 16 Gün 5 Saat
31er Campeonato por equipos Infantil 20 Gün 4 Saat
4Campeonato Interclubes Panama 2017 20 Gün 5 Saat
5Primer Torneo Instituto Panamericano David Día del Estudiante 2017 22 Gün 13 Saat
6CHESS RUMBLE 2017 32 Gün 15 Saat
72DO. TORNEO BLITZ CIRCUITO PANAMEÑO DE AJEDREZ 55 Gün 8 Saat
82do. TORNEO RAPID - CPA 55 Gün 13 Saat
9Torneo Abierto Annia Rosales 56 Gün 12 Saat
10Primer Torneo Semana del Libro UNACHI 2017 56 Gün 15 Saat
11I TORNEO DE AJEDREZ INFANIL SANTA ROSA DE LIMA 76 Gün 9 Saat
12XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-16 95 Gün 10 Saat
13XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-16 95 Gün 11 Saat
14XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-8 95 Gün 11 Saat
15XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-10 95 Gün 11 Saat
16XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-14 95 Gün 11 Saat
17XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-14 95 Gün 11 Saat
18XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-18 95 Gün 12 Saat
19XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Sub 18 A 95 Gün 12 Saat
20XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-12 95 Gün 12 Saat
21XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-12 95 Gün 12 Saat
22XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-10 95 Gün 12 Saat
233er Campeonato Amateur 2017 111 Gün 6 Saat
246TO TORNEO BLITZ CLASIFICATORIO CASA DEL AJEDREZ 111 Gün 6 Saat
253er. TORNEO CLASSIC- GRUPO B 118 Gün 3 Saat
26CAMPEONATO NACIONAL SUB 15 RAMA MASCULINA 118 Gün 6 Saat
27CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA SUB 15, RAMA FEMENINA 118 Gün 6 Saat
283er. TORNEO CLASSIC - GRUPO A 118 Gün 8 Saat
293er. TORNEO CLASSIC - GRUPO C 119 Gün 4 Saat
30CAMPEONATO DE AJEDREZ INTERUNIVERSITARIO UNIVERSIDAD LATINA 2017 124 Gün 11 Saat
31Final Campeonato Nacional Blitz 125 Gün 7 Saat
325TO BLITZ CLASIFICATORIO COLON 129 Gün 5 Saat
33Circuito Panameño de Ajedrez Veraguas A 2017 131 Gün 14 Saat
34Campeonato Nacional Absoluto 2017 Fase Semifinal 143 Gün 2 Saat
35TORNEO PANAMA OESTE CHESS CLUB CATEGORIA ABSOLUTA 146 Gün 5 Saat
36TORNEO PANAMA OESTE CHESS CLUB BLITZ AMISTOSO 146 Gün 6 Saat
37TORNEO PANAMA OESTE CHESS CLUB CATEGORIA INFANTIL 146 Gün 9 Saat
38IV TORNEO CLASIFICATORIO A LA FINAL BLITZ UNIVERSIDAD TECNOLOGICA DE PANAMA 147 Gün 4 Saat
39Tercere Torneo Clasificatorio Blitz 2017 Santiago de Veraguas 153 Gün 7 Saat
40Segundo Torneo Clasificatorio Blitz 2017 La Chorrera 160 Gün 8 Saat
41Campeonato Nacional Absoluto Fase Final 167 Gün 6 Saat
42Campeonato Nacional Blitz 2017 - I Torneo clasificatorio - Club Julio Granda 169 Gün 4 Saat
43II- Torneo Classic, GRUPO C- CPA 2017 179 Gün 11 Saat
44II- Torneo Classic, GRUPO C- CPA 2017 179 Gün 11 Saat
45II- Torneo Classic, GRUPO C- CPA 2017 181 Gün 6 Saat
46II- Torneo Classic, GRUPO B- CPA 2017 181 Gün 6 Saat
47II- TORNEO CLASSIC, GRUPO A- CPA 2017 181 Gün 6 Saat
48Campeonato de Ajedrez de los III Juegos Deportivos Estudiantiles Nacionales Rama Masculina 181 Gün 7 Saat
49Campeonato de Ajedrez de los III Juegos Deportivos Estudiantiles Nacionales Rama Femenina 181 Gün 7 Saat
50I TORNEO BLITZ VERAGUAS 2017 - LAV 190 Gün
Advertisement