Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Panama (PAN)

Flag PAN
No.TurnirSon yükləmə
1TORNEO NAVIDEÑO 2018 6 Saat 10 Dəq.
2 II TORNEO NAVIDEÑO COLON 2018 9 Saat 33 Dəq.
3Torneo de Rapidas Chiriqui 2018 14 Saat 18 Dəq.
4BLITZ NAVIDEÑO POCC 2018 15 Saat 30 Dəq.
5Torneo Interclubes Infantil 2018 2 Gün 22 Saat
6TORNEO "FIESTAS PATRIAS" CAT. SUB 8 20 Gün 9 Saat
7Torneo "FIESTAS PATRIAS" Cat Sub 10 20 Gün 9 Saat
8Torneo "Fiestas Patrias" Cat. sub 14 20 Gün 9 Saat
9Torneo "Fiestas Patrias" Cat. Sub 18 20 Gün 9 Saat
10XVII Copa Intercolegial de Ajedez ISYS // Juvenil 21 Gün 15 Saat
11XVII Copa Intercolegial de Ajedez ISYS // Infantil 21 Gün 15 Saat
12PRIMERA COPA ROTATIVA ALTO BOQUETE 2018 25 Gün 8 Saat
13Campeonato Panamericano Amateur Absoluto y Femenino categoria Sub 1700 40 Gün 17 Saat
14Campeonato Panamericano Amateur sub 2000 40 Gün 17 Saat
15Campeonato Panamericano Amateur sub 2300 40 Gün 17 Saat
16Campeonato Panamericano Amateur Absoluto y Femenino Modalidad Blitz 41 Gün 14 Saat
17Torneo Juvenil de Las Cumbres Cat sub 15 47 Gün 9 Saat
18Torneo Juvenil de las Cumbres Cat. Sub 18 48 Gün 21 Saat
19Torneo Juvenil de Las Cumbre cat. Sub 12 48 Gün 21 Saat
20Torneo Juvenil de Las Cumbres cat. Sub 9 48 Gün 22 Saat
21Torneo Interclubes 2018 49 Gün 8 Saat
22PRIMER TORNEO POR EQUIPOS - DIA DEL ESTUDIANTE- SAN MATEO 2018 51 Gün 20 Saat
23SEGUNDO TORNEO AJEDREZ CLUB ACTIVO 20-30 BOQUETE 2018 - PRIMARIA 57 Gün 14 Saat
24SEGUNDO TORNEO DE AJEDREZ CLUB ACTIVO 20-30 BOQUETE 2018 - SECUNDARIA 57 Gün 14 Saat
25SEGUNDO TORNEO DE AJEDREZ CLUB ACTIVO 20-30 BOQUETE 2018 - PRIMARIA- FEM 57 Gün 14 Saat
26TORNEO OCTUBRE 2018 CASA DEL AJEDREZ 63 Gün 1 Saat
271er Fetival de Ajedrez Municipal Infantil Puntos de Cultura U15 63 Gün 13 Saat
281er Fetival de Ajedrez Municipal Infantil Puntos de Cultura U11 63 Gün 13 Saat
29Primer Torneo Por Equipo Club Activo 20-30 David 2018 - Estudiantil 71 Gün 13 Saat
30PRIMERA COPA DE AJEDREZ RPC Categoria SUB 12 77 Gün 17 Saat
31PRIMERA COPA DE AJEDREZ RPC Categoria SUB 16 77 Gün 17 Saat
32Torneo Codicader Panama 2018 Masculino Modalidad Relampago 85 Gün 18 Saat
33Torneo Codicader Panama 2018 Femenino Modalidad Relampago 85 Gün 18 Saat
34Torneo Codicader Panama 2018 Femenino Modalidad Rapidas 86 Gün 13 Saat
35Torneo Codicader Panama 2018 Masculino Modalidad Rapidas 86 Gün 13 Saat
36II Torneo Semana del Libro 2018 86 Gün 14 Saat
37Torneo Codicader Panama 2018 Convencional Femenino 86 Gün 19 Saat
38Torneo Codicader Panama 2018 Convenciona. Masculino 87 Gün 17 Saat
39CAMPEONATO NACIONAL DE CIEGOS Y DISCAPACITADOS VISUALES 2018 PANAMA 93 Gün 2 Saat
40Torneo Panama Dreams Open 98 Gün 10 Saat
41Campeonato Abierto Blitz Dreams 2018 98 Gün 12 Saat
42Torneo Infantil Santa Rosa de Lima Categoria U10 112 Gün 14 Saat
43Torneo Infantil Santa Rosa de Lima 2018 Categoria U8 112 Gün 14 Saat
44Torneo Infantil Santa Rosa de Lima 2018 Categoria U12 112 Gün 14 Saat
45Torneo Infantil Santa Rosa de Lima 2018 Categoria U16 112 Gün 14 Saat
46Torneo Amistoso No 2 Pedro Valdez. 113 Gün 7 Saat
47RAPID ESCUELA DE AJEDREZ DE LA CHORRERA 120 Gün 1 Saat
48Campeonato de Ajedrez de los Juegos Deportivos Estudiantiles 2018 Categoria Primaria - Absoluto 121 Gün 15 Saat
49Campeonato de Ajedrez de los Juegos Deportivos Estudiantiles 2018 Categoria Primaria - Femenino 121 Gün 15 Saat
50II Tormeo de Ajedrez Alto Boquete 2018 - Pimaria 134 Gün 8 Saat