Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Estonia (EST)

Flag EST
No.TurnirSon yükləmə
1Malemaja välkturniiride sari seenioridele IX etapp 77 Gün 16 Saat
2Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 III etapp A-turniir 81 Gün 22 Saat
3Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 III etapp B-turniir 81 Gün 22 Saat
4Malemaja välkturniiride sari seenioridele VIII etapp 84 Gün 16 Saat
5Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - U16 88 Gün 18 Saat
6Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - U10 88 Gün 19 Saat
7Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - G16 88 Gün 19 Saat
8Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - G10 88 Gün 20 Saat
936. Eesti omavalitsuste talimängud males 89 Gün
10Kurtide kiirmaleturniir 89 Gün 20 Saat
11Kalevi firmaspordi meistrivõistlused males TV3 auhindadele 91 Gün 16 Saat
12Malemaja välkturniiride sari seenioridele VII etapp 91 Gün 16 Saat
13MK Vektor lahtine välkmale A 95 Gün 23 Saat
1436. Eesti omavalitsuste talimängud males 96 Gün 3 Saat
15MK Vektor lahtine kiirmale B 96 Gün 20 Saat
16MK Vektor lahtine kiirmale A 96 Gün 20 Saat
17Malemaja välkturniiride sari seenioridele VI etapp 98 Gün 14 Saat
18Malemaja välkturniiride sari seenioridele V etapp 98 Gün 14 Saat
19Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (VI etapp) 100 Gün 3 Saat
20Kose Valla 2020 malemeistrivõistlused (kiirmale) 103 Gün 23 Saat
21Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 II-etapp A-turniir 109 Gün 15 Saat
22Noorte lahtine voistlussari tavamales TALLINN-2020 II-etapp B-turniir 109 Gün 15 Saat
23Malemaja välkturniiride sari seenioridele III etapp 110 Gün 3 Saat
24Malemaja välkturniiride sari seenioridele IV etapp 112 Gün 16 Saat
25Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - U18 120 Gün 19 Saat
26Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - U12 120 Gün 19 Saat
27Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - G12 120 Gün 19 Saat
28Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - G18 120 Gün 19 Saat
29Kiirmaleturniir „Vinni Välk“ 120 Gün 21 Saat
30Malemaja välkturniiride sari seenioridele II etapp 125 Gün 19 Saat
31Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (V etapp) 128 Gün 15 Saat
32Tartu Kivilinna Kooli MV 2020 128 Gün 16 Saat
33Ratsu karikas II 3.-8.klass 132 Gün 17 Saat
34Ratsu Karikas II 1.-2. klass 132 Gün 18 Saat
35Ratsu Karikas II Tüdrukud 132 Gün 18 Saat
36Malemaja välkturniiride sari seenioridele I etapp 133 Gün 16 Saat
37XXIX rahvusvaheline välkmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“ 136 Gün
38XXIX rahvusvaheline kiirmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“ 136 Gün
39Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 I etapp A-turniir 144 Gün 21 Saat
40Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 I etapp B-turniir 144 Gün 21 Saat
41Ervin Lieberti juubeliturniir - 80! 151 Gün 6 Saat
42Tartu MV 2019 151 Gün 21 Saat
43TARTU JÕULUTURNIIR 2019 158 Gün 16 Saat
44Malemaja välkturniiride sari seenioridele XII etapp 161 Gün 17 Saat
45Viimsi MS Apones lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (IV etapp) 163 Gün 16 Saat
46LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES 2019 A turniir 166 Gün 22 Saat
47LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES 2019 B turniir 166 Gün 22 Saat
48Sügisturniir4 167 Gün 17 Saat
49Malemaja välkturniiride sari seenioridele XI etapp 168 Gün 16 Saat
50European Individual Blitz Chess Championship 2019 173 Gün 18 Saat