Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Mexico (MEX)

Flag MEX
No.TurnirSon yükləmə
1UNIVERSIADA ESTATAL FEMENIL 2018 1 Dəqiqə
2Olimpiada Estatal De Ajedrez Coahuila. 15 -16 Años (2002 -2003) Femenil 12 Dəqiqə
3Olimpiada Estatal De Ajedrez Coahuila. 12-14 Años (2004-2005-2006) Femenil 12 Dəqiqə
4Olimpiada Estatal De Ajedrez Coahuila. 15 -16 Años (2002 -2003) Varonil 12 Dəqiqə
5Olimpiada Estatal De Ajedrez Coahuila. 12-14 Años (2004-2005-2006) Varonil 12 Dəqiqə
6UNIVERSIADA ESTATAL VERACRUZ 2018 Femenil 13 Dəqiqə
7UNIVERSIADA ESTATAL VERACRUZ 2018 Varonil 13 Dəqiqə
8Torneo de Ajedrez Sub-12 Quantum Chesss 55 Dəqiqə
9TORNEO AJEDREZ BLIZ TEMPLO AZTECA BLITZ DOMINGO III 55 Dəqiqə
10Olimpiada Nacional 2018 Región V Categoría (2002-2003) Varonil 1 Saat 5 Dəq.
11Liga Amateur de Ajedrez Minatitlan "Tierra de flechadores" 1 Saat 41 Dəq.
12CHICAS POLGAR 1 Saat 47 Dəq.
13Olimpiada Nacional 2018 Región V Categoría (2004-2006) Femenil 2 Saat 6 Dəq.
14Olimpiada Nacional 2018 Región V Categoría (2002-2003) Femenil 2 Saat 18 Dəq.
15Olimpiada Nacional 2018 Región V Categoría (2004-2006) Varonil 2 Saat 22 Dəq.
16UNIVERSIADA 2018 ETAPA ESTATAL RAMA FEMENIL 15 Saat 4 Dəq.
17UNIVERSIADA 2018 ETAPA ESTATAL RAMA VARONIL 15 Saat 4 Dəq.
18UNIVERSIADA 2018 ETAPA ESTATAL MODALIDAD BLITZ 15 Saat 4 Dəq.
19UNIVERSIADA ESTATAL 2018 16 Saat 15 Dəq.
20TORNEO AJEDREZ BLIZ TEMPLO AZTECA BLITZ SABATINO IV 18 Saat 16 Dəq.
21Torneo Nicolaíta Infantil y Juvenil 2007-2009 10+5 19 Saat 51 Dəq.
22Torneo Nicolaíta Infantil y Juvenil 2003-2006 10+5 19 Saat 51 Dəq.
23I Liga de Ajedrez Escolar LBM 2018 Categoria Principiantes - Jornada 1 21 Saat 2 Dəq.
242do Torneo Clásico Peoneros 2018 21 Saat 39 Dəq.
25I Liga de Ajedrez Escolar LBM 2018 Categoria Avanzados - Jornada 1 21 Saat 41 Dəq.
26TORNEO AJEDREZ IRT JAGUAR-TEMPLO AZTECA" 01 22 Saat 28 Dəq.
27II JUEGOS DEPORTIVOS DEL SISTEMA MEDIO SUPERIOR 2018 1 Gün
28II JUEGOS DEPORTIVOS DEL SISTEMA DE EDUCACION MEDIA SUPERIOR 2018 1 Gün
29Torneo Estatal de Ajedrez de CONDDE Puebla (Varonil) 1 Gün 21 Saat
30Torneo Estatal de Ajedrez de CONDDE Puebla (Femenil) 1 Gün 21 Saat
31Torneo Estatal de Ajedrez de CONDDE Puebla Desempates Femenil 1 Gün 21 Saat
32Liga Interescolar Primavera 2018 Categoría D (10 a 16 años) 1 Gün 23 Saat
33Liga Interescolar Primavera 2018 Categoría C (9 años) 1 Gün 23 Saat
34Liga Interescolar Primavera 2018 Categoría B (8 años) 1 Gün 23 Saat
35Liga Interescolar Primavera 2018 Categoría A (6 a 7 años) 1 Gün 23 Saat
361er Torneo FIDE IPN "C" 2018 2 Gün
371er Torneo FIDE IPN "A" 2018 2 Gün 14 Saat
381er Torneo FIDE IPN "B" 2018 2 Gün 14 Saat
39Torneo 1ros Secundaria Colegio Valladolid Campus Leon 2 Gün 15 Saat
40Torneo 2dos Secundaria Colegio Valladolid Campus Leon 2 Gün 16 Saat
41Torneo 3ros Secundaria Colegio Valladolid Campus Leon 2 Gün 16 Saat
42UNIVERSIADA ESTATAL DE AJEDREZ 2018 2 Gün 16 Saat
432° Torneo Blitz Friki Plaza 2018 2 Gün 16 Saat
44Segundo Torneo de Entrenamiento Guerreros Gladiadores 2018. 2 Gün 20 Saat
45UNIVERSIADA 2018 ETAPA ESTATAL RAMA VARONIL 2 Gün 20 Saat
46XV JUEGOS INTERCONTINENTALES QUERETARO 2018 SECUNDARIA 2 Gün 23 Saat
47XV JUEGOS INTERCONTINENTALES QUERETARO 2018 PRIMARIA ALTA 2 Gün 23 Saat
48XV JUEGOS INTERCONTINENTALES QUERETARO 2018 PRIMARIA BAJA 2 Gün 23 Saat
49XV JUEGOS INTERCONTINENTALES QUERETARO 2018 PREESCOLAR 3 Gün
50XV JUEGOS INTERCONTINENTALES QUERETARO 2018 PREPARATORIA 3 Gün
Advertisement