Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Mexico (MEX)

Flag MEX
No.TurnirSon yükləmə
1Torneo Metrorrey 20-Ene-2019 20 Dəqiqə
2Femenil 03-04 Olimpiada Estatal de Ajedrez de Chihuahua Juvenil 2019 90´ 50 Dəqiqə
3JUEGOS DEPORTIVOS, INFANTILES,JUVENILES Y PARALÍMPICOS DE LA CIUDAD DE MÉXICO 2019 Sub 14 50 Dəqiqə
4Femenil 05-07 Olimpiada Estatal de Ajedrez de Chihuahua Juvenil 2019 90´ 51 Dəqiqə
5JUEGOS DEPORTIVOS, INFANTILES,JUVENILES Y PARALÍMPICOS DE LA CIUDAD DE MÉXICO 2019 Sub 14 femenil 1 Saat 20 Dəq.
6JUEGOS DEPORTIVOS, INFANTILES,JUVENILES Y PARALÍMPICOS DE LA CIUDAD DE MÉXICO 2019 sub 16 femenil 1 Saat 23 Dəq.
7JUEGOS DEPORTIVOS, INFANTILES,JUVENILES Y PARALÍMPICOS DE LA CIUDAD DE MÉXICO 2019 Sub16 1 Saat 28 Dəq.
8JUEGOS DEPORTIVOS, INFANTILES,JUVENILES Y PARALÍMPICOS DE LA CIUDAD DE MÉXICO 2019 Sub 11 (Categoria de desarrollo) 1 Saat 33 Dəq.
9JUEGOS DEPORTIVOS, INFANTILES,JUVENILES Y PARALÍMPICOS DE LA CIUDAD DE MÉXICO 2019 Sub11 Femenil 2 Saat 7 Dəq.
10Torneo de Afiliación NL 2019 Grupo Único 2 Saat 20 Dəq.
11Varonil 03-04 Olimpiada Estatal de Ajedrez de Chihuahua Juvenil 2019 90´ 4 Saat 8 Dəq.
12Varonil 05-07 Olimpiada Estatal de Ajedrez de Chihuahua Juvenil 2019 90´ 4 Saat 21 Dəq.
13Torneo Metrorrey 19-Ene-2019 12 Saat 37 Dəq.
14LIGA GLADIADORES 18 Saat 24 Dəq.
15LIGA ESPARTANOS 18 Saat 26 Dəq.
16LIGA TITANES 18 Saat 33 Dəq.
17O.E. Tlx. 2017. Varonil 2005-2007. 20 Saat 1 Dəq.
18O.E. Tlx. 2017. Femenil 2005-2007. 20 Saat 39 Dəq.
19O.E. Tlx. 2017. Varonil 2003-2004. 20 Saat 39 Dəq.
20O.E. Tlx. 2017. Femenil 2003-2004. 20 Saat 40 Dəq.
21Campeonatos Individuales AAEZ 2019 Categoría Libre 22 Saat
22Campeonatos Individuales AAEZ 2019 14 y Menores 22 Saat 23 Dəq.
232da Liga de Ajedrez "Tierra de Flechadores" FIDE 1 Gün 2 Saat
24Torneo de Ajedrez Rápido "Fernando Villegas Córdoba In Memorian" 1 Gün 2 Saat
252da Liga Amateur de Ajedrez "Tierra de Flechadores" 1 Gün 2 Saat
261ra Liga Infantil de Ajedrez "Tierra de Flechadores" 1 Gün 2 Saat
27I Torneo de Afiliación Coahuila 2019 1 Gün 3 Saat
28Torneo de Afiliación NL 2019 Categoría Nacidos en 2005 y posteriores 1 Gün 6 Saat
29Wimbledon Liga de Ajedrez de Coatzacoalcos (Clausura 2018) Segunda Fuerza 1 Gün 16 Saat
30PRIMER TORNEO TEMÁTICO DE APERTURAS "Julio Zarate Argüelles" Categoria Unica 1 Gün 19 Saat
31TORNEO CAMPESTRE XVIII TORNEO DE RAPIDAS 1 Gün 20 Saat
32JUEGOS DEPORTIVOS, INFANTILES,JUVENILES Y PARALÍMPICOS DE LA CIUDAD DE MÉXICO 2019 2 Gün 3 Saat
33TORNEO CAMPESTRE XVII TORNEO DE RAPIDAS 2 Gün 3 Saat
34V CAMPEONATO DE AJEDREZ POR EQUIPOS 2 Gün 9 Saat
35TORNEO DE APERTURA 2019 2 Gün 9 Saat
36ROJAS BIRTHDAY 2 Gün 22 Saat
37JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES - VARONIL 2007 Y MENORES ETAPA DE ZONA 2 Gün 22 Saat
38JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES - FEMENIL 2007 Y MENORES ETAPA DE ZONA 2 Gün 22 Saat
39TORNEO DE AFILIACION TABASCO 2019 CATEGORIA SUB 18 3 Gün
40TORNEO DE AFILIACION TABASCO 2019 CATEGORIA SUB 14 3 Gün
41TORNEO DE AFILIACION TABASCO 2019 CATEGORIA SUB 10 3 Gün
42TORNEO DE AFILIACION TABASCO 2019 CATEGORIA AFICIONADOS 3 Gün
43TORNEO DE AFILIACION TABASCO 2019 CATEGORIA AVANZADOS 3 Gün
44TORNEO DE AFILIACION TABASCO 2019 CATEGORIA MAGISTRAL 3 Gün
45Torneo Relampago Cuauhtemoc Carlsen 3 Gün 18 Saat
46Torneo de Afiliacion ACADFAC 2019 JUVENIL 3 Gün 23 Saat
47Torneo de Afiliacion ACADFAC 2019 INFANTIL 3 Gün 23 Saat
48Torneo de Afiliacion ACADFAC 2019 4 FUERZA 3 Gün 23 Saat
49Torneo de Afiliacion ACADFAC 2019 3 FUERZA 3 Gün 23 Saat
50Torneo de Afiliacion ACADFAC 2019 2 FUERZA 3 Gün 23 Saat